22/11/2019

WROCŁAW

PODNIEŚ SPRZEDAŻ SZYBCIEJ I ŁATWIEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK UZNAWAŁEŚ TO ZA MOŻLIWE

 

- BRIAN TRACY -

 

7 POWODÓW DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ BYĆ NA WORLD SALES CONGRESS:

1

2

3

4

5

6

7

UZYSKASZ 90% WIEDZY MERYTORYCZNEJ I 10% INSPIRACJI DO ROZWOJU TWOJEGO BIZNESU I POTĘŻNĄ DAWKĘ MOTYWACJI, ABY WZNIEŚĆ SWOJĄ SPRZEDAŻ DO MAKSIMUM.

POZNASZ NAJŚWIEŻSZE, UŻYTECZNE CASE STUDY SPRZEDAŻOWE Z WIELU BRANŻ- DEDYKOWANE ZARÓWNO MAŁYM, JAK I ŚREDNIM CZY DUŻYM FIRMOM.

WYSŁUCHASZ 8 MÓWCÓW - PRAKTYKÓW SPRZEDAŻY, EKSPERTÓW BRANŻOWYCH, KTÓRZY PRZEKAŻĄ CI INNOWACYJNE NARZĘDZIA BIZNESOWE - STRATEGIE, TECHNIKI, METODY - JĘZYKIEM SPRZEDAŻY.

POZNASZ NAJNOWSZE, ŚWIATOWE TRENDY W DZIEDZINIE SPRZEDAŻY, PRZEKAZANE PRZEZ MIĘDZYNARODOWYCH EKSPERTÓW.

SKORZYSTASZ Z MOŻLIWOŚCI POZNANIA KILKUSET UCZESTNIKÓW (HANDLOWCÓW, OSÓB DECYZYJNYCH, WŁAŚCICIELI FIRM), OWOCNEGO NETWORKINGU I WYMIANY PRAKTYCZNYCH DOŚWIADCZEŃ.

SKORZYSTASZ ZE SPRAWDZONEJ FORMUŁY NAUCZANIA - WYSTĄPIEŃ I ZAJĘĆ WARSZTATOWYCH, KTÓREJ CELEM JEST PRZEKAZANIE CI KLUCZOWYCH, WARTOŚCIOWYCH INFORMACJI SPRZEDAŻOWYCH I ROZWÓJ TWOICH UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNYCH.

POZNASZ SKUTECZNE, ZASKAKUJĄCE I KONKRETNE METODY CZY TECHNIKI RADZENIA SOBIE Z SYTUACJAMI, CZY PROBLEMAMI, Z KTÓRYMI SPOTYKASZ SIĘ NA CODZIEŃ W SWOIM ŻYCIU ZAWODOWYM

O WYDARZENIU

Fundamentalne zasady sprzedaży nie zmieniły się w ciągu ostatnich 30 lat, w przeciwieństwie do wszystkich taktyk, które musiały ulec diametralnej przebudowie z racji pojawienia się nowych platform.

Kiedyś profesjonalny sprzedawca w rozmowach telefonicznych posługiwał się tradycyjną książką telefoniczną – w 2019 r. trudno w ogóle znaleźć taki zabytek. Dzisiaj, jeśli chcesz skutecznie przeprowadzić proces sprzedażowy, musisz wejść do sieci, użyć wyszukiwarki lub mediów społecznościowych, by osiągnąć zamierzony rezultat.

Właściciele firm oraz profesjonalni sprzedawcy muszą być jednocześnie mentorami, którzy przekazują wiedzę i wzmacniają swoich odbiorców.

Systemy sprzedaży powinny być w dużej mierze zautomatyzowane, aby zaoszczędzić rocznie tysiące godzin spędzanych na powtarzaniu tych samych żmudnych zadań.

W 2019 r. takie automatyczne systemy zbierają leady, umawiają spotkania i sprawują kontrolę – bez nich twój proces sprzedażowy będzie niepełny, a ty przegrasz wyścig z konkurencją.

