google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page

23-25/05, 06-08/06/2024

6 DNI

WARSZAWA

O SZKOLENIU

Nowe otoczenie, zmiany na rynku, w tym warunki i zadania w Firmie wykluczają rutynę i utarte schematy postępowania, dlatego też rozwój staje się koniecznością.  Od każdego menedżera i przywódcy wymaga się, by modyfikował swoje strategie działania i poprawiał wyniki, co dotyczy też jego postaw, zachowań oraz cech i umiejętności. 


Niezależnie od tego, czy kierujesz zespołem, pionem czy departamentem, podczas tych warsztatów znajdziesz odpowiedzi, które pomogą Ci osiągnąć kolejny stopień w dążeniu do mistrzostwa w skutecznym przewodzeniu, inspirowaniu i motywowaniu ludzi. 


Naturalny lider doskonali się z korzyścią dla innych. Pamiętaj, że to Ty jesteś dla swoich współpracowników i zespołu autorytetem, kierunkiem zmian, to oni podążają za tobą!


MASTER CLASS LEADERSHIP ACADEMY to cykl warsztatów szkoleniowych przygotowany w oparciu o własny know- how oraz wieloletnie doświadczenie menedżerskie i trenerskie trenerów i coachów prowadzących.


Warsztaty przede wszystkim mają dostarczyć kompletnego zestawu narzędzi oraz wiedzy i umiejętności do skutecznego przewodzenia zespołem i organizacją. Rola lidera jako katalizatora zmian i nowych wizji działania jest kluczowa w spajaniu i integrowaniu zespołów w realizacji strategii Firmy.


MASTER CLASS LEADERSHIP ACADEMY będzie także okazją dla uczestników do przyjrzenia się, w jaki sposób każdy z nich pełni rolę zawodową w zakresie związanym z poruszanym tematem oraz podstawą do własnej oceny zachowań, postaw, umiejętności oraz skuteczności działania, jako lidera zespołu. Kontakt z innymi uczestnikami stworzy także środowisko do wymiany doświadczeń praktycznych pomiędzy uczestnikami reprezentującymi różne firmy/branże, poziom doświadczenia oraz będzie inspiracją do wdrożenia w organizacji nowych pomysłów i narzędzi. Akademia pomoże udoskonalić własne umiejętności, predyspozycje oraz poprawić czy wyeliminować słabe ogniwa, które utrudniają funkcjonowanie w roli przywódcy. Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu Master Class Leadership Academy:


 • ROZWÓJ KOMPETENCJI OSOBISTYCH I SPOŁECZNYCH ułatwiających menedżerom kierowanie i przewodzenie innymi.

 • WZROST WPŁYWU menedżera na grupy zadaniowe, pracownicze i zespoły.

 • Kształtowanie KONSTRUKTYWNYCH RELACJI ze współpracownikami poprzez umiejętne komunikowanie, asertywność i postawę - umożliwiające przewodzenie innym, wywieranie wpływu, przekonywanie, inspirowanie, inicjowanie zmian, katalizowanie zmian i rozwoju oraz rozwiązywanie konfliktów w organizacji.

 • Budowanie i wspieranie umiejętności budowania EFEKTYWNIE PRACUJĄCYCH ZESPOŁÓW oraz skutecznego realizowania strategii, celów i misji Firmy.

 • Rozwój jakościowy i POSTĘP FIRMY na rynku.

 • EFEKTYWNIEJSZE BUDOWANIE wizerunku oraz POZYCJI FIRMY na rynku.PROWADZĄCY

PATRYCJA KORPACKA-BŁASZCZUK

DYREKTOR MERYTORYCZNA BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Dyrektor merytoryczna Brian Tracy International. Doświadczony, certyfikowany trener biznesu, dyplomowany coach, psycholog, wykładowca uczelni wyższych oraz praktyk biznesu.


Współautorka książki „Sięgaj dalej” dedykowanej dla handlowców, trenerów i coachów, a także autorka wielu publikacji branżowych. Jej usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń. Autorka innowacyjnych metod i narzędzi menedżerskich oraz sprzedażowych. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, specjalistami, handlowcami oraz tysiącami osób zainteresowanymi swoim rozwojem. Twórca projektów i programów rozwojowych, podnoszących wzrost sprzedaży i efektywności pracy u wielu klientów korporacyjnych. Liczne nagrody, satysfakcja oraz referencje od firm będących liderami rynku potwierdzają jej zaangażowanie i osiągnięcia, a także powodują ciągłe dążenie do podwyższania poprzeczki szkoleniowej. Prawdziwy nauczyciel powinien być zawsze najpilniejszym uczniem.” M.G.


