google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
 
WSC_AVATAR1.jpg

PODNIEŚ SPRZEDAŻ SZYBCIEJ I ŁATWIEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK UZNAWAŁEŚ TO ZA MOŻLIWE

 

- BRIAN TRACY -

 

7 POWODÓW DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ BYĆ NA WORLD SALES CONGRESS:

1

2

3

4

5

6

UZYSKASZ 90% WIEDZY MERYTORYCZNEJ I 10% INSPIRACJI DO ROZWOJU TWOJEGO BIZNESU I POTĘŻNĄ DAWKĘ MOTYWACJI, ABY WZNIEŚĆ SWOJĄ SPRZEDAŻ DO MAKSIMUM.

POZNASZ NAJŚWIEŻSZE, UŻYTECZNE CASE STUDY SPRZEDAŻOWE Z WIELU BRANŻ- DEDYKOWANE ZARÓWNO MAŁYM, JAK I ŚREDNIM CZY DUŻYM FIRMOM.

WYSŁUCHASZ 8 MÓWCÓW - PRAKTYKÓW SPRZEDAŻY, EKSPERTÓW BRANŻOWYCH, KTÓRZY PRZEKAŻĄ CI INNOWACYJNE NARZĘDZIA BIZNESOWE - STRATEGIE, TECHNIKI, METODY - JĘZYKIEM SPRZEDAŻY.

POZNASZ NAJNOWSZE, ŚWIATOWE TRENDY W DZIEDZINIE SPRZEDAŻY, PRZEKAZANE PRZEZ MIĘDZYNARODOWYCH EKSPERTÓW.

SKORZYSTASZ Z MOŻLIWOŚCI POZNANIA KILKUSET UCZESTNIKÓW (HANDLOWCÓW, OSÓB DECYZYJNYCH, WŁAŚCICIELI FIRM), OWOCNEGO NETWORKINGU I WYMIANY PRAKTYCZNYCH DOŚWIADCZEŃ.

SKORZYSTASZ ZE SPRAWDZONEJ FORMUŁY NAUCZANIA - WYSTĄPIEŃ I ZAJĘĆ WARSZTATOWYCH, KTÓREJ CELEM JEST PRZEKAZANIE CI KLUCZOWYCH, WARTOŚCIOWYCH INFORMACJI SPRZEDAŻOWYCH I ROZWÓJ TWOICH UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNYCH.

POZNASZ SKUTECZNE, ZASKAKUJĄCE I KONKRETNE METODY CZY TECHNIKI RADZENIA SOBIE Z SYTUACJAMI, CZY PROBLEMAMI, Z KTÓRYMI SPOTYKASZ SIĘ NA CODZIEŃ W SWOIM ŻYCIU ZAWODOWYM

7

kolka.png

O WYDARZENIU

Fundamentalne zasady sprzedaży nie zmieniły się w ciągu ostatnich 30 lat, w przeciwieństwie do wszystkich taktyk, które musiały ulec diametralnej przebudowie z racji pojawienia się nowych platform.

Kiedyś profesjonalny sprzedawca w rozmowach telefonicznych posługiwał się tradycyjną książką telefoniczną – w 2019 r. trudno w ogóle znaleźć taki zabytek. Dzisiaj, jeśli chcesz skutecznie przeprowadzić proces sprzedażowy, musisz wejść do sieci, użyć wyszukiwarki lub mediów społecznościowych, by osiągnąć zamierzony rezultat.

Właściciele firm oraz profesjonalni sprzedawcy muszą być jednocześnie mentorami, którzy przekazują wiedzę i wzmacniają swoich odbiorców.

Systemy sprzedaży powinny być w dużej mierze zautomatyzowane, aby zaoszczędzić rocznie tysiące godzin spędzanych na powtarzaniu tych samych żmudnych zadań.

W 2019 r. takie automatyczne systemy zbierają leady, umawiają spotkania i sprawują kontrolę – bez nich twój proces sprzedażowy będzie niepełny, a ty przegrasz wyścig z konkurencją.

 

Dobrze wyznaczone cele są podstawą wysokiego poczucia własnej wartości, szacunku do siebie i dumy. U każdego z nas występuje mechanizm porażki i sukcesu. Mechanizmem porażki jest strefa komfortu - naturalna tendencja do poruszania się po linii najmniejszego oporu. Mechanizm sukcesu natomiast wyznaczany jest przez cel. Kiedy tylko wyznaczysz sobie jasny cel, wyłączysz mechanizm porażki.

