google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page

01-05/07/2024

5 DNI

WARSZAWA

O SZKOLENIU

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą pozyskać najważniejsze i sprawdzone informacje na temat przygotowywania szkoleń, a także pragną nauczyć się kluczowych umiejętności i zdobyć wiedzę na temat najważniejszych zagadnień dotyczących prowadzenia szkoleń. W grupie docelowej są trenerzy, kierownicy i menedżerowie wyższego i średniego szczebla zarządzania, liderzy pragnący pobudzić zasoby wewnętrznej motywacji i zaangażowanie zespołu oraz dążący do wprowadzenia nowoczesnych praktyk szkoleniowych w kulturze organizacyjnej. Akademia jest adresowana również do menedżerów dążących do zwiększenia efektywności swojego zespołu poprzez profesjonalne szkolenia i wzmocnienie relacji z pracownikami.


Warsztaty mają charakter interaktywny, są to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne, analiza typowych i specyficznych sytuacji zaczerpniętych z doświadczeń Uczestników. W pracy z grupą obowiązuje zasada: „Nie mówmy o tym – zróbmy to”. Metody, które dają możliwość opanowania nowych umiejętności, zachowań, nawyków w łatwy i skuteczny sposób, w atmosferze akceptacji, wyzwalającej ciekawość i poczucie komfortu.


Cele Master Class Business Trainer:

 • Doskonalenie umiejętności trenerskich i menedżerskich.

 • Poznanie sposobów identyfikacji potrzeb szkoleniowych.

 • Poznanie metod przygotowania i tworzenia projektów szkoleniowych.

 • Stworzenie bazy szkoleniowej przez każdego uczestnika.

 • Zdobywanie i doskonalenie sztuki bycia profesjonalnym i charyzmatycznym szkoleniowcem.

 • Zrozumienie procesu grupowego.

 • Zwiększenie własnej efektywności w nauczaniu innych - nauka przekazywania wiedzy i umiejętności.

 • Weryfikacja i kształtowanie własnego stylu prowadzenia warsztatów.

 • Nauka nawiązywania i utrzymywania kontaktu z grupą i poszczególnymi uczestnikami szkolenia oraz sposobów skupiania uwagi uczestników.

 • Poznanie sposobów radzenia sobie w sytuacjach trudnych, konfliktowych, niezręcznych i nieprzewidywalnych.

 • Nauka sposobów udzielania informacji zwrotnych i dostosowania języka do odbiorców.

 • Doskonalenie komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

 • Przeprowadzenie próbki szkolenia + otrzymanie informacji zwrotnych od dyrektora merytorycznego BTI.


Uczestnicząc w szkoleniu Master Class Business Trainer:


 • Otrzymasz SPRAWDZONĄ WIEDZĘ, niezbędną do samodzielnego przygotowania, prowadzenia i ewaluacji szkoleń.

 • WŁĄCZYMY CIĘ W GRONO AKREDYTOWANYCH TRENERÓW Brian Tracy International.

 • Otrzymasz możliwość rozwoju swojej kariery przy wykorzystaniu kanałów promocyjnych BTI – publikacje w mediach społecznościowych, notka trenerska na stronie www.briantracy.pl.

 • Praktycznie, WARSZTATOWO PRZEĆWICZYSZ ZOBYTE UMIEJĘTNOŚCI w trakcie pięciu intensywnych dni.

 • Mentoring uznanych i utytułowanych trenerów, właścicieli firm szkoleniowych, pracujących z największymi korporacjami w Polsce.

 • Otrzymasz MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT TRENERSKI zgodny z Europejską Normą Kwalifikacji na poziomie V z suplementem potwierdzającym Twoje umiejętności w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim.

 • Zyskasz prawo do odpłatnej praktyki, poprzez przygotowywanie i współprowadzenie szkoleń organizowanych przez Brian Tracy International

 • Przeprowadzisz dogłębną analizę własnego profilu osobowościowego, zasobów i deficytów dzięki profesjonalnym testom.

 • Będziesz miał prawo PRAWO DO UCZESTNICTWA W ATRAKCYJNYCH WARSZTATCH DOSZKALAJĄCYCH dla trenerów ze zniżką partnerską 30 proc.

 • Będziesz miał możliwość publikacji autorskich artykułów i promowania własnej marki na zaprzyjaźnionych portalach internetowych.

 • Nawiążesz ciekawe kontakty KONTAKTY W ŚRODOWISKU TRENERSKIM.PROWADZĄCY

PATRYCJA KORPACKA-BŁASZCZUK

DYREKTOR MERYTORYCZNA BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Dyrektor merytoryczna Brian Tracy International. Doświadczony, certyfikowany trener biznesu, dyplomowany coach, psycholog, wykładowca uczelni wyższych oraz praktyk biznesu.