 

Dobrze wyznaczone cele są podstawą wysokiego poczucia własnej wartości, szacunku do siebie i dumy. U każdego z nas występuje mechanizm porażki i sukcesu. Mechanizmem porażki jest strefa komfortu - naturalna tendencja do poruszania się po linii najmniejszego oporu. Mechanizm sukcesu natomiast wyznaczany jest przez cel. Kiedy tylko wyznaczysz sobie jasny cel, wyłączysz mechanizm porażki.

O WARSZTATACH

W czasie tego kongresu nauczysz się jak:  

1 

2

3

4

5

6

WYZNACZAĆ JASNE CELE I UKŁADAĆ PLAN ICH REALIZACJI 

WYJŚĆ POZA STREFĘ KOMFORTU, ABY OSIĄGNĄĆ CORAZ TO LEPSZE REZULTATY

 

BUDOWAĆ JASNĄ KOMUNIKACJĘ W BIZNESIE UKIERUNKOWANĄ NA CEL

 

KREOWAĆ SPRECYZOWANĄ  WIZJĘ SIBIE ZARÓWNO W RELACJACH ZAWODOWYCH, JAK I PRYWATNYCH

 

PRZYJMOWAĆ PEŁNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE DZIAŁANIA

 

WYPRACOWAĆ MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ   

O WARSZTATACH

W czasie ponad trzy godzinnych warsztatów Michael Tracy przedstawi swój autorski program „Zarządzanie przez cele”. Dzięki poznaniu tych kluczowych narzędzi staniesz się bardziej skuteczny i produktywny w osobistym oraz zawodowym osiąganiu celów niż kiedykolwiek wcześniej.

Warsztaty te pomogą Ci odnaleźć Twoje największe atuty i uczynić z nich Twoją wizytówkę w biznesie! Dowiesz się jak znaleźć najbardziej wartościowe aktywa. Poznasz 7 sekretów efektywnego zarządzania przez cele.

Nauczysz się jak skutecznie wypełniać 7 głównych obowiązków przywódcy. Poznasz 7 sposobów na poprawę wydajności swojego zespołu. Zapoznasz się z 7 kluczami do uporządkowania Twoich priorytetów.

NA KONGRES ZAPRASZAMY

 • PREZESÓW FIRM,

 • DYREKTORÓW SPRZEDAŻY

 • MANAGERÓW SPRZEDAŻY

 • WŁAŚCICIELI FIRM

 • LIDERÓW SPRZEDAŻY,

 • OSÓB AKTYWNIE SPRZEDAJĄCYCH W KANAŁACH B2B,

 

MICHAEL

TRACY

Jest obecnie jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży.  Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował wiele zespołów sprzedażowych, które w efekcie wypracowały wielomilionowe przychody.  W pierwszym roku sprzedaży bezpośredniej Michael wykonał ponad 20 tysięcy rozmów telefonicznych. Dzięki tym doświadczeniom Michael uczy jak zmaksymalizować wskaźnik zamknięcia rozmów z 1 na 20 do 1 na 3. W ciągu 12 miesięcy przesunął się na szczyt rankingów w swojej branży, zatrudnił i wyszkolił 3000 sprzedawców.

 

Michael Tracy jest przedsiębiorcą, trenerem i mówcą. Rozpoczął działalność w obszarach: marketingu, nowych technologii i szkoleń zawodowych. Michael uczył sprawdzonych strategii i technik maksymalizacji potencjału ludzkiego przez ponad 13 lat, najpierw jako kierownik sprzedaży i trener następnie jako właściciel firmy i dyrektor wykonawczy,  aktualnie jako Założyciel Sales Journey - firmy rozwijającej edukację. Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował siły sprzedaży, które osiągnęły wielomilionowe wyniki sprzedaży; w tym zespół, który przekroczył pięć tysięcy pracowników w dziale sprzedaży.

