google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page
WS_SEMINAR-AKTUALNE.jpg

PODNIEŚ SPRZEDAŻ SZYBCIEJ I ŁATWIEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK UZNAWAŁEŚ TO ZA MOŻLIWE

- BRIAN TRACY -

O SZKOLENIU
mapy-tlo.jpg

6 POWODÓW DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ BYĆ NA WORLD SALES WORKSHOP & CONGRESS:

1

WARSZTATY TE POMOGĄ CI ODNALEŹĆ TWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY

I UCZYNIĆ Z NICH TWOJĄ WIZYTÓWKĘ W BIZNESIE!

2

DOWIESZ SIĘ JAK ZNALEŹĆ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWE AKTYWA

3

POZNASZ 7 SPOSOBÓW NA POPRAWĘ WYDAJNOŚCI SWOJEGO ZESPOŁU

4

NAUCZYSZ SIĘ JAK SKUTECZNIE WYPEŁNIAĆ 7 GŁÓWNYCH OBOWIĄZKÓW PRZYWÓDCY

5

POZNASZ 7 SEKRETÓW EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA PRZEZ CELE

6

ZAPOZNASZ SIĘ Z 7 KLUCZAMI DO UPORZĄDKOWANIA TWOICH PRIORYTETÓW

kolka.png

O WYDARZENIU

Skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości poznania skutecznych i sprawdzonych narzędzi do rozwoju Twojego biznesu!

 

Sukces to cele, cała reszta to komentarze. Skupienie się na celach to cecha wszystkich ludzi sukcesu. Umiejętność wyznaczania celów i sporządzania planów ich realizacji to kompetencja kluczowa do osiągnięcia sukcesu. Życie podobne jest do zamka szyfrowego, tylko ma znacznie więcej kombinacji. Jeśli tylko ustawisz numery we właściwej kolejności zamek otworzy się - to żaden cud ani kwestia szczęścia. Jeśli dysponujesz odpowiednim zestawem liczb, nie ma znaczenia kim jesteś, pozwól sobie na dojście do MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ.

 

Jeśli wprowadzisz te techniki do Twojego codziennego życia, zyskasz poczucie szczęścia, zdrowia i pewności siebie. Poznasz wspaniałe uczucie mocy, celu i samodzielnego kierowania własnym życiem. Twoja postawa stanie się bardziej pozytywna i skupiona. Zyskasz umiejętność osiągania założonych celów. Nauczysz się postępować z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Osiągniesz sukces zawodowy i poczujesz się naprawdę spełnionym człowiekiem.

 

Dobrze wyznaczone cele są podstawą wysokiego poczucia własnej wartości, szacunku do siebie i dumy. U każdego z nas występuje mechanizm porażki i sukcesu. Mechanizmem porażki jest strefa komfortu - naturalna tendencja do poruszania się po linii najmniejszego oporu. Mechanizm sukcesu natomiast wyznaczany jest przez cel. Kiedy tylko wyznaczysz sobie jasny cel, wyłączysz mechanizm porażki. W czasie tego kongresu nauczysz się jak:

 • Wyznaczać jasne cele i układać plan ich realizacji

 • Wyjść poza strefę komfortu, aby osiągać coraz to lepsze rezultaty

 • Budować jasną komunikację w biznesie ukierunkowaną na cel

 • Kreować sprecyzowaną wizję siebie zarówno w relacjach zawodowych, jak i prywatnych

 • Przyjmować pełnej odpowiedzialności za swoje działania

 • Wypracować MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ

 

Kongres to również doskonała okazja do networkingu. Weźmie w nim udział ponad 300 uczestników: przedsiębiorców oraz przedstawicieli firm i korporacji - skorzystaj zatem z możliwości nowych wartościowych kontaktów biznesowych!

mapy-tlo.jpg

OD GODZINY 14:05 DLA UCZESTNIKÓW Z BILETAMI PLATINIUM I DIAMOND MICHAEL TRACY POPROWADZI WARSZTATY SZKOLENIOWE.