Współautorka książki „Sięgaj dalej” dedykowanej dla handlowców, trenerów i coachów, a także autorka wielu publikacji branżowych. Jej usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń. Autorka innowacyjnych metod i narzędzi menedżerskich oraz sprzedażowych. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, specjalistami, handlowcami oraz tysiącami osób zainteresowanymi swoim rozwojem. Twórca projektów i programów rozwojowych, podnoszących wzrost sprzedaży i efektywności pracy u wielu klientów korporacyjnych. Liczne nagrody, satysfakcja oraz referencje od firm będących liderami rynku potwierdzają jej zaangażowanie i osiągnięcia, a także powodują ciągłe dążenie do podwyższania poprzeczki szkoleniowej. Prawdziwy nauczyciel powinien być zawsze najpilniejszym uczniem.” M.G.


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także prestiżowych, cieszących się dużym uznaniem szkół coachingowych i trenerskich. Międzynarodowy, akredytowany trener Brian Tracy International. Posiada certyfikat Trenera VCC przyznawany przez Fundację Vocational Competence Certificate. Jest wykładowcą-współpracującym w Wyższej Szkole Handlowej oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.


Współpracowała, prowadząc szkolenia, między innymi z takimi firmami jak: BP Polska, Ikea, Zott, Santander, Mitsubishi, Inglot, T-Mobile, Lotos, Mary Kay Ash, Grupa Pracuj, Stock, Super-Pharm, Bionorica, Nestle Polska, Poldent, EduBroker, SG Leasing, Makro, Grupa Zarmen, MDDP Akademia Biznesu, PARP, Thule Group, ZUS, Jysk, Dom Development, Sądy Rejonowe, Mostostal, Intercars, Sysmex, Brenderup, PKP Intercity, 2 PGE, TÜV Akademia Polska, Cersanit, Porty Lotnicze, Toyota oraz wieloma, wieloma innymi.


 
MICHAŁ CELEDA

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Swoją przygodę z profesjonalnym opowiadaniem, mówieniem do mikrofonu zacząłem ponad 25 lat temu w Radiu Fama Sochaczew (moim rodzinnym mieście). Później przyszedł czas na Radio Victoria Łowicz, Radio RSC Skierniewice, a pod koniec 2001 roku zacząłem pracę w Radiu ESKA. Przez lata byłem dziennikarzem muzycznym, producentem i wydawcą programów radiowych, by następnie zostać zastępcą Dyrektora Programowego i Dyrektora Muzycznego Radia Eska. Po blisko 18. latach pracy w Radiu Eska przeszedłem do Radia ZET, w którym pracowałem jako Redaktor Naczelny i Dyrektor Programowy. Jestem również lektorem radiowym i telewizyjnym, a mój głos możesz usłyszeć m.in.: w popularnych programach stacji telewizyjnych takich jak Polsat, Polsat 2, TVN, TTV i wielu innych. Nazywam się Michał Celeda, a moja praca to moja pasja. Dlatego też, dawno temu postawiłem na rozwój osobisty i założyłem Centrum Twojego Rozwoju – PORRIMA. Z powodzeniem ukończyłem Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka i zostałem certyfikowanym Trenerem Mentalnym. Jestem również Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International. Moje doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki pracy w mediach i zajmowanym stanowiskom, wykorzystuję w Treningu Mentalnym, a także w autorskich szkoleniach i warsztatach. Pomagam budować i rozwijać sprawne zespoły, które nie boją się wyzwań, a przede wszystkim osiągają własne cele. Zarówno w procesach grupowych jak i w indywidualnym treningu mentalnym stawiam na narzędzia budujące Pewność Siebie. By sprostać naszym codziennym zadaniom w pracy, w domu, a także by osiągać wyznaczane przez nas samych cele uczę technik Koncentracji, Uważności, Prawa Do Porażki, Zarządzania Własną Energią i Sobą W Czasie, Pewności Siebie Przez Mówienie, Nawyku Zwyciężania, Storytellingu dla Liderów, Storytellingu dla Biznesu.


Z wykształcenia jestem Międzynarodowym Trenerem Biznesu Brian Tracy International, Trenerem Mentalnym ( Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B.Bączek); Dziennikarzem - Absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.