O WARSZTATACH

W czasie tego kongresu nauczysz się jak:  

1 

2

3

4

5

WYZNACZAĆ JASNE CELE I UKŁADAĆ PLAN ICH REALIZACJI 

WYJŚĆ POZA STREFĘ KOMFORTU, ABY OSIĄGNĄĆ CORAZ TO LEPSZE REZULTATY

 

BUDOWAĆ JASNĄ KOMUNIKACJĘ W BIZNESIE UKIERUNKOWANĄ NA CEL

 

KREOWAĆ SPRECYZOWANĄ  WIZJĘ SIBIE ZARÓWNO W RELACJACH ZAWODOWYCH, JAK I PRYWATNYCH

 

PRZYJMOWAĆ PEŁNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE DZIAŁANIA

 

WYPRACOWAĆ MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ   

6

O WARSZTATACH

W czasie ponad trzy godzinnych warsztatów Michael Tracy przedstawi swój autorski program „Zarządzanie przez cele”. Dzięki poznaniu tych kluczowych narzędzi staniesz się bardziej skuteczny i produktywny w osobistym oraz zawodowym osiąganiu celów niż kiedykolwiek wcześniej.

Warsztaty te pomogą Ci odnaleźć Twoje największe atuty i uczynić z nich Twoją wizytówkę w biznesie! Dowiesz się jak znaleźć najbardziej wartościowe aktywa. Poznasz 7 sekretów efektywnego zarządzania przez cele.

Nauczysz się jak skutecznie wypełniać 7 głównych obowiązków przywódcy. Poznasz 7 sposobów na poprawę wydajności swojego zespołu. Zapoznasz się z 7 kluczami do uporządkowania Twoich priorytetów.

ludziki.png

NA KONGRES ZAPRASZAMY

  • PREZESÓW FIRM

  • DYREKTORÓW SPRZEDAŻY

  • MANAGERÓW SPRZEDAŻY

  • WŁAŚCICIELI FIRM

  • LIDERÓW SPRZEDAŻY

  • OSOOBY AKTYWNIE SPRZEDAJĄCE W KANAŁACH B2B,

 
konik.png
michael.png

MICHAEL

TRACY

Jest obecnie jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży.  Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował wiele zespołów sprzedażowych, które w efekcie wypracowały wielomilionowe przychody.  W pierwszym roku sprzedaży bezpośredniej Michael wykonał ponad 20 tysięcy rozmów telefonicznych. Dzięki tym doświadczeniom Michael uczy jak zmaksymalizować wskaźnik zamknięcia rozmów z 1 na 20 do 1 na 3. W ciągu 12 miesięcy przesunął się na szczyt rankingów w swojej branży, zatrudnił i wyszkolił 3000 sprzedawców.

 

Michael Tracy jest przedsiębiorcą, trenerem i mówcą. Rozpoczął działalność w obszarach: marketingu, nowych technologii i szkoleń zawodowych. Michael uczył sprawdzonych strategii i technik maksymalizacji potencjału ludzkiego przez ponad 13 lat, najpierw jako kierownik sprzedaży i trener następnie jako właściciel firmy i dyrektor wykonawczy,  aktualnie jako Założyciel Sales Journey - firmy rozwijającej edukację. Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował siły sprzedaży, które osiągnęły wielomilionowe wyniki sprzedaży; w tym zespół, który przekroczył pięć tysięcy pracowników w dziale sprzedaży.

 

Michael to profesjonalny, a jednocześnie dowcipny i kipiący energią mówca. Dzieli się sprawdzonymi w praktyce strategiami i technikami, które jego słuchacze mogą wdrożyć od razu, tak żeby osiągnąć szybko ponadnormatywne rezultaty w sprzedaży. Jest wykwalifikowanym mówcą przekazującym praktyczne pomysły, na bazie swoich osobistych doświadczeń w przyjemnej formie. W swojej karierze Michael ma doświadczenie w następujących obszarach biznesowych: rozwój biznesu, sprzedaż, zarządzanie sprzedażą, profesjonalne prezentacje biznesowe, rozwój produktu, strategie negocjacji, przedsiębiorczość, marketing, utrzymanie klientów, coaching, szkolenia i przywództwo.

