google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page

11-12/10, 25-26/10, 08-09/11/2024

6 DNI

WARSZAWA

O SZKOLENIU

Uczestnicząc w kursie nabędziesz unikalne umiejętności praktyczne w zakresie efektywnego budowania silnej marki osobistej, które są kluczowym czynnikiem sukcesu w karierze zawodowej i biznesie. Pozwala to budować i wzmacniać zaufanie, utrzymywać dobre relacje i silne więzi z Klientami, Kontrahentami, Partnerami biznesowymi czy Współpracownikami. Kształtuje sposób percepcji marki jako wyjątkowej i oryginalnej, wpływając na budowanie renomy produktów czy usług firmy. Pozwala na wykreowanie własnego wizerunku unikatowego eksperta w wąskiej dziedzinie.


Dołącz do grupy uczestników kursu Master Class Personal Brand Academy i dowiedz się:

 • co składa się na wizerunek i dlaczego marka osobista jest tak ważna?

 • jak budować wizerunek profesjonalisty i osoby w pełni kompetentnej w swojej branży

 • jak budować swoją pewność siebie w kontekście budowania silnej marki osobistej?

 • jak wyznaczać cele rozwojowe dla swojej marki osobistej?

 • jakie znaczenie ma dress code i savoir-vivre w budowaniu silnej marki?

 • w jaki sposób tworzyć pozytywne relacje, zaufanie i własną wiarygodność?

 • jak skutecznie komunikować się, aby być dobrze zrozumianym w kontaktach wewnątrz i na zewnątrz organizacji?

 • jak posługiwać się językiem korzyści w kontekście swoich osiągnięć i wzmacniania swojej pozycji?

 • jak rozwijać się i inspirować od innych nie tracąc swojej autentyczności?

 • w jaki sposób skutecznie budować swoją markę w organizacji, w której pracujemy?

 • w jaki sposób budować strategię silnej marki osobistej?

 • jak budować swoją pewność siebie i zdecydowanie w kontaktach interpersonalnych wewnątrz i na zewnątrz swojej organizacji?

 • w jaki sposób dotrzeć do grupy docelowej i jaką przyjąć strategię komunikacji?

 • jak podnieść swoją efektywność biznesową i atrakcyjność na wysoce nasyconym rynku?

 • jak rozwijać i wykorzystać w pełni swój potencjał zawodowy, swoje mocne strony?

 • jak zbudować przewagę konkurencyjną na tle innych marek?

 • w jaki sposób skutecznie wykorzystywać media społecznościowe w kreowaniu silnej marki?(facebook / instagram / linkedin / twitter / youtube)

 • jakie są najczęściej popełniane błędy w budowaniu swojej marki osobistej w mediach społecznościowych?

 • jakie są strategie rozwiązywania sytuacji kryzysowych w trakcie budowania swojej silnej marki?


Uczestnicząc w kursie MASTER CLASS PERSONAL BRAND ACADEMY zyskasz:


 • SPRAWDZONĄ WIEDZĘ, niezbędną do samodzielnego przygotowania i prowadzenia profesjonalnych strategii budowania marki osobistej.

 • Skuteczne ZARZĄDZANIE SOBĄ I SWOJĄ REPUTACJĄ w środowisku biznesowym oraz budowanie zaufania i silnej więzi z uczestnikami otoczenia biznesowego - Klientami, Kontrahentami, Partnerami Biznesowymi, Współpracownikami.

 • Praktyczne, sprawdzone przez najlepszych kreatorów wizerunku umiejętności wiarygodnego i autentycznego, EKSPERCKIEGO WIZERUNKU.

 • Możliwość ROZWOJU SWOJEJ KARIERY przy wykorzystaniu kanałów promocyjnych BTI – publikacje w mediach społecznościowych, na prestiżowym blogu Brian Tracy Polska, notka Absolwenta na stronie www.briantracy.pl

 • Możliwość praktycznego, warsztatowego przećwiczenia zdobytych umiejętności W TRAKCIE SZEŚCIU INTENSYWNYCH DNI.