 

Michael to profesjonalny, a jednocześnie dowcipny i kipiący energią mówca. Dzieli się sprawdzonymi w praktyce strategiami i technikami, które jego słuchacze mogą wdrożyć od razu, tak żeby osiągnąć szybko ponadnormatywne rezultaty w sprzedaży. Jest wykwalifikowanym mówcą przekazującym praktyczne pomysły, na bazie swoich osobistych doświadczeń w przyjemnej formie. W swojej karierze Michael ma doświadczenie w następujących obszarach biznesowych: rozwój biznesu, sprzedaż, zarządzanie sprzedażą, profesjonalne prezentacje biznesowe, rozwój produktu, strategie negocjacji, przedsiębiorczość, marketing, utrzymanie klientów, coaching, szkolenia i przywództwo.

NASI EKSPERCI

DR MATEUSZ

GRZESIAK

Psycholog, międzynarodowy trener i konsultant. Szkoli międzynarodowo od ponad 17 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Ukończył studia magisterskie z prawa i psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych
w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Nigdy nie spoczywa na laurach i jest żywym dowodem na to, że chcieć to móc. Nieustannie się rozwija, obecnie robi doktorat z psychologii na University of Southern California oraz doktorat z pedagogiki w Akademii WSB.

 

Napisał 17 książek z zakresu psychologii, jest też autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. To twórca zintegrowanego modelu kompetencji miękkich Mixed Mental Arts, przyjmujących formę uniwersalnych modeli zmiany
aplikowanych w obszarach marketingu, relacji, samorealizacji, zarządzania i duchowości.

 

Na co dzień pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata.

MAREK

SKAŁA

Mówca inspiracyjny i motywacyjny, trener warsztatowy, coach, mentor. Autor książek (w tym dwóch bestsellerów: „Psychologia Zmiany – rzecz dla wściekniętych” i „Manipulacja Odczarowana”) oraz dziennikarz-publicysta. Właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT – Instytut Szkoleń. Prowadzi gościnnie wykłady z PR i HR na kilku uczelniach w kraju.

 

Od 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Jego firma otrzymała tytuł Najlepszej Firmy Szkoleniowej 2014, a on sam został wybrany Osobowością Roku 2015 miesięcznika „Osobowości i Sukcesy”. Laureat nagród: Ostre Pióro BCC, Proton 2012 dla najlepszego edukatora w branży PR.

 

Współzałożyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Członek ICF, ASTAD oraz International Federation of Journalists.

MAGDALENA

WOJTKOWIAK

Założycielka Future Skills ogólnopolskiej firmy szkoleniowej działającej na rynku od stycznia 2012. Charyzmatyczny Trener Biznesu, Coach ACC ICF, Master Reiss Motivation Profile. Ceniona za łatwość przekazywania merytorycznej wiedzy i praktycznego biznesowego doświadczenia w lekki i przystępny sposób. Pobudza do działania i wdrażania w praktyce poznanych techniki.

 

Jako jedyny w Polsce Mówca, Trener, Coach posiada Certyfikacje „Speaker, Coach, Trainer GO GIVER International którą uzyskała szkoląc się u samego Boba Burg-a w USA . Prowadzi zajęcia za Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu przywództwa oraz efektywności menedżerskiej.

 

Autorka ebooków z zakresu liderstwa oraz efektywności osobistej, stworzyła innowacyjne narzędzie do planowania „Business & Life Planner” który łączy funkcję tradycyjnego kalendarza z nowoczesnym planowaniem. Stworzyła kilkadziesiąt autorskich szkoleń z zakresu motywacji, efektywności osobistej i kierowania.