W CZASIE PONAD TRZY GODZINNYCH WARSZTATÓW MICHAEL TRACY PRZEDSTAWI SWÓJ AUTORSKI PROGRAM "MINDSET MASTERY". DZIĘKI POZNANIU TYCH KLUCZOWYCH NARZĘDZI STANIESZ SIĘ BARDZIEJ SKUTECZNY I PRODUKTYWNY W OSOBISTYM ORAZ ZAWODOWYM OSIĄGANIU CELÓW NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ.
 

WARSZTATY TE POMOGĄ CI ODNALEŹĆ TWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY I UCZYNIĆ Z NICH TWOJĄ WIZYTÓWKĘ W BIZNESIE!
 

O WARSZTATACH

CO WIĘCEJ UCZESTNICZĄC W WORLD SALES WORKSHOP & CONGRESS:

 1. UZYSKASZ 90% WIEDZY MERYTORYCZNEJ I 10% INSPIRACJI DO ROZWOJU TWOJEGO i TWOJEGO BIZNESU i potężną dawkę motywacji, aby wznosić swoją sprzedaż do maksimum.

 2. Poznasz najświeższe, użyteczne CASE STUDY SPRZEDAŻOWE z wielu branż dedykowane zarówno małym, jak i średnim czy dużym firmom.

 3. Wysłuchasz 8 Mówców - praktyków sprzedaży, ekspertów branżowych, którzy przekażą Ci INNOWACYJNE NARZĘDZIA BIZNESOWE - strategie, techniki, metody - językiem sprzedaży.

 4. Poznasz NAJNOWSZE, ŚWIATOWE TRENDY W DZIEDZINIE SPRZEDAŻY przekazane przez międzynarodowych ekspertów.

 5. Kilkuset uczestników handlowcy, osoby decyzyjne, właściciele firm i MOŻLIWOŚĆ OWOCNEGO NETWORKINGU I WYMIANY PRAKTYCZNYCH DOŚWIADCZEŃ.

 6. Skorzystasz ze sprawdzonej formuły nauczania - wystąpień i zajęć warsztatowych, której celem jest przekazanie Ci kluczowych, wartościowych informacji sprzedażowych i ROZWÓJ TWOICH UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNYCH.

 7. Poznasz skuteczne, zaskakujące i konkretne metody czy techniki radzenia sobie z sytuacjami, czy problemami, z którymi spotkasz się na co dzień w swoim życiu zawodowym.

DLA KOGO
ludziki.png

SPOTKANIE DEDYKUJEMY

 • PREZESOM FIRM

 • DYREKTOROM SPRZEDAŻY

 • MANAGEROM SPRZEDAŻY

 • WŁAŚCICIELOM FIRM

 • LIDEROM SPRZEDAŻY

 • OSOOBOM AKTYWNIE SPRZEDAJĄCYM W KANAŁACH B2B,

ludziki_edited.png
prelegenci

NASI EKSPERCI

konik.png
mt.jpg

TEMAT:

Maksimum Osiągnięć w sprzedaży 2.0

Jest obecnie jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży.  Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował wiele zespołów sprzedażowych, które w efekcie wypracowały wielomilionowe przychody.  W pierwszym roku sprzedaży bezpośredniej Michael wykonał ponad 20 tysięcy rozmów telefonicznych. Dzięki tym doświadczeniom Michael uczy jak zmaksymalizować wskaźnik zamknięcia rozmów z 1 na 20 do 1 na 3. W ciągu 12 miesięcy przesunął się na szczyt rankingów w swojej branży, zatrudnił i wyszkolił 3000 sprzedawców.