 • Mentoring uznanych i utytułowanych mówców, właścicieli firm szkoleniowych, pracujących z największymi korporacjami w Polsce.

 • Międzynarodowy certyfikat w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim.

 • Prawo do praktyki, poprzez udział w LIVE organizowanych przez Brian Tracy International Polska

 • Dogłębną ANALIZĘ WŁASNEGO PROFILU OSOBOWOŚCIOWEGO, zasobów i deficytów dzięki profesjonalnym testom.

 • Prawo do uczestnictwa w atrakcyjnych warsztatach doszkalających dla mówców ZE ZNIŻKĄ PARTNERSKĄ 30%.

 • Możliwość publikacji autorskich artykułów i promowania własnej marki na zaprzyjaźnionych portalach internetowych.

 • Możliwość nawiązania ciekawych kontaktów i POLECEŃ W ŚRODOWISKU BIZNESOWYM.
PROWADZĄCY

PATRYCJA KORPACKA-BŁASZCZUK

DYREKTOR MERYTORYCZNA BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Dyrektor merytoryczna Brian Tracy International. Doświadczony, certyfikowany trener biznesu, dyplomowany coach, psycholog, wykładowca uczelni wyższych oraz praktyk biznesu.


Współautorka książki „Sięgaj dalej” dedykowanej dla handlowców, trenerów i coachów, a także autorka wielu publikacji branżowych. Jej usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń. Autorka innowacyjnych metod i narzędzi menedżerskich oraz sprzedażowych. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, specjalistami, handlowcami oraz tysiącami osób zainteresowanymi swoim rozwojem. Twórca projektów i programów rozwojowych, podnoszących wzrost sprzedaży i efektywności pracy u wielu klientów korporacyjnych. Liczne nagrody, satysfakcja oraz referencje od firm będących liderami rynku potwierdzają jej zaangażowanie i osiągnięcia, a także powodują ciągłe dążenie do podwyższania poprzeczki szkoleniowej. Prawdziwy nauczyciel powinien być zawsze najpilniejszym uczniem.” M.G.


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także prestiżowych, cieszących się dużym uznaniem szkół coachingowych i trenerskich. Międzynarodowy, akredytowany trener Brian Tracy International. Posiada certyfikat Trenera VCC przyznawany przez Fundację Vocational Competence Certificate. Jest wykładowcą-współpracującym w Wyższej Szkole Handlowej oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.


Współpracowała, prowadząc szkolenia, między innymi z takimi firmami jak: BP Polska, Ikea, Zott, Santander, Mitsubishi, Inglot, T-Mobile, Lotos, Mary Kay Ash, Grupa Pracuj, Stock, Super-Pharm, Bionorica, Nestle Polska, Poldent, EduBroker, SG Leasing, Makro, Grupa Zarmen, MDDP Akademia Biznesu, PARP, Thule Group, ZUS, Jysk, Dom Development, Sądy Rejonowe, Mostostal, Intercars, Sysmex, Brenderup, PKP Intercity, 2 PGE, TÜV Akademia Polska, Cersanit, Porty Lotnicze, Toyota oraz wieloma, wieloma innymi.


