google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page

23-28/09/2024

6 DNI

WARSZAWA

O SZKOLENIU

World Class Speakers academy to skondensowany program szybkiego doskonalenia kompetencji szkoleniowych w obszarze biznesu, który wyznacza nowy standard na rynku szkół mówców. Międzynarodowy certyfikat WCSA oraz akredytacja trenerska Brian Tracy International to najlepsza przepustka do ekscytującej, prestiżowej i dobrze płatnej kariery mówcy. Kilkadziesiąt lat doświadczenia BTI – jednej z największych firm szkoleniowych świata gwarantuje najwyższą wartość merytoryczną i jakość prowadzenia kursu.


Udział w kursie WCSA jest gwarancją wysokiej wiedzy i faktycznego nabycia umiejętności efektywnego przemawiania. Posiadanie umiejętności w zakresie wystąpień publicznych jest kluczowym czynnikiem sukcesu w karierze zawodowej i ogólnie w biznesie. Może ono stanowić przewagę konkurencyjną w pracy i stać się głównym zajęciem dla profesjonalnych trenerów biznesowych, coachów, menedżerów wszystkich szczebli organizacji, właścicieli MŚP, właścicieli start-upów oraz dla mówców naturalnych, pragnących wzbogacić i udoskonalić swój warsztat oraz praktykę o profesjonalne techniki najlepszych mówców i specjalistów na rynku. Kurs niezmiennie prowadzą uznani eksperci – trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, autorytetem i sukcesami w branży szkoleniowej, a także w biznesie.


Warunkiem uczestnictwa w kursie jest odbyta rozmowa kwalifikacyjna, na której kandydat przedstawia trzy cele osobiste, które zamierza zrealizować dzięki udziałowi w szkoleniu. Oczekujemy wysokiego poziomu zaangażowania i wewnętrznej motywacji w procesie uczenia się oraz aktywnej postawy w budowaniu dobrej atmosfery i współpracy w grupie. Uczestników obowiązuje kodeks zachowań ustalonych przez grupę na pierwszych zajęciach oraz punktualność.


Kurs bazuje na założeniach psychologii pozytywnej, współczesnej wiedzy o funkcjonowaniu mózgu oraz efektywnych strategiach uczenia się i nauczania. Dedykowany jest tylko dla osób odważnych, gotowych na zmiany, pasjonatów rozwoju osobistego. 


Kurs kończy się egzaminem w formie przygotowania i poprowadzenia krótkiego wystąpienia. Aby uzyskać świadectwo ukończenia kursu szkoły mówców, należy:

 • Wykonać we wskazanych terminach wszystkie zadania domowe oraz prace przygotowawcze do egzaminu.

 • Przygotować w trakcie kursu autorskie wystąpienie merytoryczne lub motywacyjne.

Jakie korzyści zyskasz dzięki ukończeniu kursu World Class Speakers Academy?


 • Sprawdzoną wiedzę, niezbędną do samodzielnego przygotowania i prowadzenia profesjonalnych wystąpień.

 • Włączenie w grono akredytowanych mówców Brian Tracy International.

 • Możliwość rozwoju swojej kariery przy wykorzystaniu kanałów promocyjnych BTI – publikacje w mediach społecznościowych, notka trenerska na stronie www.briantracy.pl

 • Możliwość praktycznego, warsztatowego przećwiczenia zdobytych umiejętności w trakcie sześciu intensywnych dni

 • Mentoring uznanych i utytułowanych mówców, właścicieli firm szkoleniowych, pracujących z największymi korporacjami w Polsce.

 • Międzynarodowy certyfikat z suplementem potwierdzającym Twoje umiejętności w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim.

 • Prawo do praktyki, poprzez przygotowywanie i współprowadzenie szkoleń organizowanych przez Brian Tracy International

 • Dogłębną analizę własnego profilu osobowościowego, zasobów i deficytów dzięki profesjonalnym testom.

 • Prawo do uczestnictwa w atrakcyjnych warsztatach doszkalających dla mówców ze zniżką partnerską 30%.

 • Możliwość publikacji autorskich artykułów i promowania własnej marki na zaprzyjaźnionych portalach internetowych.

 • Możliwość nawiązania ciekawych kontaktów i poleceń w środowisku szkoleniowym.
PROWADZĄCY


JACEK WALKIEWICZ

EKSPERT BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń. Tworzył i zarządzał działem reklamy „Gazety Wyborczej”. Wieloletni współwłaściciel i prezes zarządu Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr. Prowadzi wykłady dla studentów SGH i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. 