 
MARIUSZ BŁASZCZUK

DYREKTOR MERYTORYCZNY BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Dyrektor merytoryczny Brian Tracy Polska. Międzynarodowy, akredytowany trener biznesu, dyplomowany coach, doświadczony handlowiec i menedżer. Współwłaściciel firmy szkoleniowej Centrum Biznesowych Inspiracji. Autor wielu publikacji branżowych i twórca licznych autorskich szkoleń z coachingu, sprzedaży, wystąpień publicznych i zarządzania. Wykładowca uczelni wyższych, doradca i praktyk biznesu.


Posiada bogate doświadczenie biznesowe w pracy w międzynarodowych korporacjach. Kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne i trenerskie doskonalił pełniąc funkcje Kierownika, Dyrektora i Regionalnego Menedżera Sprzedaży (Detalicznej oraz Premium). Będąc na stanowisku Regionalnego Menedżera Sprzedaży odpowiadał za wyniki 77 oddziałów bankowych (około 500 etatów). Prelegent wielu konferencji o tematyce rozwojowej, sprzedażowej, menedżerskiej, etc. Wspólnie z zarządzanymi przez niego zespołami zajmował TOP-owe pozycje w ogólnopolskich rankingach sprzedażowych i jakościowych.


Występował na wydarzeniach i konferencjach m.in. z takimi osobami jak Brian Tracy, Kevin Hogan, Michael Tracy, Mateusz Grzesiak, Jacek Walkiewicz. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu coachingów oraz szkoleń otwartych i zamkniętych na wszystkich szczeblach zarządzania.


Posiada liczne dyplomy i certyfikaty trenerskie oraz coachingowe. Praktyczne i teoretyczne umiejętności, które zdobył na licznych kursach i studiach podyplomowych m.in. na kierunkach „Trener Biznesu” i „Coaching w biznesie”, oraz doświadczenie zawodowe, które posiada, obecnie wykorzystuje do budowania strategii firm i międzynarodowych koncernów oraz do kształtowania i rozwoju pracowników z różnorodnych branż. Przekłada się to na ich skuteczność w działaniu i wzrost wyników finansowych.


Jest wykładowcą-współpracującym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS), Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji, a także współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.


Szkoleniowo lub coachingowo współpracował m. in. z pracownikami takich firm jak: Polpharma, Toyota, Mitsubishi Electric Europe, PKP Intercity, BZWBK Leasing, Santander, Dr. Oetker, Energa Polska, Narodowy Bank Polski (NBP), Bakoma, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Bank BGŻ BNP Paribas, Volkswagen Group, Polska, PLAY, PFRON, Ryłko, ZUS, PARP, Tauron, Państwowe Porty Lotnicze, Metro Warszawskie, Orlen, IKEA Retail i wieloma innymi.


 
ROBERT KOZAK

EKSPERT BRIAN TRACY INTERNATIONAL


 

Robert Kozak jest byłym Prezesem Zarządu oraz Partnerem w Brian Tracy International w Polsce. Większość życia zawodowego spędził w mediach jako dziennikarz i menedżer. Stworzył i prowadził oddział BBC w Polsce. Był szefem „Wiadomości” i „Teleexpressu” w TVP. Wykłada i prowadzi zajęcia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest certyfikowanym coachem, doradza wysokiej kadrze menedżerskiej w zakresie przywództwa, zarządzania zmianą i tworzenia strategii. Jest współautorem „Biblii Dziennikarstwa” (Wydawnictwo ZNAK). Zasiada w radach nadzorczych kilku firm i prowadzi projekty z zakresu interim management.


 


MODUŁ I : TRENER XXI W. – JAK INSPIROWAĆ RÓŻNYCH UCZESTNIKÓW, ZACHOWUJĄC KLUCZOWE STANDARDY TRENERSKIE.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Najważniejsze i najczęściej spotykane błędy nawet u doświadczonych trenerów.

 • Efektywne treningi - jak je przygotować?

 • Jak? Gdzie? Kiedy? Struktura i podział czasowy każdego modułu szkoleniowego.

 • Najważniejsze zasady przy tworzeniu scenariuszy szkoleniowych.

 • Każdego inspiruje coś innego – różne style trenerskie

 • Jak odpowiednio dopasować sposób prowadzenia zajęć do grupy - mity i obawy na ten temat.

 • Jak stymulować umysł, aby zwiększyć stopień przyswajania wiedzy.

 • Czerp pomysły z własnej studni – jak sprawić by zajęcia stały się jeszcze bardziej atrakcyjne?

 • Tworzenie ćwiczeń i metod szkoleniowych – skrypty, energizery, ice breakery, gry, zabawy, panel dyskusyjny, filmiki, ćwiczenia indywidualne, scenki, ćwiczenia przed kamerą itd.

 • Dopasowanie ćwiczeń do modułu oraz poziomu i specyfiki grupy.