 
MICHAŁ CELEDA

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Swoją przygodę z profesjonalnym opowiadaniem, mówieniem do mikrofonu zacząłem ponad 25 lat temu w Radiu Fama Sochaczew (moim rodzinnym mieście). Później przyszedł czas na Radio Victoria Łowicz, Radio RSC Skierniewice, a pod koniec 2001 roku zacząłem pracę w Radiu ESKA. Przez lata byłem dziennikarzem muzycznym, producentem i wydawcą programów radiowych, by następnie zostać zastępcą Dyrektora Programowego i Dyrektora Muzycznego Radia Eska. Po blisko 18. latach pracy w Radiu Eska przeszedłem do Radia ZET, w którym pracowałem jako Redaktor Naczelny i Dyrektor Programowy. Jestem również lektorem radiowym i telewizyjnym, a mój głos możesz usłyszeć m.in.: w popularnych programach stacji telewizyjnych takich jak Polsat, Polsat 2, TVN, TTV i wielu innych. Nazywam się Michał Celeda, a moja praca to moja pasja. Dlatego też, dawno temu postawiłem na rozwój osobisty i założyłem Centrum Twojego Rozwoju – PORRIMA. Z powodzeniem ukończyłem Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka i zostałem certyfikowanym Trenerem Mentalnym. Jestem również Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International. Moje doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki pracy w mediach i zajmowanym stanowiskom, wykorzystuję w Treningu Mentalnym, a także w autorskich szkoleniach i warsztatach. Pomagam budować i rozwijać sprawne zespoły, które nie boją się wyzwań, a przede wszystkim osiągają własne cele. Zarówno w procesach grupowych jak i w indywidualnym treningu mentalnym stawiam na narzędzia budujące Pewność Siebie. By sprostać naszym codziennym zadaniom w pracy, w domu, a także by osiągać wyznaczane przez nas samych cele uczę technik Koncentracji, Uważności, Prawa Do Porażki, Zarządzania Własną Energią i Sobą W Czasie, Pewności Siebie Przez Mówienie, Nawyku Zwyciężania, Storytellingu dla Liderów, Storytellingu dla Biznesu.


Z wykształcenia jestem Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International, Trenerem Mentalnym ( Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B.Bączek); Dziennikarzem - Absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.


 
MARIUSZ BŁASZCZUK

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Dyrektor merytoryczny Brian Tracy Polska. Międzynarodowy, akredytowany trener biznesu, dyplomowany coach, doświadczony handlowiec i menedżer. Współwłaściciel firmy szkoleniowej Centrum Biznesowych Inspiracji. Autor wielu publikacji branżowych i twórca licznych autorskich szkoleń z coachingu, sprzedaży, wystąpień publicznych i zarządzania. Wykładowca uczelni wyższych, doradca i praktyk biznesu.


Posiada bogate doświadczenie biznesowe w pracy w międzynarodowych korporacjach. Kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne i trenerskie doskonalił pełniąc funkcje Kierownika, Dyrektora i Regionalnego Menedżera Sprzedaży (Detalicznej oraz Premium). Będąc na stanowisku Regionalnego Menedżera Sprzedaży odpowiadał za wyniki 77 oddziałów bankowych (około 500 etatów). Prelegent wielu konferencji o tematyce rozwojowej, sprzedażowej, menedżerskiej, etc. Wspólnie z zarządzanymi przez niego zespołami zajmował TOP-owe pozycje w ogólnopolskich rankingach sprzedażowych i jakościowych.


Występował na wydarzeniach i konferencjach m.in. z takimi osobami jak Brian Tracy, Kevin Hogan, Michael Tracy, Mateusz Grzesiak, Jacek Walkiewicz. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu coachingów oraz szkoleń otwartych i zamkniętych na wszystkich szczeblach zarządzania.


Posiada liczne dyplomy i certyfikaty trenerskie oraz coachingowe. Praktyczne i teoretyczne umiejętności, które zdobył na licznych kursach i studiach podyplomowych m.in. na kierunkach „Trener Biznesu” i „Coaching w biznesie”, oraz doświadczenie zawodowe, które posiada, obecnie wykorzystuje do budowania strategii firm i międzynarodowych koncernów oraz do kształtowania i rozwoju pracowników z różnorodnych branż. Przekłada się to na ich skuteczność w działaniu i wzrost wyników finansowych.


Jest wykładowcą-współpracującym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS), Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji, a także współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.


Szkoleniowo lub coachingowo współpracował m. in. z pracownikami takich firm jak: Polpharma, Toyota, Mitsubishi Electric Europe, PKP Intercity, BZWBK Leasing, Santander, Dr. Oetker, Energa Polska, Narodowy Bank Polski (NBP), Bakoma, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Bank BGŻ BNP Paribas, Volkswagen Group, Polska, PLAY, PFRON, Ryłko, ZUS, PARP, Tauron, Państwowe Porty Lotnicze, Metro Warszawskie, Orlen, IKEA Retail i wieloma innymi.


