google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page

08-10, 22-24/02/2024

6 DNI

WARSZAWA

O SZKOLENIU

Celem kursu jest wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności coachingu i mentoringu oraz przybliżenie im technik, które niezwykle skutecznie wpływają na rozwój zawodowy jak i osobisty pracowników. Bogaty merytorycznie program okraszony dużą ilością ćwiczeń i narzędzi przybliży uczestnikom istotę celów i metodologii coachingu i mentoringu. Udział w akademii będzie szansą na uświadomienie i wydobycie swoich wrodzonych predyspozycji i nieodkrytych talentów tak istotnych w pracy mentora i coacha.


Biorąc udział w World Class Mentor & Coach:

 • poznasz 15 zaawansowanych technik coachingowych, auto-coachingowych i mentoringowych

 • dowiesz się jakie są metody zwiększania motywacji, lojalności i zaangażowania pracowników

 • będziesz lepiej zarządzać swoim zespołem

 • podniesiesz swoje kompetencje managerskie

 • podniesiesz swoją atrakcyjność na rynku pracy

 • będziesz się kształcić pod okiem doświadczonych i profesjonalnych trenerów i coachów Brian Tracy International

 • zdobędziesz międzynarodowy certyfikat akredytacyjny Mentora & Coacha Brian Tracy International  

Korzyści z uczestnictwa w kursie World Class Mentor & Coach:


 • POSZERZENIE UMIEJĘTNOŚCI pozwalających świadczyć usługi związane z mentoringiem i coachingiem.

 • Poznanie skutecznych i ZAAWANSOWANYCH NARZĘDZI COACHINGOWYCH I MENTORINGOWYCH.

 • Poznanie NARZĘDZI UŁATWIAJĄCYCH PRACĘ NA PRZEKONANIAMI coachee i mentee.​

 • Podniesienie kompetencji w zakresie PRACY Z ABSTRAKCJĄ.

 • Nauka narzędzi pomagających ODKRYĆ MISJĘ COACHEE.

 • Poprawa umiejętności WYZNACZANIA LUKI KOMPETENCYJNEJ u mentee i coachee.

 • Poszerzenie sposobów na zrozumiałe, ciekawe i PERSWAZYJNE PRZEKAZYWANIE WIEDZY. 

 • Poznanie metod ułatwiających ROZWIĄZYWANIE KONFILKTÓW.

 • Poszerzenie umiejętności PODWYŻSZENIA ZAANGAŻOWANIA KLIENTA za pomocą narzędzi wywołujących motywację wewnętrzną.

 • Poznanie narzędzi ułatwiających PRACĘ Z WARTOŚCIAMI coachee i mentee.

 • Poszerzenie narzędzi ułatwiających WYZNACZANIE I OSIĄGANIE CELÓW KLIENTÓW.

 • WZROST SKUTECZNOŚCI pracowników. 

 • PODNIESIENIE ATRAKCYJNOŚCI na rynku pracy.

 • Zwiększenie swojej EFEKTYWNOŚCI MANAGERSKIEJ.

 • NAUKA ZAAWANSOWANEGO SŁUCHANIA i podążania za klientem.

 • Podniesienie kompetencji w UCZENIU KLIENTÓW POPRZEZ DOŚWIADCZENIE.

 • Doskonalenie umiejętności UDZIELANIA INFORMACJI ZWROTNEJ.

 • Poszerzenie umiejętności ZWIĘKSZANIA MOTYWACJI u klientów.

 • Weryfikacja i ocena swojego sposobu prowadzenia rozmów mentoringowych i coachingowych POD OKIEM DOŚWIADCZONYCH SUPERWIZORÓW.PROWADZĄCY

PATRYCJA KORPACKA-BŁASZCZUK

DYREKTOR MERYTORYCZNA BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Dyrektor merytoryczna Brian Tracy International. Doświadczony, certyfikowany trener biznesu, dyplomowany coach, psycholog, wykładowca uczelni wyższych oraz praktyk biznesu.


Współautorka książki „Sięgaj dalej” dedykowanej dla handlowców, trenerów i coachów, a także autorka wielu publikacji branżowych. Jej usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń. Autorka innowacyjnych metod i narzędzi menedżerskich oraz sprzedażowych. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, specjalistami, handlowcami oraz tysiącami osób zainteresowanymi swoim rozwojem. Twórca projektów i programów rozwojowych, podnoszących wzrost sprzedaży i efektywności pracy u wielu klientów korporacyjnych. Liczne nagrody, satysfakcja oraz referencje od firm będących liderami rynku potwierdzają jej zaangażowanie i osiągnięcia, a także powodują ciągłe dążenie do podwyższania poprzeczki szkoleniowej. Prawdziwy nauczyciel powinien być zawsze najpilniejszym uczniem.” M.G.


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także prestiżowych, cieszących się dużym uznaniem szkół coachingowych i trenerskich. Międzynarodowy, akredytowany trener Brian Tracy International. Posiada certyfikat Trenera VCC przyznawany przez Fundację Vocational Competence Certificate. Jest wykładowcą-współpracującym w Wyższej Szkole Handlowej oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.