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także prestiżowych, cieszących się dużym uznaniem szkół coachingowych i trenerskich. Międzynarodowy, akredytowany trener Brian Tracy International. Posiada certyfikat Trenera VCC przyznawany przez Fundację Vocational Competence Certificate. Jest wykładowcą-współpracującym w Wyższej Szkole Handlowej oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.


Współpracowała, prowadząc szkolenia, między innymi z takimi firmami jak: BP Polska, Ikea, Zott, Santander, Mitsubishi, Inglot, T-Mobile, Lotos, Mary Kay Ash, Grupa Pracuj, Stock, Super-Pharm, Bionorica, Nestle Polska, Poldent, EduBroker, SG Leasing, Makro, Grupa Zarmen, MDDP Akademia Biznesu, PARP, Thule Group, ZUS, Jysk, Dom Development, Sądy Rejonowe, Mostostal, Intercars, Sysmex, Brenderup, PKP Intercity, 2 PGE, TÜV Akademia Polska, Cersanit, Porty Lotnicze, Toyota oraz wieloma, wieloma innymi.


 
MICHAŁ CELEDA

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Swoją przygodę z profesjonalnym opowiadaniem, mówieniem do mikrofonu zacząłem ponad 25 lat temu w Radiu Fama Sochaczew (moim rodzinnym mieście). Później przyszedł czas na Radio Victoria Łowicz, Radio RSC Skierniewice, a pod koniec 2001 roku zacząłem pracę w Radiu ESKA. Przez lata byłem dziennikarzem muzycznym, producentem i wydawcą programów radiowych, by następnie zostać zastępcą Dyrektora Programowego i Dyrektora Muzycznego Radia Eska. Po blisko 18. latach pracy w Radiu Eska przeszedłem do Radia ZET, w którym pracowałem jako Redaktor Naczelny i Dyrektor Programowy. Jestem również lektorem radiowym i telewizyjnym, a mój głos możesz usłyszeć m.in.: w popularnych programach stacji telewizyjnych takich jak Polsat, Polsat 2, TVN, TTV i wielu innych. Nazywam się Michał Celeda, a moja praca to moja pasja. Dlatego też, dawno temu postawiłem na rozwój osobisty i założyłem Centrum Twojego Rozwoju – PORRIMA. Z powodzeniem ukończyłem Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka i zostałem certyfikowanym Trenerem Mentalnym. Jestem również Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International. Moje doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki pracy w mediach i zajmowanym stanowiskom, wykorzystuję w Treningu Mentalnym, a także w autorskich szkoleniach i warsztatach. Pomagam budować i rozwijać sprawne zespoły, które nie boją się wyzwań, a przede wszystkim osiągają własne cele. Zarówno w procesach grupowych jak i w indywidualnym treningu mentalnym stawiam na narzędzia budujące Pewność Siebie. By sprostać naszym codziennym zadaniom w pracy, w domu, a także by osiągać wyznaczane przez nas samych cele uczę technik Koncentracji, Uważności, Prawa Do Porażki, Zarządzania Własną Energią i Sobą W Czasie, Pewności Siebie Przez Mówienie, Nawyku Zwyciężania, Storytellingu dla Liderów, Storytellingu dla Biznesu.


Z wykształcenia jestem Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International, Trenerem Mentalnym ( Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B.Bączek); Dziennikarzem - Absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.


 
MARIUSZ BŁASZCZUK

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Dyrektor merytoryczny Brian Tracy Polska. Międzynarodowy, akredytowany trener biznesu, dyplomowany coach, doświadczony handlowiec i menedżer. Współwłaściciel firmy szkoleniowej Centrum Biznesowych Inspiracji. Autor wielu publikacji branżowych i twórca licznych autorskich szkoleń z coachingu, sprzedaży, wystąpień publicznych i zarządzania. Wykładowca uczelni wyższych, doradca i praktyk biznesu.


Posiada bogate doświadczenie biznesowe w pracy w międzynarodowych korporacjach. Kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne i trenerskie doskonalił pełniąc funkcje Kierownika, Dyrektora i Regionalnego Menedżera Sprzedaży (Detalicznej oraz Premium). Będąc na stanowisku Regionalnego Menedżera Sprzedaży odpowiadał za wyniki 77 oddziałów bankowych (około 500 etatów). Prelegent wielu konferencji o tematyce rozwojowej, sprzedażowej, menedżerskiej, etc. Wspólnie z zarządzanymi przez niego zespołami zajmował TOP-owe pozycje w ogólnopolskich rankingach sprzedażowych i jakościowych.