 
MACIEJ ORŁOŚ

EKSPERT BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Absolwent wydziału aktorskiego warszawskiej PWST (1983). Wśród ról teatralnych – Vladimir w „Czekając na Godota“ Samuela Becketta w reżyserii Antoniego Libery (1983) oraz Jan w „Wieczerniku“ Ernesta Brylla w reżyserii Andrzeja Wajdy (1985). Dzięki stypendium British Council studiował aktorstwo w London Academy of Music and Dramatic Art – 1985/86. Dzięki stypendium United States Information Agency był na stypendium dla młodych dramatopisarzy w Centrum Teatralnym Eugene’a O’Neilla w USA – 1988. Wystąpił w wielu filmach i serialach. Główne i pierwszoplanowe role zagrał m.in. w filmach „Hania“, reż St.Wohl (1983), „Głuchy telefon“, reż. P.Mikucki (1989), „Słaba wiara“, reż. K.Zanussi (1994) oraz serialach „Plecak pełen przygód“, reż. J.Dymek (1992) i „Zespół adwokacki“, reż. A.Kotkowski (1993). W 1991 roku rozpoczął współpracę z TVP jako prezenter. Od czerwca 1991 do sierpnia 2016 roku prowadził „Teleexpress“ w TVP1, od 2014 również „Teleexpress Extra“ w TVP Info, prowadził cykle programów, m.in „Oko w oko“, „A to Polska właśnie“, „Trochę kultury“, „Trzysta procent normy“, „Nie ma jak Polska“ czy „Firmowe ewolucje“, „Wielkie Testy TVP“ (wszystkie w TVP1), a także wiele jednorazowych wydarzeń na antenie TVP, takich jak festiwale w Opolu, Sopocie, gale Wiktorów, 50-lecie Telewizji Polskiej, studio Festiwali Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Od wielu lat prowadzi gale biznesowe, premiery filmowe, koncerty, uroczystości firmowe.


Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wystąpień publicznych – zarówno dotyczące prezentacji biznesowych jak i występów w mediach. Jako trener działa od 1998 roku. W latach 2001 – 2006 był współwłaścicielem firmy szkoleniowej Studio BMJ – Szkoła Macieja Orłosia. Przeszkolił kilka tysięcy osób, głównie ludzi biznesu – często managerów wyższej kadry zarządzającej firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Prowadzi szkolenia również w języku angielskim. Jego szkolenia są „szyte na miarę“, w zależności od potrzeb klientów mogą być jednorazowe, cykliczne, z udziałem grupy lub indywidualne. Prowadzi wykłady i jest zapraszany jako mówca na eventy korporacyjne czy spotkania ze studentami. Jest autorem i współautorem dwóch książek dziennikarskich – „Moje spotkania oko w oko“ (1998) oraz „Teleexpress – 30 lat minęło“ (wraz z Markiem Sierockim, 2016), czterech książek dla dzieci – „Tajemnicze przygody Kubusia“ (2006), „Tajemnicze przygody Meli“(2007), „Kuba i Mela – dodaj do znajomych“ (2012) oraz „Kuba i Mela dają radę“ (2013) oraz dwóch książek z zakresu rozwoju osobistego: „Jak występować i zabłysnąć“ (2015) oraz „O sztuce wystąpień publicznych“ (2018). Ambasador akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom“. Laureat nagród telewizyjnych – dwóch Telekamer oraz czterech Wiktorów (w tym Superwiktora). Odznaczenia - Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, 2009 (za działalność opozycyjną w latach 80) oraz Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, 2014.


 

MODUŁ I: JAK WYKORZYSTAĆ SWOJĄ MARKĘ, BY OSIĄGAĆ WIĘCEJ?


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Personal branding i jego rola w XXI w.

 • Stwórz swoją własną markę.

 • Analiza własnych talentów, kompetencji, mocnych stron oraz stron do poprawy.

 • Analiza SWOT a moje nowe JA.

 • Co mnie wyróżnia na tle konkurencji - selekcja strategicznych informacji.

 • Praca nad zwiększaniem pewności siebie.

 • Wyznaczanie celów rozwojowych.

 • Indywidualny plan działania.