 

Występuje jako ekspert w prasie, radio i telewizji. Wydał dwukasetowy program audio „Ukryta perswazja, czyli techniki wywierania wpływu w partnerskiej sprzedaży”. Autor książki „Pełna MOC życia” oraz „Pełna MOC możliwości”. Autor szkoleń dla ponad 300 firm i korporacji. Jego wykład „Pełna MOC możliwości” na TEDxWSB obejrzało na YouTube ponad 2,5 mln ludzi. Autor książki „Pełna MOC możliwości”, uznanej za najpopularniejszą książkę psychologiczną 2013 r. w konkursie miesięcznika „Charaktery”.


 
PROF. JERZY BRALCZYK

EKSPERT BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Charyzmatyczny, wybitny językoznawca, profesor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki. Od wielu lat wykłada w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Mistrz ciętej riposty. 

Od lat służy konsultacjami różnym instytucjom, jest zapraszany jako referent na wewnętrzne konferencje branżowe. Często bywa ekspertem językowym w sprawach konfliktowych i jurorem w konkursach o charakterze językowym. Jest wiceprzewodniczącym Rady Języka Polskiego.


 
MICHAŁ CELEDA

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Swoją przygodę z profesjonalnym opowiadaniem, mówieniem do mikrofonu zacząłem ponad 25 lat temu w Radiu Fama Sochaczew (moim rodzinnym mieście). Później przyszedł czas na Radio Victoria Łowicz, Radio RSC Skierniewice, a pod koniec 2001 roku zacząłem pracę w Radiu ESKA. Przez lata byłem dziennikarzem muzycznym, producentem i wydawcą programów radiowych, by następnie zostać zastępcą Dyrektora Programowego i Dyrektora Muzycznego Radia Eska. Po blisko 18. latach pracy w Radiu Eska przeszedłem do Radia ZET, w którym pracowałem jako Redaktor Naczelny i Dyrektor Programowy. Jestem również lektorem radiowym i telewizyjnym, a mój głos możesz usłyszeć m.in.: w popularnych programach stacji telewizyjnych takich jak Polsat, Polsat 2, TVN, TTV i wielu innych. Nazywam się Michał Celeda, a moja praca to moja pasja. Dlatego też, dawno temu postawiłem na rozwój osobisty i założyłem Centrum Twojego Rozwoju – PORRIMA. Z powodzeniem ukończyłem Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka i zostałem certyfikowanym Trenerem Mentalnym. Jestem również Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International. Moje doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki pracy w mediach i zajmowanym stanowiskom, wykorzystuję w Treningu Mentalnym, a także w autorskich szkoleniach i warsztatach. Pomagam budować i rozwijać sprawne zespoły, które nie boją się wyzwań, a przede wszystkim osiągają własne cele. Zarówno w procesach grupowych jak i w indywidualnym treningu mentalnym stawiam na narzędzia budujące Pewność Siebie. By sprostać naszym codziennym zadaniom w pracy, w domu, a także by osiągać wyznaczane przez nas samych cele uczę technik Koncentracji, Uważności, Prawa Do Porażki, Zarządzania Własną Energią i Sobą W Czasie, Pewności Siebie Przez Mówienie, Nawyku Zwyciężania, Storytellingu dla Liderów, Storytellingu dla Biznesu.


Z wykształcenia jestem Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International, Trenerem Mentalnym ( Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B.Bączek); Dziennikarzem - Absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.


 
MARIUSZ BŁASZCZUK

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Dyrektor merytoryczny Brian Tracy Polska. Międzynarodowy, akredytowany trener biznesu, dyplomowany coach, doświadczony handlowiec i menedżer. Współwłaściciel firmy szkoleniowej Centrum Biznesowych Inspiracji. Autor wielu publikacji branżowych i twórca licznych autorskich szkoleń z coachingu, sprzedaży, wystąpień publicznych i zarządzania. Wykładowca uczelni wyższych, doradca i praktyk biznesu.