 

Michael Tracy jest przedsiębiorcą, trenerem i mówcą. Rozpoczął działalność w obszarach: marketingu, nowych technologii i szkoleń zawodowych. Michael uczył sprawdzonych strategii i technik maksymalizacji potencjału ludzkiego przez ponad 13 lat, najpierw jako kierownik sprzedaży i trener następnie jako właściciel firmy i dyrektor wykonawczy,  aktualnie jako Założyciel Sales Journey - firmy rozwijającej edukację. Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował siły sprzedaży, które osiągnęły wielomilionowe wyniki sprzedaży; w tym zespół, który przekroczył pięć tysięcy pracowników w dziale sprzedaży. Michael to profesjonalny, a jednocześnie dowcipny i kipiący energią mówca. Dzieli się sprawdzonymi w praktyce strategiami i technikami, które jego słuchacze mogą wdrożyć od razu, tak żeby osiągnąć szybko ponadnormatywne rezultaty w sprzedaży. Jest wykwalifikowanym mówcą przekazującym praktyczne pomysły, na bazie swoich osobistych doświadczeń w przyjemnej formie.

 

W swojej karierze Michael ma doświadczenie w następujących obszarach biznesowych: rozwój biznesu, sprzedaż, zarządzanie sprzedażą, profesjonalne prezentacje biznesowe, rozwój produktu, strategie negocjacji, przedsiębiorczość, marketing, utrzymanie klientów, coaching, szkolenia i przywództwo.

jw.jpg

TEMAT:

Moc słów i komunikacji w sprzedaży

Charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń. Tworzył i zarządzał działem reklamy Gazety Wyborczej, wieloletni współwłaściciel i prezes zarządu Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr. Prowadzi wykłady dla studentów SGH i Akademii Ekonomicznej w Krakowie, występuje jako ekspert w prasie, radio i telewizji.  Jego klientami w ciągu ostatnich pięciu lat były między innymi takie firmy jak Allianz Polska, Auchan, Deutsche Bank, Ernst&Young, Eurobank, Generali, Radio ESKA, Hewlett Packard, ING Finanse, NBP, PKN ORLEN, PKO BP czy PLAY.
 
Wydał dwukasetowy program audio „Ukryta perswazja, czyli techniki wywierania wpływu w partnerskiej sprzedaży”. Autor książki „Pełna MOC życia” oraz „Pełna MOC możliwości”.
Autor szkoleń dla ponad 300 firm i korporacji, ponad 7 mln odsłon na YouTube wykładu „Pełna MOC możliwości” na TEDxWSB. „Pełna MOC możliwości” uznana za najpopularniejszą książkę psychologiczną w 2013 roku w konkursie miesięcznika Charaktery.

mo.jpg

TEMAT:

Skuteczna perswazja podczas spotkań z Klientami

Absolwent wydziału aktorskiego warszawskiej PWST. W 1991 roku rozpoczął współpracę z TVP jako prezenter. Od czerwca 1991 do sierpnia 2016 roku prowadził „Teleexpress“ w TVP1, od 2014 również „Teleexpress Extra“ w TVP Info. Od wielu lat prowadzi również gale biznesowe, premiery filmowe, koncerty, uroczystości firmowe. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wystąpień publicznych – zarówno dotyczące prezentacji biznesowych jak i występów w mediach. Jako trener działa od 1998 roku. W latach 2001 – 2006 był współwłaścicielem firmy szkoleniowej Studio BMJ – Szkoła Macieja Orłosia. Przeszkolił kilka tysięcy osób, głównie ludzi biznesu – często managerów wyższej kadry zarządzającej firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Prowadzi szkolenia również w języku angielskim.

 

Prowadzi wykłady i jest zapraszany jako mówca na eventy korporacyjne czy spotkania ze studentami. Jest autorem i współautorem dwóch książek dziennikarskich. Ambasador akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom“. Laureat nagród telewizyjnych – dwóch Telekamer oraz czterech Wiktorów (w tym Superwiktora).

am.jpg

TEMAT:

Narzędzia ze świata hipnozy, które podniosą jakość Twojego marketingu i sprzedaży

Założyciel Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii. Pracuje jako hipnoterapeuta, mówca, showman i trener, pomagając klientom podnosić standardy oraz jakość pracy i życia. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami, motywacji, planowania celów oraz strategii ich osiągania, a także specjalista w zakresie wystąpień publicznych.