 • Budowa BIO zgodnie z obowiązującymi trendami.

 • Skuteczna sprzedaż własnych usług.

 • Budowanie autorytetu i wizerunku profesjonalisty.

 • Wiarygodność i spójność przekazu - a Twoja marka osobista.

 • Naturalny entuzjazm oraz ekspresja zamiast akwizytorstwa i sztuczności.

 • Mowa ciała a profesjonalny odbiór naszej marki.

 • Sprzedażowa gra słów, czyli werbalne techniki wpływu w procesie rozmowy z klientem.

 • Język korzyści w personal branding – czy wciąż aktualny?

 • Metody kreowania potrzeb.

 • Usuwanie słów obniżających autorytet i wagę wypowiedzi.

 • Skuteczna argumentacja – metody przedstawiania argumentów.

 • Sprzedaż produktów a sprzedaż usług.

 • Moja prezentacja sprzedażowa – feedback indywidualny.

 

MODUŁ II: ETYKIETA TOWARZYSKA I BIZNESOWA


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Punktualność: usługi, biznes, sytuacje towarzyskie.

 • Precedencja przy przedstawianiu siebie oraz osób nam towarzyszących, oraz przy podawaniu dłoni.

 • Zasady pierwszeństwa w sytuacjach codziennych.

 • Prezenty w sytuacjach prywatnych i zawodowych.

 • Właściwe formy powitania. Uścisk dłoni, najczęstsze błędy popełniane przy powitaniu.

 • Pożegnanie pracownika. (emerytura, zwolnienie)

 • Pogrzeb, ważna uroczystość zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym: powiadamianie, kondolencje, ceremonia, ubiór, stypa.

 • Rozmowa kwalifikacyjna i zasady dla kandydatów ubiegających się o pracę.

 • Standardy dobrego pracownika, budowanie relacji w zespole w oparciu o zasady savoir-vivre,

 • Kto z kim na Ty: zasady dotyczące skracania dystansu, środowiska używające profesjonalnej tytulatury.

 • Wizytówki: standardy wizerunkowe, wizytówki w kontaktach międzynarodowych.

 • Najważniejsze elementy profesjonalnego, biznesowego kontaktu z klientem.

 • Media społecznościowe, profile prywatne kontra życie zawodowe.

 • Savoir-vivre podczas lekcji, wykładów i konferencji on line.

 • Dress code – dostosowanie stroju do sytuacji, kobiecy wizerunek w świecie pieniądza, najczęstsze uchybienia dotyczące strojów formalnych.

 • Dobry styl i gracja w dodatkach i konkretnych stylizacjach.

 • Wyczucie smaku i szyk podczas uroczystości i przyjęć biznesowych, stroje formalne i nieformalne. Zaproszenie z zawartą informacją o stroju.

 • Kolory jako sprzymierzeńcy naszego wizerunku.

 • Dlaczego mężczyzna powinien dobrze wyglądać.

 • Garderoba biznesmena jako inwestycja.

 • Jak się ubrać na różne okazje, zachowując indywidualność i zasady dress code.

 • Garderoba męska: styl elegancki, półelegancki, styl casualowy.

 

MODUŁ III: BUDOWA MARKI I KANAŁY KOMUNIKACJI


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Czy budowa marki Coca Cola lub Netflix różni się od budowy marki własnej?

 • Budowa marki i pozycjonowanie w oparciu o Brand Ladder: cele, wartości, benefity, osobowość marki i insighty; omówienie RTB

 • Osobowość marki na podstawie archetypów Junga

 • Budowa marki osobistej w oparciu o narzędzia: analiza zasobów i spójna konstrukcja

 • Strategia marki czym różni się od strategii marketingowej i

 • strategii komunikacji?