Posiada bogate doświadczenie biznesowe w pracy w międzynarodowych korporacjach. Kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne i trenerskie doskonalił pełniąc funkcje Kierownika, Dyrektora i Regionalnego Menedżera Sprzedaży (Detalicznej oraz Premium). Będąc na stanowisku Regionalnego Menedżera Sprzedaży odpowiadał za wyniki 77 oddziałów bankowych (około 500 etatów). Prelegent wielu konferencji o tematyce rozwojowej, sprzedażowej, menedżerskiej, etc. Wspólnie z zarządzanymi przez niego zespołami zajmował TOP-owe pozycje w ogólnopolskich rankingach sprzedażowych i jakościowych.


Występował na wydarzeniach i konferencjach m.in. z takimi osobami jak Brian Tracy, Kevin Hogan, Michael Tracy, Mateusz Grzesiak, Jacek Walkiewicz. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu coachingów oraz szkoleń otwartych i zamkniętych na wszystkich szczeblach zarządzania.


Posiada liczne dyplomy i certyfikaty trenerskie oraz coachingowe. Praktyczne i teoretyczne umiejętności, które zdobył na licznych kursach i studiach podyplomowych m.in. na kierunkach „Trener Biznesu” i „Coaching w biznesie”, oraz doświadczenie zawodowe, które posiada, obecnie wykorzystuje do budowania strategii firm i międzynarodowych koncernów oraz do kształtowania i rozwoju pracowników z różnorodnych branż. Przekłada się to na ich skuteczność w działaniu i wzrost wyników finansowych.


Jest wykładowcą-współpracującym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS), Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji, a także współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.


Szkoleniowo lub coachingowo współpracował m. in. z pracownikami takich firm jak: Polpharma, Toyota, Mitsubishi Electric Europe, PKP Intercity, BZWBK Leasing, Santander, Dr. Oetker, Energa Polska, Narodowy Bank Polski (NBP), Bakoma, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Bank BGŻ BNP Paribas, Volkswagen Group, Polska, PLAY, PFRON, Ryłko, ZUS, PARP, Tauron, Państwowe Porty Lotnicze, Metro Warszawskie, Orlen, IKEA Retail i wieloma innymi.


 
ROBERT KOZAK

EKSPERT BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Robert Kozak jest byłym Prezesem Zarządu oraz Partnerem w Brian Tracy International w Polsce. Większość życia zawodowego spędził w mediach jako dziennikarz i menedżer. Stworzył i prowadził oddział BBC w Polsce. Był szefem „Wiadomości” i „Teleexpressu” w TVP. Wykłada i prowadzi zajęcia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest certyfikowanym coachem, doradza wysokiej kadrze menedżerskiej w zakresie przywództwa, zarządzania zmianą i tworzenia strategii. Jest współautorem „Biblii Dziennikarstwa” (Wydawnictwo ZNAK). Zasiada w radach nadzorczych kilku firm i prowadzi projekty z zakresu interim management.


 

MACIEJ ORŁOŚ

EKSPERT BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Absolwent wydziału aktorskiego warszawskiej PWST (1983). Wśród ról teatralnych – Vladimir w „Czekając na Godota“ Samuela Becketta w reżyserii Antoniego Libery (1983) oraz Jan w „Wieczerniku“ Ernesta Brylla w reżyserii Andrzeja Wajdy (1985). Dzięki stypendium British Council studiował aktorstwo w London Academy of Music and Dramatic Art – 1985/86. Dzięki stypendium United States Information Agency był na stypendium dla młodych dramatopisarzy w Centrum Teatralnym Eugene’a O’Neilla w USA – 1988. Wystąpił w wielu filmach i serialach. Główne i pierwszoplanowe role zagrał m.in. w filmach „Hania“, reż St.Wohl (1983), „Głuchy telefon“, reż. P.Mikucki (1989), „Słaba wiara“, reż. K.Zanussi (1994) oraz serialach „Plecak pełen przygód“, reż. J.Dymek (1992) i „Zespół adwokacki“, reż. A.Kotkowski (1993). W 1991 roku rozpoczął współpracę z TVP jako prezenter. Od czerwca 1991 do sierpnia 2016 roku prowadził „Teleexpress“ w TVP1, od 2014 również „Teleexpress Extra“ w TVP Info, prowadził cykle programów, m.in „Oko w oko“, „A to Polska właśnie“, „Trochę kultury“, „Trzysta procent normy“, „Nie ma jak Polska“ czy „Firmowe ewolucje“, „Wielkie Testy TVP“ (wszystkie w TVP1), a także wiele jednorazowych wydarzeń na antenie TVP, takich jak festiwale w Opolu, Sopocie, gale Wiktorów, 50-lecie Telewizji Polskiej, studio Festiwali Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Od wielu lat prowadzi gale biznesowe, premiery filmowe, koncerty, uroczystości firmowe.


Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wystąpień publicznych – zarówno dotyczące prezentacji biznesowych jak i występów w mediach. Jako trener działa od 1998 roku. W latach 2001 – 2006 był współwłaścicielem firmy szkoleniowej Studio BMJ – Szkoła Macieja Orłosia. Przeszkolił kilka tysięcy osób, głównie ludzi biznesu – często managerów wyższej kadry zarządzającej firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Prowadzi szkolenia również w języku angielskim. Jego szkolenia są „szyte na miarę“, w zależności od potrzeb klientów mogą być jednorazowe, cykliczne, z udziałem grupy lub indywidualne. Prowadzi wykłady i jest zapraszany jako mówca na eventy korporacyjne czy spotkania ze studentami. Jest autorem i współautorem dwóch książek dziennikarskich – „Moje spotkania oko w oko“ (1998) oraz „Teleexpress – 30 lat minęło“ (wraz z Markiem Sierockim, 2016), czterech książek dla dzieci – „Tajemnicze przygody Kubusia“ (2006), „Tajemnicze przygody Meli“(2007), „Kuba i Mela – dodaj do znajomych“ (2012) oraz „Kuba i Mela dają radę“ (2013) oraz dwóch książek z zakresu rozwoju osobistego: „Jak występować i zabłysnąć“ (2015) oraz „O sztuce wystąpień publicznych“ (2018). Ambasador akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom“. Laureat nagród telewizyjnych – dwóch Telekamer oraz czterech Wiktorów (w tym Superwiktora). Odznaczenia - Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, 2009 (za działalność opozycyjną w latach 80) oraz Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, 2014.


 


MODUŁ I : WYSTĄPIENIA PUBLICZNE -KLUCZOWE ZASADY.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Budowanie przekonującej narracji.

 • Techniki prezentacyjne, kontrola głosu oraz skuteczne komunikowanie się z publicznością.

 • Nauka tworzenia spójnej i przekonującej historii lub przemówienia, które będą interesujące dla odbiorców. 

MODUŁ II: MOWA CIAŁA MÓWCY.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Co zrobić, by pokonać stres i czuć się pewnie wtedy gdy przemawiasz?

 • Jaką pozycję przyjąć na scenie, a jak prezentować się podczas wystąpień online?

 • Gdzie stanąć lub jak siedzieć?

 • Jak poruszać się po scenie, a co jest mile widziane „okiem” kamery? 

MODUŁ III: ZARZĄDZANIE STRESEM I TREMĄ.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Szkolenie z zarządzania stresem i tremą może pomóc w radzeniu sobie z tymi emocjami i wykorzystaniu ich w pozytywny sposób, aby zwiększyć pewność siebie i skuteczność mówienia.

 • Adaptacja do różnych sytuacji: Umiejętność dostosowywania stylu przemawiania do różnych kontekstów, takich jak spotkania biznesowe, konferencje, prezentacje sprzedażowe, wywiady medialne.

 • Analiza i doskonalenie: Praktyczne ćwiczenia, analiza nagranych wystąpień i konstruktywna opinia, które pozwalają mówcy na świadomość własnych mocnych stron i obszarów do rozwoju.

 • Szkolenie z improwizacji: Szkolenie z improwizacji może pomóc w rozwinięciu spontaniczności, kreatywności i umiejętności szybkiego myślenia podczas przemawiania publicznego.


 

MODUŁ IV: TECHNIKI PREZENTACYJNE.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Ta część szkolenia skupia się na konkretnych technikach i narzędziach, które można zastosować podczas prezentacji, takich jak wykorzystanie slajdów, multimediów, historii czy humoru, aby wzmocnić przekaz i zainteresować publiczność.

 • Sytuacje kryzysowe - najlepsze techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

 • Skuteczne techniki komunikacyjne.


 

MODUŁ V: INTERAKCJA Z PUBLICZNOŚCIĄ.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Umiejętność angażowania i utrzymania uwagi słuchaczy.

 • Zadawanie pytań, prowadzenie dyskusji.

 • Reagowanie na feedback.


 

MODUŁ VI: EGZAMIN AKREDYTACYJNY..