 

Gwiazda programu prime time w telewizji TVN.  Jest pięciokrotnym prelegentem konferencji TEDx. Jego klientami były między innymi firmy branży farmaceutycznej, kosmetycznej, logistycznej, gastronomicznej, turystycznej i rozrywkowej, instytucje sektora publicznego oraz przedsiębiorcy, lekarze i terapeuci.

jk.jpg

TEMAT:

Jak zaprogramować się na sukces?

Menedżer zarządzający projektami R&D oraz komercjalizacją ich wyników, a także w zakresie dokonywania inwestycji w spółkach technologicznych typu start up na wczesnym etapie ich rozwoju. Przeprowadza analizy stanu firm w różnych fazach rozwoju pod kątem ich akwizycji. Zarządzająca z spółką typu venture capital, gdzie odpowiada za monitorowanie poziomu realizowanych inwestycji, a także monitoruje możliwości nowych wejść inwestycyjnych w podmioty. Związana także z spółką technologiczną z branży energetycznej, gdzie zarządza operacyjne prowadzoną działalnością.

Certyfikowany Trener Biznesu, mentor i coach BTI. Prowadzi procesy mentoringowe dla startupów, współpracuje  z fundacją Wicci India-Poland przy rocznych programach mentoringowych  dla podopiecznych. Swoje kompetencje biznesowe skutecznie łączy z trenerskimi, przekazując uczestnikom praktyczną wiedzę.

pm.jpg

TEMAT:

GenZ - nowa generacja klientów czy nowy pomysł na sprzedaż?

Mówca, trener, manager, przedsiębiorca. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, aktywista naukowy, wykładowca, absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży i Akademii Trenerów. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Założyciel Fundacji Aksjomat oraz AKSJOMAT Training Institute, Partner w firmie Phinance S.A. (od 2013 r.) Ekspert Brian Tracy International. Praktyk, która zbudował i prowadzi z sukcesami własne zespoły. Wszystko, co przekazuje na szkoleniach i podczas wystąpień, sprawdził „na własnej skórze” lub w pracy z prowadzonymi zespołami.
Prowadzi szkolenia z tematyki szeroko pojętych umiejętności miękkich, motywacji, komunikacji, różnic międzypokoleniowych, zarządzania, zarządzania zmianą, wystąpień publicznych, sprzedaży oraz obsługi klienta dla firm i instytucji (m.in. BNP Paribas, Carte Dor, COTY, T-Mobile, Volkswagen, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Iglotex, Nest Bank, NDI, Phinance S.A, Fellowes, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Xella Polska, Job Impulse, SED Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, Studio Figura, Stora Enso, Toyota, KAS, Cashback i wiele innych). Publikuje w prasie i Internecie. Występował na scenach m.in. z Brianem Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Jakubem B. Bączkiem, Marcinem Prokopem czy Robertem Korzeniowskim. Przedstawiciel nowej generacji biznesowej – pokolenia Y. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, a jego misją jest inspirować każdego, z kim współpracuje. Podczas szkoleń skupia się na praktycznym zastosowaniu zdobytych kompetencji, dostarczając uczestnikom gotowe, sprawdzone rozwiązania. Skutecznie łączy naukę z zabawą i dużą dawką energii. Interesuje się matematyką, psychologią i sprzedażą. Co mówią liczby: ponad 9 lat pracy w branży szkoleniowej, ponad 870 szkoleń i prelekcji, ponad 8 900 godzin na scenie i sali szkoleniowej, ponad 19 500 uczestników


Przedstawiciel nowej generacji biznesowej – pokolenia Y. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, a jego misją jest inspirować każdego, z kim współpracuje. Podczas szkoleń skupia się na praktycznym zastosowaniu zdobytych kompetencji, dostarczając uczestnikom gotowe, sprawdzone rozwiązania. Interesuje się matematyką, psychologią i sprzedażą.

ps.jpg

TEMAT:

Efektywność w pułapce zarządzania przez cele

Mentor i doradca biznesowy z ponad 20 letnim doświadczeniem w organizacji przedsiębiorstw, optymalizacji procesów i motywacji do poprawy efektywności. Jeden z najlepszych ekspertów w Polsce w zakresie teorii ograniczeń (TOC), metod zarządzania „przez wartości” (MBV), „przez cele” (MBO), Lean Management.