 

Posiada dwudziestoletnie interdyscyplinarne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz zarządzaniu terenowymi siłami sprzedaży. Kierowała działami Sprzedaży, Obsługi Klienta, Marketingu oraz HR. Dyrektor Sprzedaży w ogólnopolskiej sieci dystrybucyjnej z branży FMCG, a wcześniej Pharmacy Sales Manager w międzynarodowym koncernie kosmetyczno-farmaceutycznym NIVEA Polska S. A.. Posiada szeroką wiedzę w obszarze procesów zarządzania zasobami ludzkimi – rekrutacją, ewaluacją i rozwojem pracowników. Doświadczenie biznesowe zdobyła pracując w takich firmach jak: Vectra Sp. z o.o., PZ Cussons Polska S.A;  NIVEA Polska;  Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.;  Perfetti Van Melle Polska. W trakcie  szkoleń  wykorzystuje  merytoryczną wiedzę popartą bogatym biznesowym doświadczeniem praktycznym. Łączy wiedzę i praktykę z obszaru umiejętności menedżerskich, komunikacji oraz negocjacji i sprzedaży. Uczestnicy cenią ją za pozytywną energię, praktyczne wskazówki oraz elastyczność w sposobie prowadzenia szkoleń.

MARIUSZ

BŁASZCZUK

Współwłaściciel firmy szkoleniowej CENTRUM BIZNESOWYCH INSPIRACJI, międzynarodowy trener biznesu, dyplomowany i certyfikowany coach, doświadczony menedżer, wykładowca uczelni wyższych, doradca personalny i praktyk biznesu.

 

Autor wielu publikacji branżowych i twórca autorskich szkoleń sprzedażowych i menedżerskich. Prelegent wielu konferencji o tematyce rozwojowej, sprzedażowej, menedżerskiej, etc. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty trenerskie oraz coachingowe, ale przede wszystkim bogate doświadczenie biznesowe m.in. w pracy w bankowości, gdzie pełnił funkcje Kierownika, Dyrektora i Regionalnego Menedżera Sprzedaży ds. Bankowości Detalicznej oraz Premium. Odpowiadał wówczas za wyniki 77 oddziałów bankowych (około 500 etatów).

 

Wspólnie z zarządzanymi przez niego zespołami zajmował TOP-owe pozycje w ogólnopolskich rankingach sprzedażowych i jakościowych o czym świadczą liczne dyplomy, statuetki i referencje. Kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne i trenerskie doskonalił także, pracując w sieci telefonii komórkowej Play, oraz przy współpracy z Netią i NC+. Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, a także współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.

Praktyczne i teoretyczne umiejętności, które zdobył na licznych kursach i studiach podyplomowych m.in. na kierunkach „Trener Biznesu” i „Coaching w biznesie”, oraz doświadczenie zawodowe, które posiada, obecnie wykorzystuje do budowania strategii firm i międzynarodowych koncernów oraz do kształtowania i rozwoju pracowników z różnorodnych branż. Przekłada się to na ich skuteczność w działaniu i wzrost wyników finansowych. Jest osobą otwartą na ludzi i nowe możliwości, nieustannie dba o swój rozwój a świadczone przez niego usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu coachingów oraz szkoleń otwartych i zamkniętych na wszystkich szczeblach zarządzania.

 

Szkoleniowo lub coaching-owo współpracował m. in. z pracownikami takich firm jak: Polpharma, Toyota, Mitsubishi Electric Europe, PKP Intercity, BZWBK Leasing, Santander, Dr. Oetker, Energa Polska, Narodowy Bank Polski (NBP), Bakoma, Ceramika Paradyż, Centrum Nauki Kopernik, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Bank BGŻ BNP Paribas, Volkswagen Group Polska, PLAY, Grupa OLX, Volkswagen Bank, Intercars, PFRON, Ryłko, ZUS, UniCredit, LUMAG, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Ministerstwo Rozwoju, Europejskie Centrum Bajki, Tauron, PFRON, ARMIR, DNB Bank Polska, Centrum Onkologii w Lublinie, Państwowe Porty Lotnicze, Metro Warszawskie, Zakłady Azotowe Puławy, MDDP Akademia Biznesu, TUV Rheinland, Orlen, IKEA Retail i wieloma innymi.

PATRYCJA

KORPACKA-BŁASZCZUK

Współwłaściciel firmy szkoleniowej CENTRUM BIZNESOWYCH INSPIRACJI. Doświadczony, certyfikowany trener biznesu, dyplomowany coach, psycholog, wykładowca uczelni wyższych oraz praktyk biznesu.