Występował na wydarzeniach i konferencjach m.in. z takimi osobami jak Brian Tracy, Kevin Hogan, Michael Tracy, Mateusz Grzesiak, Jacek Walkiewicz. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu coachingów oraz szkoleń otwartych i zamkniętych na wszystkich szczeblach zarządzania.


Posiada liczne dyplomy i certyfikaty trenerskie oraz coachingowe. Praktyczne i teoretyczne umiejętności, które zdobył na licznych kursach i studiach podyplomowych m.in. na kierunkach „Trener Biznesu” i „Coaching w biznesie”, oraz doświadczenie zawodowe, które posiada, obecnie wykorzystuje do budowania strategii firm i międzynarodowych koncernów oraz do kształtowania i rozwoju pracowników z różnorodnych branż. Przekłada się to na ich skuteczność w działaniu i wzrost wyników finansowych.


Jest wykładowcą-współpracującym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS), Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji, a także współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.


Szkoleniowo lub coachingowo współpracował m. in. z pracownikami takich firm jak: Polpharma, Toyota, Mitsubishi Electric Europe, PKP Intercity, BZWBK Leasing, Santander, Dr. Oetker, Energa Polska, Narodowy Bank Polski (NBP), Bakoma, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Bank BGŻ BNP Paribas, Volkswagen Group, Polska, PLAY, PFRON, Ryłko, ZUS, PARP, Tauron, Państwowe Porty Lotnicze, Metro Warszawskie, Orlen, IKEA Retail i wieloma innymi.


 
ROBERT KOZAK

EKSPERT BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Robert Kozak jest byłym Prezesem Zarządu oraz Partnerem w Brian Tracy International w Polsce. Większość życia zawodowego spędził w mediach jako dziennikarz i menedżer. Stworzył i prowadził oddział BBC w Polsce. Był szefem „Wiadomości” i „Teleexpressu” w TVP. Wykłada i prowadzi zajęcia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest certyfikowanym coachem, doradza wysokiej kadrze menedżerskiej w zakresie przywództwa, zarządzania zmianą i tworzenia strategii. Jest współautorem „Biblii Dziennikarstwa” (Wydawnictwo ZNAK). Zasiada w radach nadzorczych kilku firm i prowadzi projekty z zakresu interim management.


 


MODUŁ I : MISTRZOWIE ZARZĄDZANIA - JAK ONI TO ROBIĄ?


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Skuteczny leadership w XXI w.

 • Jakie są najważniejsze różnice między stereotypowym szefem a prawdziwym, inspirującym liderem?

 • Najważniejsze wartości i kompetencje przywódców.

 • Co motywuje naszych pracowników – główne motywatory obecnych czasów.

 • Sprawdzone metody motywacji pozafinansowej: atmosfera pracy, delegowanie zadań, zarządzanie przez cele, zarządzanie przez wyjątki, zarządzanie przez odpowiedzialność, motywowanie przez przykład.

 • Powody odejścia pracowników z firmy.

 • Jak zapobiegać rotacji w obecnych czasach?

 • Metoda 5xP a sukcesy w zarządzaniu.

 • Zwiększenie skuteczności w kontakcie z pracownikami.

 • „Gdybym miał lepszych ludzi”…czyli prosta droga do destrukcji w zarządzaniu.

 • Rodzaje pracowników a metody komunikacji.

 • Typologia osobowości a sukcesy w zarządzaniu.

 • Weryfikacja mojego stylu zarządzania.

 • Praca nad elastycznością managerską.

 • 12 zasad pracy z różnymi typami osobowości.

 • Zespół marzeń – jak go utworzyć

 

MODUŁ II: SKUTECZNE METODY ZARZĄDZANIA, ZMIENIAJĄCE ORGANIZACJE I PRZEDSIĘBIORSTWA NA BARDZIEJ INSPIRUJĄCE I ZMOBILIZOWANE DO DZIAŁANIA.PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Fedback – case study – analiza błędów w przekazywaniu informacji zwrotnej.

 • Feedback a feedforward.

 • Rola pochwał i informacji zwrotnych w procesie zarządzania

 • Jasność i zwięzłość komunikatów.

 • Konstruktywna krytyka a mentoring.

 • Jak umysł pracowników przyswaja informacje?

 • Reakcja pracownika a model SARA.

 • Psychologiczne powody oporu pracowników w zmianie.