Współpracowała, prowadząc szkolenia, między innymi z takimi firmami jak: BP Polska, Ikea, Zott, Santander, Mitsubishi, Inglot, T-Mobile, Lotos, Mary Kay Ash, Grupa Pracuj, Stock, Super-Pharm, Bionorica, Nestle Polska, Poldent, EduBroker, SG Leasing, Makro, Grupa Zarmen, MDDP Akademia Biznesu, PARP, Thule Group, ZUS, Jysk, Dom Development, Sądy Rejonowe, Mostostal, Intercars, Sysmex, Brenderup, PKP Intercity, 2 PGE, TÜV Akademia Polska, Cersanit, Porty Lotnicze, Toyota oraz wieloma, wieloma innymi.


 
MICHAŁ CELEDA

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Swoją przygodę z profesjonalnym opowiadaniem, mówieniem do mikrofonu zacząłem ponad 25 lat temu w Radiu Fama Sochaczew (moim rodzinnym mieście). Później przyszedł czas na Radio Victoria Łowicz, Radio RSC Skierniewice, a pod koniec 2001 roku zacząłem pracę w Radiu ESKA. Przez lata byłem dziennikarzem muzycznym, producentem i wydawcą programów radiowych, by następnie zostać zastępcą Dyrektora Programowego i Dyrektora Muzycznego Radia Eska. Po blisko 18. latach pracy w Radiu Eska przeszedłem do Radia ZET, w którym pracowałem jako Redaktor Naczelny i Dyrektor Programowy. Jestem również lektorem radiowym i telewizyjnym, a mój głos możesz usłyszeć m.in.: w popularnych programach stacji telewizyjnych takich jak Polsat, Polsat 2, TVN, TTV i wielu innych. Nazywam się Michał Celeda, a moja praca to moja pasja. Dlatego też, dawno temu postawiłem na rozwój osobisty i założyłem Centrum Twojego Rozwoju – PORRIMA. Z powodzeniem ukończyłem Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka i zostałem certyfikowanym Trenerem Mentalnym. Jestem również Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International. Moje doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki pracy w mediach i zajmowanym stanowiskom, wykorzystuję w Treningu Mentalnym, a także w autorskich szkoleniach i warsztatach. Pomagam budować i rozwijać sprawne zespoły, które nie boją się wyzwań, a przede wszystkim osiągają własne cele. Zarówno w procesach grupowych jak i w indywidualnym treningu mentalnym stawiam na narzędzia budujące Pewność Siebie. By sprostać naszym codziennym zadaniom w pracy, w domu, a także by osiągać wyznaczane przez nas samych cele uczę technik Koncentracji, Uważności, Prawa Do Porażki, Zarządzania Własną Energią i Sobą W Czasie, Pewności Siebie Przez Mówienie, Nawyku Zwyciężania, Storytellingu dla Liderów, Storytellingu dla Biznesu.


Z wykształcenia jestem Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International, Trenerem Mentalnym ( Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B.Bączek); Dziennikarzem - Absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.


 
MARIUSZ BŁASZCZUK

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Dyrektor merytoryczny Brian Tracy Polska. Międzynarodowy, akredytowany trener biznesu, dyplomowany coach, doświadczony handlowiec i menedżer. Współwłaściciel firmy szkoleniowej Centrum Biznesowych Inspiracji. Autor wielu publikacji branżowych i twórca licznych autorskich szkoleń z coachingu, sprzedaży, wystąpień publicznych i zarządzania. Wykładowca uczelni wyższych, doradca i praktyk biznesu.


Posiada bogate doświadczenie biznesowe w pracy w międzynarodowych korporacjach. Kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne i trenerskie doskonalił pełniąc funkcje Kierownika, Dyrektora i Regionalnego Menedżera Sprzedaży (Detalicznej oraz Premium). Będąc na stanowisku Regionalnego Menedżera Sprzedaży odpowiadał za wyniki 77 oddziałów bankowych (około 500 etatów). Prelegent wielu konferencji o tematyce rozwojowej, sprzedażowej, menedżerskiej, etc. Wspólnie z zarządzanymi przez niego zespołami zajmował TOP-owe pozycje w ogólnopolskich rankingach sprzedażowych i jakościowych.


Występował na wydarzeniach i konferencjach m.in. z takimi osobami jak Brian Tracy, Kevin Hogan, Michael Tracy, Mateusz Grzesiak, Jacek Walkiewicz. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu coachingów oraz szkoleń otwartych i zamkniętych na wszystkich szczeblach zarządzania.


Posiada liczne dyplomy i certyfikaty trenerskie oraz coachingowe. Praktyczne i teoretyczne umiejętności, które zdobył na licznych kursach i studiach podyplomowych m.in. na kierunkach „Trener Biznesu” i „Coaching w biznesie”, oraz doświadczenie zawodowe, które posiada, obecnie wykorzystuje do budowania strategii firm i międzynarodowych koncernów oraz do kształtowania i rozwoju pracowników z różnorodnych branż. Przekłada się to na ich skuteczność w działaniu i wzrost wyników finansowych.