Twórca autorskich pomysłów wdrażania zasad ergonomii, metod MTM, ekonomiki i humanizmu pracy. Przeprowadził łącznie kilkaset projektów usprawniających, szkoleń, wykładów. Stosuje najlepsze praktyki sprawdzone w znanych na całym świecie przedsiębiorstwach z niemal wszystkich branż gospodarki. Z ramienia międzynarodowej grupy doradczej jako prezes zarządu, a wcześniej kierownik projektów i inżynier przetransferował do Polski z m.in. z Niemiec, USA, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii ponad 80 letnie „know how” w zakresie optymalizacji procesów. Skutecznie doskonali procesy i rozwiązuje kluczowe problemy.

Praktyczne umiejętności:
▪ Realizacji audytów operacyjnych, opracowywania kompleksowych programów naprawczych.
▪ Wdrażania Teorii Ograniczeń i rozwiązywania konfliktów.
▪ Reinżynieringu procesów (BPR).
▪ Systemowego zarządzania przedsiębiorstwem i kluczowymi obszarami t.j.: Produkcja, Logistyka, Zakupy, Sprzedaż, Inżynieria Produkcji, Jakość.
▪ Budowania od podstaw zespołów projektowych i optymalizacji głównych procesów funkcjonowania firm.
▪ Definiowania i wdrażania kluczowych wskaźników przedsiębiorstwa (KPI).
▪ Zarządzania przez wartości (MBV/DBM).
▪ Zarządzania przez Cele (MBO) z wykorzystaniem elementów teorii konfliktu i sprzeczności celów.
▪ Realnej poprawy efektywności (maszyny, ludzie, materiał, powierzchnia).
▪ Wdrażania Ergo - Lean Management (Kaizen/Kaikaku, A3, Kanban, 5S, Poka-Yoke, TPM, SMED, Yamazumi, Chaku-Chaku).
▪ Poprawy ergonomii i ekonomiki ruchów elementarnych (MTM1, MTM2, UAS, UAS-OFFICE, MEK, LOG, VC).
▪ Normowania czasów pracy, kształtowania ergonomicznego stanowisk, humanizacji pracy.
▪ Wyszukiwania i eliminacji głównych źródeł marnotrawstwa.

KLONOWSKI-R.jpg

TEMAT:

Droga do sukcesu i spełnionego życia, jak ją odnaleźć w biznesie?

Wspólnik Zarządzający Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. z siedzibą w Warszawie, kancelarii działającej na terenie całego kraju, Europy i regionie Morza Bałtyckiego. Ekspert oraz lider zespołu prawnego, pełnomocnik korporacyjny, twórca marki Kancelaria Klonowski, patron i inicjator Harvard Lawyers w Polsce, negocjator zawodowy, mediator gospodarczy, cywilny i karny, doradca biznesowy oraz konsultant strategii i technik biznesowych, w tym między innymi manager i członek top management wielu spółek kapitałowych, akredytowany i certyfikowany coach, mentor, trener, mówca motywacyjny, ekspert Brian Tracy International, lider i ekspert Harvard MasterClass Business Academy, wizjoner, przywódcą, pragmatyk i praktyk.

 

Obecnie ekspert Akademii Przywództwa, warsztatów negocjacyjnych, seminariów coachingu, mentoringu, consultingu, a nadto promotor zmiany świadomości prawnej na rynku polskim nastawionej na zmianę mentalności przedsiębiorców poprzez świadomą współpracę z profesjonalistami w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego oraz objęcie firm, przedsiębiorstw i spółek stałą obsługą prawną, coachingiem, mentoringiem, jak również zarządzaniem strategicznym. Jest członkiem i przywódcą zespołu prawnego w Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. w działach zajmujących się obsługą prawną skomplikowanych procesów prawnych, wielomilionowych kontraktów biznesowych, odzyskania roszczeń majątkowych, cywilnych i gospodarczych oraz obroną w postępowaniach i procesach karnych, karnych gospodarczych, karnych skarbowych, a to wszystko w zakresie interdyscyplinarnym. Wspomaga również rozwój startupów na rynku krajowym i europejskim oraz zarządza i doradza private equity.