 • Zasady udzielania informacji zwrotnych - kiedy i w jaki sposób ich udzielać?

 • Sprawdzone i skuteczne narzędzia wspomagające przekazywanie informacji zwrotnych.

 • Model DROP.

 • Analiza błędów managerskich – case study.

 • Metody delegowania zadań.

 • Analiza swojego sposobu zarządzania.

 • Czego nie powinno robić się w delegowaniu zadań?

 • „To nie moja wina”- trudne sytuacje w zespole - ich rozwiązywanie i budowanie relacji.

 • Asertywna komunikacja ze współpracownikami.

 

MODUŁ III: ZARZĄDZANIE STRATEGICZNIE LUB ZARZĄDZANIE RYZYKIEM


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Analiza sytuacji i podejmowanie decyzji

 • Doskonalenie umiejętności rozpoznawania i analizowania problemów, podejmowania trafnych decyzji i zarządzania ryzykiem.owania metod szkoleniowych do branży.


 

MODUŁ IV: COACHINGOWE METODY ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Czym jest coaching managerski, kiedy i dla kogo?

 • Różnice pomiędzy coachingiem managerskim a holistycznym.

 • Złote zasady prowadzenia sesji coachingowych z podwładnymi.

 • Jak coaching wpływa na rozwój kompetencji i możliwości u naszych pracowników?

 • Co zrobić, by pracownicy chcieli brać udział w sesjach i rozwijać swoje kompetencje?

 • Jak słuchać z zaangażowaniem i empatią?

 • Coaching a wzmacnianie zaangażowania podwładnych.

 • Czego unikać w trakcie sesji coachingowych z pracownikami?

 • Góra lodowa –poziomy Dilts’a.

 • Metody wyznaczania celów w sposób prawidłowy, motywujący i angażujący pracownika.

 • Model GROW.

 • Action plan.rzekazu - a Twoja marka osobista.


 

MODUŁ V: LIDER JAKO MENTOR


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Wdrażanie mentoringu w organizacjach.

 • Uzyskiwanie wzajemnego zaufania.

 • Jak to zrobić?- założenia i struktura rozmów mentoringowych.

 • Diagnoza potrzeb mentee.

 • Przełamywanie oporu, obaw i wstydu mentee.

 • Rola umiejętności przekazywania wiedzy w relacji mentor – mentee.

 • Sposoby przekazywania i dzielenia się wiedzą w biznesie.

 • Storytelling i używanie przykładów.

 • Perswazja w mentoringu.

 

MODUŁ VI: PROFESJONALNA ORGANIZACJA SPOTKAŃ, NARAD I ZEBRAŃ


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Zasadność organizacji spotkań.

 • Cel spotkania i jego rezultat.

 • Realizacja agendy spotkania.

 • Kompetencje osobiste gospodarza spotkania.

 • Efektywne zarządzanie czasem w trakcie zebrania.

 • Przyczyny nieudanych spotkań.

 • Najczęściej popełniane błędy podczas prowadzenia spotkań/narad

 • Sposoby na nudę, dekoncentrację i stres uczestników na spotkaniu.

 • Sprawne rozpoczęcie, omówienie postępu prac i zaistniałych problemów.

 • Skuteczne techniki argumentacji.

 • Techniki aktywnego słuchania np. pytania, parafrazy, podsumowanie.

 • Wybrane zagadnienia z obszaru sztuki prezentacji (przyciąganie uwagi słuchaczy, zyskanie wiarygodności, zarządzanie emocjami własnymi i uczestników spotkania, wykorzystanie głosu i języka ciała w celu skutecznego dotarcia do uczestników spotkania).

 • Niespodziewane sytuacje i sprawdzone radzenia sobie z nimi.

 • Zakończenie spotkania - przedstawienie planu działania, podjętych decyzji, przekazanie zaleceń.

 

PROGRAM
korzyści_trybiki_ikonka_edited.png
DODATKOWE INFORMACJE

 • Kurs obejmuje 6 dni (48 godzin) stacjonarnego szkolenia z pełnym wyżywieniem w prestiżowym centrum szkoleniowym w warszawie oraz 2 - godzinną sesję online z trenerem BTI

 • Uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne - ponad 100 stron praktycznych technik z zakresu sprzedaży i negocjacji

 • Po ukończonym kursie uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat lidera zarządzania i przywództwa

 • Inwestycja w kurs to: 14.900 zł netto

 • Wielkość grupy szkoleniowej: maksymalnie 12 osób


 

korzyści_zarówka_ikonka.png
bottom of page