Jest wykładowcą-współpracującym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS), Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji, a także współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.


Szkoleniowo lub coachingowo współpracował m. in. z pracownikami takich firm jak: Polpharma, Toyota, Mitsubishi Electric Europe, PKP Intercity, BZWBK Leasing, Santander, Dr. Oetker, Energa Polska, Narodowy Bank Polski (NBP), Bakoma, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Bank BGŻ BNP Paribas, Volkswagen Group, Polska, PLAY, PFRON, Ryłko, ZUS, PARP, Tauron, Państwowe Porty Lotnicze, Metro Warszawskie, Orlen, IKEA Retail i wieloma innymi.


 
ROBERT KOZAK

EKSPERT BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Robert Kozak jest byłym Prezesem Zarządu oraz Partnerem w Brian Tracy International w Polsce. Większość życia zawodowego spędził w mediach jako dziennikarz i menedżer. Stworzył i prowadził oddział BBC w Polsce. Był szefem „Wiadomości” i „Teleexpressu” w TVP. Wykłada i prowadzi zajęcia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest certyfikowanym coachem, doradza wysokiej kadrze menedżerskiej w zakresie przywództwa, zarządzania zmianą i tworzenia strategii. Jest współautorem „Biblii Dziennikarstwa” (Wydawnictwo ZNAK). Zasiada w radach nadzorczych kilku firm i prowadzi projekty z zakresu interim management.


 


MODUŁ I: COACHING - METODY I NARZĘDZIA - CZĘŚĆ I


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Góra lodowa – narzędzia poziomy Dilts’a

 • Kamienie w potoku

 • Łuk zmiany

 • Powinności i możliwości

 • Koło konfliktu – zmiana perspektywy

 • Indywidualny plan rozwoju

 • Praca na przekonaniach w coachingu

 

MODUŁ II: COACHING - METODY I NARZĘDZIA - CZĘŚĆ II


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Praca z abstrakcją

 • Praca z przestrzenią

 • Action plan

 • Dziennik rejsu

 • Praca z przedmiotami

 • Okno Johari

 • Wachlarz koncepcji

 • Zjawiska nieświadome istotne w relacji coachingowej

 • PRACA DOMOWA DO ZREALIZOWANIA W PARZE COACHINGO-MENTORINGOWEJ.

 

MODUŁ III: MENTORING - METODY I NARZĘDZIA - CZĘŚĆ I


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Rola kontroli i motywacji w mentoringu

 • 3-stage model

 • Exploration

 • New Understanding

 • Action Planning

 • Oczekiwania mentee

 • Wdrażanie mentoringu w organizacjach

 • Mentoring międzypokoleniowy


 

MODUŁ IV: MENTORING - METODY I NARZĘDZIA - CZĘŚĆ II


PORUSZANE ZAGADNIENIA:
 • Narzędzia inspiracji i wpływu

 • Metafora

 • Mapy rozwoju

 • Techniki prowokatywne

 • PRACA DOMOWA DO ZREALIZOWANIA W PARZE COACHINGO-MENTORINGOWEJ

 

MODUŁ V: COACHING - METODY I NARZĘDZIA - CZĘŚĆ III


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Diagram autoanalizy

 • Self Coaching Program

 • Praktyczny warsztat z coachingu i mentoringu

 

MODUŁ VI: EGZAMIN AKREDTYACYJNY


 • Zasadność organizacji spotkań.

 • Analiza raportu coachingowego w każdej parze warsztatowej.

 • Test wiedzy podsumowujący treści omawiane podczas Akademii.

 • Przeprowadzenie próbnego mentoringu lub coachingu przez każdego uczestnika szkolenia.

 • Sesja informacji zwrotnych, czyli feedback od grupy i trenerów oceniających.

 • Zakończenie spotkania - przedstawienie planu działania, podjętych decyzji, przekazanie zaleceń.

 PROGRAM
korzyści_trybiki_ikonka_edited.png
DODATKOWE INFORMACJE

 • Kurs trwa 6 dni - 48 godzin szkoleniowych.

 • W czasie trwania szkolenia zapewnione są całodzienne przerwy kawowe oraz lunch.

 • Uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne - ponad 100 stron praktycznych technik z zakresu coachingu i mentoringu oraz pakiet materiałów dydaktycznych Briana Tracy w wersji audio

 • Uczestnik otrzymuje akredytację Brian Tracy International umożliwiającą świadczenie usług związanych z coachngiem i mentoringiem

 • Po ukończeniu szkolenia, uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat coacha i mentora Brian Tracy International na poziomie World Level

 • UCZESTNICTWO W KURSIE MOŻLIWE JEST TYLKO W PRZYPADKU WCZEŚNIEJSZEGO UKOŃCZENIA AKADEMII MASTER CLASS MENTOR & COACH

 • Cena kursu to: 16.900 zł netto

 • Wielkość grupy szkoleniowej: maksymalnie 12 osóbkorzyści_zarówka_ikonka.png
bottom of page