NASI EKSPERCI

bralczyk.png

PROF. JERZY

BRALCZYK

Językoznawca, specjalista w zakresie języka mediów, polityki i reklamy. Dyrektor Instytutu Kultury i Komunikowania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych tejże uczelni. Członek Prezydium Rady Języka Polskiego i Komitetu Językoznawstwa PAN. Prowadzi program „Mówi się” na antenie Telewizji Polonia. Pisuje felietony w „Charakterach” i „Przekroju”. Ma na swoim koncie liczne publikacje, m.in.: „O języku polskiej propagandy politycznej lat siedemdziesiątych” (1987), „Język na sprzedaż” (1996), „Mówi się” (2001).

MACIEJ_ORLOS.png

MACIEJ

ORŁOŚ

Absolwent wydziału aktorskiego warszawskiej PWST. W 1991 roku rozpoczął współpracę z TVP jako prezenter. Od czerwca 1991 do sierpnia 2016 roku prowadził „Teleexpress“ w TVP1, od 2014 również „Teleexpress Extra“ w TVP Info. Od wielu lat prowadzi również gale biznesowe, premiery filmowe, koncerty, uroczystości firmowe. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wystąpień publicznych – zarówno dotyczące prezentacji biznesowych jak i występów w mediach. Jako trener działa od 1998 roku. W latach 2001 – 2006 był współwłaścicielem firmy szkoleniowej Studio BMJ – Szkoła Macieja Orłosia. Przeszkolił kilka tysięcy osób, głównie ludzi biznesu – często managerów wyższej kadry zarządzającej firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Prowadzi szkolenia również w języku angielskim. Prowadzi wykłady i jest zapraszany jako mówca na eventy korporacyjne czy spotkania ze studentami. Jest autorem i współautorem dwóch książek dziennikarskich. Ambasador akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom“. Laureat nagród telewizyjnych – dwóch Telekamer oraz czterech Wiktorów (w tym Superwiktora).

kirov.png

NIKOLAY

KIROV

Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym. Od 1996 r. trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca w zakresie: Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie, Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych, Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się, Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych, Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem. Certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: FRIS, MPA, MTQ48, Reiss Motivation Profile. Od 22 lat ponad 70 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych, programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla Kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA realizowanego w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca Kozminski AMP - Advanced Management Program - realizacja Warszawa - Barcelona, prowadził zajęcia w EADA Business School. Autor kilkuset artykułów w czasopismach naukowych oraz prasy menedżerskiej. Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów - pod indywidualne potrzeby organizacji.

 

Szkolił dla: BRE Bank, ING Bank Śląski, BGŻ, NBP, Noble Bank, PKO BP, PZU, Raiffeisen POLBANK, Raiffeisen Leasing, RBS, Bankowe Towarzystwo Leasingowe, Union Investment, Mercedes, Renault, Renault Truck, KIA Motors, Kongsberg Automotive, GatX, HSV Polska, PESA Bydgoszcz, Tramwaje Warszawskie, VW, AUCHAN, EUROCASH, METRO GROUP, SCM Poland, PGNiG, NAFTA POLSKA, ORLEN Upstream, Polska Spółka Gazownictwa (a wcześniej Mazowiecka Spółka Gazownicza), Polskie Sieci Energetyczne PSE-INFO, GAZ-SYSTEM, Carlsberg, CCC, Robert BOSCH, STOCK Polska, CMC, Jabil Circuit Poland, Jabil Assembly Poland, Norcospectra Industries, Schneider Electric, T4B, WSK-Rzeszów, Polmos Żyrardów (BELVEDERE), UTC-Aerospace, ORANGE, INFOVIDE-MATRIX, Integrated Solutions, Carlson Wagonlit, JET LINE, CASINOS Poland, Q-Development, Poczta Polska, TELTECH, Swede Center, Agencja Rozwoju Przemysłu, Najwyższa Izba Kontroli, Operator ARP