 

Współautorka książki „Sięgaj dalej” dedykowanej dla handlowców, trenerów i coachów, a także autorka wielu publikacji branżowych. Jej usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń. Autorka innowacyjnych metod i narzędzi menedżerskich oraz sprzedażowych. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, specjalistami, handlowcami oraz tysiącami osób zainteresowanymi swoim rozwojem. Twórca projektów i programów rozwojowych, podnoszących wzrost sprzedaży i efektywności pracy u wielu klientów korporacyjnych. Liczne nagrody, satysfakcja oraz referencje od firm będących liderami rynku potwierdzają jej zaangażowanie i osiągnięcia, a także powodują ciągłe dążenie do podwyższania poprzeczki szkoleniowej.  Prawdziwy nauczyciel powinien być zawsze najpilniejszym uczniem.” M.G.

 

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także prestiżowych, cieszących się dużym uznaniem szkół coachingowych i trenerskich. Międzynarodowy, akredytowany trener Brian Tracy International. Posiada certyfikat Trenera VCC przyznawany przez Fundację Vocational Competence Certificate. Jest wykładowcą-współpracującym w Wyższej Szkole Handlowej oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.

 

Współpracowała, prowadząc szkolenia, między innymi z takimi firmami jak: BP Polska, Ikea, Zott, Santander, Mitsubishi, Inglot, T-Mobile, Lotos, Mary Kay Ash, Grupa Pracuj, Stock, Super-Pharm, Bionorica, Nestle Polska, Poldent, EduBroker, SG Leasing, Makro, Grupa Zarmen, MDDP Akademia Biznesu, PARP, Thule Group, ZUS, Jysk, Dom Development, Sądy Rejonowe, Mostostal, Intercars, Sysmex, Brenderup, PKP Intercity, 2 PGE, TÜV Akademia Polska, Cersanit, Porty Lotnicze, Toyota oraz wieloma, wieloma innymi.

 

STANISŁAW

GLIWIŃSKI

Ekspert ds. zdrowia w biznesie, Przedsiębiorca i CEO kilku firm w Polsce i zagranicą. Autor projektu ZdrowiewBiznesie.pl, podróżnik i mówca inspiracyjny, Prawnik z wykształcenia, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz Handlu Zagranicznego UG.

 

Przez 7 lat sukcesywnie pracował w Grupa LOTOS SA/LOTOS Oil. W tym czasie przeszedł szczeble kariery w tej korporacji od referenta ds. handlu zagranicznego do szefa biura exportu. Od roku 2009 prowadzi własny biznes. W tym czasie założył i prowadzi kilka firm w Polsce i w Skandynawii – które współpracują z renomowanymi firmami w Polsce i zagranicą w zakresie sprzedaży na rynkach zagranicznych.

 

Od 17 lat związany ze sprzedażą B2B, zarządzał eksportem na ponad 40 rynkach zagranicznych. Jest pasjonatem podróży, już w 2019 roku odwiedził ponad 15 krajów biznesowo i prywatnie.

 

Jego pasją jest także skuteczne zarządzanie zdrowiem w biznesie oraz Health Live Balance. Jest miłośnikiem aktywności fizycznej, zajmował się między innymi karate, zapasami, piłką nożną, triathlonem, bieganiem.

Regularnie uprawia jogging, gimnastyki funkcjonale oraz stosuję zasady efektywnego odżywiania i trening mentalny.

 

Jest zwolennikiem biznesowego rozwoju personalnego, wziął udział w kilkudziesięciu treningach, szkoleniach, seminariach i warsztatach, prowadzanych osobiście przez: Antony Robbins, Brian Tracy, John Maxwell, Nick Vujicic, Andy Harrington, Harv Ekcer, Jakub B. Bączek, prof. Robert Cialdini, Vladimir Dovgan, prof. Mirzakarim Norbekov, Ada Conde, Łukasz Milewski, Gary Vaynerchuk, Dean Karnazes, Krzysztof Hillar i wieloma innymi wiodącymi autorytetami w zakresie personalnej i biznesowej efektywności.