 • Zarządzanie marką a kreowanie wizerunku

 • Grupa docelowa

 • Profilowanie

 • Targetowanie komunikacji

 • Badanie potencjału grupy docelowej

 • Media tradycyjne szeroko zasięgowe

 • Nowoczesne kanały i dotarcie punktów

 • Dopasowanie skali działania do wyboru strategii mediowej

 • Zadanie domowe

 

MODUŁ IV: BUDOWANIE MARKI W INTERNECIE


PORUSZANE ZAGADNIENIA:
 • Kariery w sieci: chwilowi celebryci, czy prawdziwe gwiazdy

 • Omówienie zadania domowego

 • Pytania i oczekiwania

 • Era mobile

 • Narzędzia do tworzenia kreatywnego contentu

 • Facebook, Instagram, Youtube, TikTok, LinkedIn

 • Planowanie komunikacji w social mediach: przekaz, kanały, pomiar efektywność

 • Zamykanie kont: case study

 • Spory wydawców

 • Optymalizację wyników ADSów

 • Ekosystem Google z omówieniem: Google Trends, Google Moja Firma,

 • Google Analytics

 • Pozycjonowanie i ADS-y

 • Bańka filtrująca

 • Sposoby konsumowania Internetu

 • Młode pokolenie w sieci


 

MODUŁ V: AUTOPREZENTACJA, WARSZTATY KAMEROWE


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • specyfika internetu - casy

 • warstwa werbalna i niewerbalna wystąpienia, m.in.aura emocjonalna, gestykulacja, detale w wyglądzie, dykcja, język, polszczyzna, konstrukcja wystąpienia, storytelling,

 • mówić ciekawie – oto jest wyzwanie!

 • scena/kulisy – jak wyznaczyć granice,

 • rola rekwizytu.

 • mowa ciała (mimika, gesty, terytorium),

 • parajęzyk (ton głosu, barwa, tempo mówienia),

 • słowa.

 • wygląd zewnętrzny,

 • postawa,

 • głos,

 • powitanie,

 • uśmiech,

 • kontakt wzrokowy.

 • co naprawdę dociera do widza?

 • dobre praktyki i najczęściej popełniane błędy.

 • kultura i etykieta rozmowy,

 • jak opanować stres,

 • jak reagować na przeszkadzanie i prowokację.

 • setka,

 • setka z dopytaniem,

 • rozmowa “na żywo” z dziennikarzem.

 

MODUŁ VI: EGZAMIN


 • Test wiedzy praktycznej podsumowujący treści omawiane podczas Akademii.

 • Przeprowadzenie sesji nagrań video do własnych kanałów społecznościowych / live / relacje / backstage / zapowiedź wywiadu

 • Sesja informacji zwrotnych, czyli feedback od grupy i trenerów oceniających

 

PROGRAM
korzyści_trybiki_ikonka_edited.png
DODATKOWE INFORMACJE

CO OTRZYMASZ?


 • najpełniejszą i najnowszą wiedzę z obszaru personal brandingu

 • zajęcia warsztatowe 6-dniowe

 • możliwość praktycznego, warsztatowego przećwiczenia zdobytych umiejętności w trakcie sześciu intensywnych dni - 60-70% czasu warsztatów stanowią ćwiczenia praktyczne

 • podręcznik personal brandingu BTI – ponad 100 stron użytecznej wiedzy

 • międzynarodowy certyfikat Brian Tracy International w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim.

 • notkę bio wraz ze zdjęciem na stronie www.briantracy.pl

 • 2 x 60 min live z trenerami Brian Tracy Polska na fanpejdżu Brian Tracy Polska w ramach budowania swojej silnej marki osobistej

 • artykuł merytoryczny na blogu Brian Tracy Polska w ramach budowania swojej silnej marki osobistej

 • dogłębną analizę własnego profilu osobowościowego, zasobów i deficytów dzięki profesjonalnym testom

 • prawo do uczestnictwa w atrakcyjnych warsztatach doszkalających ze zniżką partnerską 30%

 • możliwość publikacji autorskich artykułów i promowania własnej marki na zaprzyjaźnionych portalach internetowych


 • sesje coachingowe z prezesem Brian Tracy International pozwalające poznać tajniki praktycznej wiedzy w jaki docierać do potencjalnych klientów biznesowych?

 • dodatkowo cenę kursu wliczone są: całodzienne przerwy kawowe, lunch, materiały piśmienniczekorzyści_zarówka_ikonka.png
bottom of page