SWISTEK.png

DAWID

ŚWISEK

Przedsiębiorca, Trener Wystąpień Publicznych, CEO StageVR Jeden z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych mówców w Polsce. Jego prezentacje i szkolenia wielokrotnie były oceniane przez publiczność jako najbardziej merytoryczne i przydatne. Łącząc swoją praktyczną wiedzę z wyjątkową autentycznością, stworzył kilkanaście autorskich programów szkoleniowych, z których skorzystało już ponad 40000 osób. Od 8 lat pomaga ludziom i organizacjom realizować wyznaczone cele, specjalizując się w trzech obszarach: wystąpienia publiczne, sprzedaż, perswazja i komunikacja. Przez wielu uznawany jako ekspert w dziedzinie wywierania wpływu i języka perswazji, a jego wiedzę w tym zakresie doceniły takie marki jak: Brian Tracy International, T-Mobile, Multikino, Tefal, Prudential czy Uniwersytet Opolski.

 

Dzielił scenę z najlepszymi mówcami z Polski i świata m.in. Brian Tracy, prof. Jerzy Bralczyk, Kevin Hogan, Marcin Prokop czy Jacek Walkiewicz.

 

Obecnie w swojej działalności edukacyjnej wykorzystuję VR (Wirtualna Rzeczywistości) w specjalnie stworzonej aplikacji StageVR. Jest twórcą internetowym, jednocześnie pisze liczne artykuły do branżowych czasopism. Prywatnie szczęśliwy mężczyzna, który bezgranicznie wierzy, iż świadomość jest większym zasobem, niż kolekcja suchej wiedzy, dlatego w swoich szkoleniach i wystąpieniach poza warstwą merytoryczną, wykorzystuje też głęboką pracę mentalną, która pomaga osiągać uczestnikom potężne rezultaty.

MAKIELA.png

ARTUR

MAKIEŁA

Założyciel Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii. Pracuje jako hipnoterapeuta, mówca, showman i trener, pomagając klientom podnosić standardy oraz jakość pracy i życia. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami, motywacji, planowania celów oraz strategii ich osiągania, a także specjalista w zakresie wystąpień publicznych. Gwiazda programu prime time w telewizji TVN.  Jest pięciokrotnym prelegentem konferencji TEDx. Jego klientami były między innymi firmy branży farmaceutycznej, kosmetycznej, logistycznej, gastronomicznej, turystycznej i rozrywkowej, instytucje sektora publicznego oraz przedsiębiorcy, lekarze i terapeuci.

 
ossowska.png

MARTA

OSSOWSKA

Lekarz stomatolog, specjalista ortodonta. Właściciel Klinik Stomatologicznych Dentarama, posiada 20 letnie doświadczenie w sprzedaży usług medycznych. Trener ortodoncji oraz kompetencji miękkich: komunikacji, zarządzania energią  oraz emocjami w branży medycznej. Trener mentalny.

Absolwentka Master Class Business Trainer i Master Class Speakers Academy Brian Tracy International. Twórca autorskiego programu szkoleniowego dla branży medycznej, łączącego kompetencje zawodowe z treningiem mentalnym

Poza, co oczywiste ortodoncją, specjalizuję się w treningu mentalnym dla branży medycznej, co podnosi efektywność i optymalizuje procesy. Moją misją jest podnieść standardy komunikacji na linii lekarz-pacjent, co pozwoli lekarzom efektywniej leczyć, a pacjentom ufać, co nierzadko determinuje pozytywny wynik terapii.

PROWADZENIE

ANGELIKA.png

ANGELIKA

WIELGUS - LACH

Na co dzień pracuje w radiu RMF MAXXX, gdzie tworzy i czyta serwisy informacyjne. Poza tym, od kilku miesięcy prowadzi swój kanał na You Tube - Kulisy Sukcesu (przeprowadza wywiady z ludźmi sukcesu, pokazując, że nie jest on zarezerwowany tylko dla wybranych). Zajmuje się też organizacją i prowadzeniem różnych konferencji, gal, eventów. W kwietniu robi swoją własną konferencję - Kulisy Sukcesu Kobiet. 

AGENDA_KONF.jpg
wsc_agenda_WARSZAT.jpg
 
 
17:05 - 17:45
 
17:45 - 17:50
POWYŻSZA AGENDA DOTYCZY GOŚCI, KTÓRZY NABYLI BILETY KATEGORII:
DIAMOND, PLATINIUM
bilet.png

DOSTĘPNE BILETY

BILETYWSC.jpg