 • Wystąpienie publiczne (maksymalnie 30 minut) 


 

MODUŁ I ON-LINE: SKUTECZNA BUDOWA MARKI OSOBISTEJ MÓWCY PROFESJONALNEGO.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:
 • Podczas szkolenia będziemy pracować nad opisaniem własnej strategii i budowania marki osobistej mówcy, w myśl między innymi założeń tj.:

  • Marka osobista mówcy odnosi się do sposobu, w jaki mówca buduje, zarządza i promuje swoje własne unikalny wizerunek i reputację w branży przemawiania publicznego. 

  • Autentyczność: Kluczowym elementem marki osobistej jest autentyczność. Mówca powinien być wiarygodny, konsekwentny i wyrażać swoje prawdziwe wartości i przekonania. 

  • Ekspertyza i wartość: Mówca powinien posiadać solidną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, aby dostarczać wartościowe informacje i perspektywy dla swoich odbiorców. Udowodnienie swojej ekspertyzy może obejmować publikowanie artykułów, udział w konferencjach, udzielanie wywiadów itp. 


 

MODUŁ II ON-LINE: PLAN MARKETINGOWY I STORYTELLING W BIZNESIE. 


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

Podczas tego modułu szkolenia podpowiemy jak możesz zbudować plan marketingowy swojej działalności. Z naszą pomocą przygotujesz:

 • Cele Twojej działalności

 • Strategiczne filary rozwoju własnej markiDowiesz się jak:

 • Zorganizować kanały sprzedaży

 • Uporządkować portfolio swoich produktów

 • Wykryć potrzebę zaspokojenia swojego klienta

 • Stworzyć korzyści dla klienta

 • Zarządzać rozwojem swojego biznesu

 • Oceniać sukces własnej działalność i co nim jest


Storytelling w biznesie. Jak zacząć opowieść, czyli jak planować i przygotować wystąpienie? Jak budować historie, żeby zapadały w pamięć? Co musi zawierać dobra opowieść? Po co, do kogo i dlaczego mówisz? Opowiadać każdy może?! Prezentacja opowieści. 


 

MODUŁ III ON-LINE: PROWADZENIE WYSTĄPIEŃ ONLINE.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

Czy w dzisiejszych czasach wystarczy komputer, Twoja wiedza i Twoja chęć jej przekazania? W świecie spotkań, szkoleń online warto mieć również wiedzę z zakresu technologii. W szkoleniach online, wystąpieniach publicznych online, poza Twoim umiejętnościami, potrzebna jest właściwe przygotowanie techniczne: połączenie internetowe, sprzęt audio i wideo, używane oprogramowanie lub platforma konferencyjna. Na co zwrócić uwagę, jak stworzyć interaktywną atmosferę i zaangażować swoją publiczność. Tego dowiesz się z kolejnego modułu szkolenia.


 

MODUŁ IV ON-LINE: PROMOCJA MARKI WŁASNEJ.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:
 • Jak generować leady sprzedażowe, również z wykorzystaniem systemów e-commerce

 • Jak w sprzedaży swoich usług, wykorzystywać media społecznościowe

 • Jak stworzyć profesjonalny profil na platformach społecznościowych, takich jak LinkedIn, Instagram czy Facebook i co w nich publikować

 • Jak inwestować w marketing treści i jak tworzyć wartościowe treści, takie jak: blogi, artykuły, e-booki czy podcasty, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów

 • Jak rozpocząć i współpracować z branżowymi publikacjami lub platformami, aby docierać do większej grupy odbiorców (webinaria, konferencje branżowe)


 PROGRAM
korzyści_trybiki_ikonka_edited.png
DODATKOWE INFORMACJE

 • Kurs trwa 6 dni - 48 godzin stacjonarnego szkolenia.

 • Dodatkowo przeprowadzone zostaną 4 moduły on-line.

 • Szkolenia odbywa się w prestiżowym centrum szkoleniowym w Warszawie.

 • W czasie trwania całego kursu uczestnikom zapewniamy całodzienne przerwy kawowe oraz lunch.

 • Uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne - ponad 100 stron skryptu szkoleniowego.

 • Uczestnik otrzymuje Akredytację Brian Tracy International umożliwiającą udział w konferencjach BTI.

 • Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje Międzynarodowy certyfikat mówcy motywacyjnego.

 • Inwestycja w kurs to: 16.900 zł netto

 • Wielkość grupy szkoleniowej: maksymalnie 12 osóbkorzyści_zarówka_ikonka.png
bottom of page