 

Współautor bloga o prawie nie tylko dla prawników, w którym pomaga klientom przejść przez prawne korytarze i pokazuje, że to co wydaje się nam tak skomplikowanym rebusem, z wsparciem Kancelarii Klonowski oraz Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek może mieć łatwe rozwiązanie. W końcu prawo jest dziedziną stale zmieniającą się i wymagającą aktualizowania wiedzy. Język prawniczy wcale nie musi być niezrozumiały i mało przejrzysty. Blog Kancelarii Klonowski, którego jest współautorem to portal o prawie nie tylko dla prawników, gdzie dzięki studiom kancelarii oraz analizie prawnej
skomplikowane kwestie prawne autorzy opisują w jasny sposób. W przeszłości zarządzał i tworzył między innymi najskuteczniejszy w kraju dział windykacji CLA raty, następnie obsługi wierzytelności AIG Bank Polska S.A. oraz najefektywniejszy dział sprzedaży zewnętrznej Grupy Nordea na rynku polskim w Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz Nordea PTE S.A., w którym odpowiadał za wyniki kilku tysięcznego segmentu sprzedażowego. Wiele lat praktykuje biznes, jest autorem wielu publikacji między innymi dla
Logistics Manager oraz wydawnictw i konferencji Media4Business. Współpracuje regularnie z kancelariami w Polsce, Europie i na świecie. Prowadzi projekty związane z zarządzaniem, przywództwem i rozwijaniem zaufania w organizacjach, procesy zarządzania zaangażowaniem, przekonaniami i zmianą mentalności przywódcy, lidera, managera czy przedstawiciela. Jest również przewodniczącym rady nadzorczej Klonowski Investments S.A.
Były zawodowy sportowiec, mistrz sportów walki, zakochany w kodeksie zasad honorowych i samurajskim Kodeksie Bushido, obecnie również mentor i coach mentalności przywództwa. Wdzięczny syn swoich ukochanych rodziców. Dumny tata, nadal zakochany w mamie swojej córki.

eom.jpg

TEMAT:

Czy istnieje przycisk "KUPUJ" w naszym mózgu?

Obecnie dyrektor zarządzająca, współwłaścicielka i członek zarządu jednego z wiodących, niszowych dystrybutorów części samochodowych w Polsce oraz Centralnej i Wschodniej Europy „E-MOTO Sp. z o.o.”; oraz założycielka „Eleven Masters - Master Your Mind, Master Your Life” – Coaching – Motivation – Training - Consulting

 

W swojej 25 letniej karierze ma doświadczenie we współpracy z wieloma międzynarodowymi koncernami, start up’ami oraz projektami typu green-field z branż hotelarskich, finansowych, bankowych, shared service i motoryzacyjnych, jak InterContinental Hotels & Resort, GE Consumer & Finance, GE Money Services, Santander Bank, GroupAuto CEE, Alliance Automotive Group . Absolwentka Politechniki Wrocławskiej oraz Executive MBA Helsinki School of Economics. Certyfikowany trener, mówca, coach i mentor. Pasjonatka rozwoju osobistego i potęgi umysłu.

 

Emilia Ochab-Moczulska jest doświadczoną przedsiębiorczynią, trenerem biznesowym, coachem i mentorem w takich obszarach, jak sprzedaż i marketing, negocjacje i strategie biznesowe, ekspansja na rynkach zagranicznych, obsługa klienta, zarządzanie zasobami ludzkimi i wydobywaniem potencjału, przywództwo oraz szkolenia biznesowe.
 

AGENDA KONGRES
warsztat
mapy-tlo.jpg

AGENDA KONGRESU

AGENDA WARSZTATU

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

miejsce.png

SHERATON POZNAŃ HOTEL

ul.Bukowska 3/9

60-809 Poznań

mapy-tlo.jpg
bilet.png

DOSTĘPNE PAKIETY

bilety-wsc.jpg
BILETY

PARTNERZY

logo dpg_8x_edited_edited_edited.png
bottom of page