Inspiruje i dzieli się swoim doświadczeniem z Publicznością na wiodących wydarzeniach biznesowych i inspiracyjnych w Polsce, z czołowymi osobowościami biznesu, rozwoju, sportu i TV.

ROBERT

KOZAK

Jako ekspert doradza wysokiej kadrze menedżerskiej z zakresu skutecznego przywództwa, komunikacji, zarządzania zmianą, tworzenia i wdrażania strategii. Pełnił też funkcję Executive Director w jednej ze światowych firm headhunterskich tzw. Wielkiej Piątki, Wykładowca w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie oraz w Państwowej Wyższej Szkole Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu dziennikarstwa telewizyjnego.

 

Współautor “Biblii Dziennikarstwa” (Znak) i serii książek „Wędrówki z Gandalfem” napisane wspólnie z Brianem Tracy.

DAWID

ŚWISTEK

Przedsiębiorca, Trener Wystąpień Publicznych, CEO StageVR Jeden z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych mówców w Polsce. Jego prezentacje i szkolenia wielokrotnie były oceniane przez publiczność jako najbardziej merytoryczne i przydatne. Łącząc swoją praktyczną wiedzę z wyjątkową autentycznością, stworzył kilkanaście autorskich programów szkoleniowych, z których skorzystało już ponad 40000 osób.

 

Od 8 lat pomaga ludziom i organizacjom realizować wyznaczone cele, specjalizując się w trzech obszarach: wystąpienia publiczne, sprzedaż, perswazja i komunikacja. Przez wielu uznawany jako ekspert w dziedzinie wywierania wpływu i języka perswazji, a jego wiedzę w tym zakresie doceniły takie marki jak: Brian Tracy International, T-Mobile, Multikino, Tefal, Prudential czy Uniwersytet Opolski. Dzielił scenę z najlepszymi mówcami z Polski i świata m.in. Brian Tracy, prof. Jerzy Bralczyk, Kevin Hogan, Marcin Prokop czy Jacek Walkiewicz. Obecnie w swojej działalności edukacyjnej wykorzystuję VR (Wirtualna Rzeczywistości) w specjalnie stworzonej aplikacji StageVR. Jest twórcą internetowym, jednocześnie pisze liczne artykuły do branżowych czasopism.

 

Prywatnie szczęśliwy mężczyzna, który bezgranicznie wierzy, iż świadomość jest większym zasobem, niż kolekcja suchej wiedzy, dlatego w swoich szkoleniach i wystąpieniach poza warstwą merytoryczną, wykorzystuje też głęboką pracę mentalną, która pomaga osiągać uczestnikom potężne rezultaty.

 
 
17:05 - 17:45
 
17:45 - 17:50
POWYŻSZA AGENDA DOTYCZY GOŚCI, KTÓRZY NABYLI BILETY KATEGORII:
DIAMOND, PLATINIUM

DOSTĘPNE BILETY

BRIAN TRACY INTERNATIONAL SP. Z O.O.

ul. Mickiewicza 9/u5

01-517 Warszawa

NIP: 701 009 23 90

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT:

OBSŁUGA KLIENTA:

+48 730 200 222

natalia@360sbc.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. z dnia 13 czerwca 2016 r. Dz.U. z 2016 poz. 922) przez Spółkę Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

Jednocześnie oświadczam i przyjmuję do wiadomości, że:

 • Administratorem moich danych osobowych jest Spółka Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

 • Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu informowania o aktualnych i przyszłych produktach, usługach i przedsięwzięciach 360 Smart Business Consulting Sp. z o.o.

 • Przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich aktualizacji, poprawiania i usunięcia, a także wycofania w każdym czasie zgody na ich przetwarzanie, jak również prawo do pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania

 • Podanie powyższych danych osobowych jest w pełni dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do realizacji wymienionych celów, na co wyrażam zgodę.

 • Facebook
 • YouTube