 

MODUŁ II: ZA KULISAMI CZYLI CAŁY PROCES PRZYGOTOWANIA SZKOLENIA I JEGO EWALUACJI.


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Techniki badania i rozpoznania potrzeb uczestników z różnych branż.

 • Rozmowy z potencjalnymi klientami.

 • Plan B – czyli co zrobić w sytuacjach niespodziewanych „atrakcji” w trakcie rozmów sprzedażowych.

 • Efektywne i efektowe programy – jak je tworzyć.

 • Sposoby dopasowywania programów do poziomu i specyfiki grupy.

 • Cele, korzyści i efekty.

 • O Efektach - czyli metody ewaluacji i oceny szkolenia.

 • Tworzenie profesjonalnych raportów poszkoleniowych.

 • Tworzenie scenariuszy szkoleń biznesowych pod profesjonalnym okiem trenera.

 • Przygotowanie do stworzenia autorskiego scenariusza szkoleniowego przez każdego uczestnika. 

MODUŁ III: TRENER MAJSTERKOWICZ – CZYLI JAKICH NARZĘDZI UŻYĆ, ABY ZACIEKAWIĆ UCZESTNIKÓW?


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Różnice pomiędzy trenerami, którzy skuteczniej docierają do uczestników szkoleń, a tymi, którzy robią to słabiej?

 • Jak dopasować metody prowadzenia szkoleń do uczestników – diagnoza grupy szkoleniowej.

 • Każdy z nas jest inny, czyli jak dotrzeć i zaangażować przedstawicieli różnych pokoleń?

 • Sposoby dopasowania metod szkoleniowych do branży.


 

MODUŁ IV: JAK WYKORZYSTAĆ SWOJĄ MARKĘ?


PORUSZANE ZAGADNIENIA:

 • Personal branding i jego rola w XXI w.

 • Co mnie wyróżnia na tle konkurencji - selekcja strategicznych informacji.

 • Wyznaczanie celów rozwojowych.

 • Indywidualny plan działania.

 • Budowa BIO zgodnie z obowiązującymi trendami.

 • Wiarygodność i spójność przekazu - a Twoja marka osobista.


 

MODUŁ V: EWALUACJA KURSU


 • Zawartość merytoryczna szkoleń to głównie tematy związane z odpowiedzią na pytanie: „Jak profesjonalnie prowadzić warsztaty?”.Program kończy się przygotowaniem przez uczestników pełnego programu szkoleniowego oraz egzaminem.

 • Analiza programów kończy cykl.


 

MODUŁ I ON-LINE: TRENER ON-LINE


PORUSZANE ZAGADNIENIA:
 • Autoprezentacja przez Internet – na co warto zwrócić uwagę.

 • Planowanie długości spotkania, przerw, odstępów czasowych pomiędzy sesjami. Jak robić to skutecznie?

 • Tworzenie studia - niezbędne narzędzia.

 • Najczęstsze błędy – jak ich unikać.

 • Sytuacje trudne i zagrożenia w pracy trenera on-line.

 • Jak zaangażować uczestników przez Internet?

 • Metody utrzymywania uwagi on-line.

MODUŁ II ON-LINE: JAK WYKORZYSTAĆ SWOJĄ MARKĘ?


PORUSZANE ZAGADNIENIA:
 • Personal branding i jego rola w XXI w.

 • Co mnie wyróżnia na tle konkurencji - selekcja strategicznych informacji.

 • Indywidualny plan działania.

 • Budowa BIO zgodnie z obowiązującymi trendami.

 • Wiarygodność i spójność przekazu - a Twoja marka osobista.

 • Sprzedażowa gra słów, czyli werbalne techniki wywierania wpływu w procesie rozmowy z klientem.

 • Dyskusja o cenie – szansa czy zagrożenia.

MODUŁ III ON-LINE: AUTOPREZENTACJA TRENERA I PROWADZENIE WYSTĄPIEŃ ONLINE


PORUSZANE ZAGADNIENIA:
 • Jak przygotować swój aparat mowy i swoje ciało do szkoleń online.

 • O co zadbać przed uruchomieniem szkolenia online: audio/wideo/tło.

 • W świecie spotkań i szkoleń online warto mieć również wiedzę z zakresu technologii.

 • Jak przygotować się i prowadzić szkolenie/a online.

 • Podczas tego modułu dowiesz się jak stworzyć interaktywną atmosferę i zaangażować swoją publiczność.


 


PROGRAM
korzyści_trybiki_ikonka_edited.png
DODATKOWE INFORMACJE

 • Kurs trwa 5 dni – 40 godzin szkoleniowych.

 • Dodatkowo dla uczestników przeprowadzone zostaną 3 moduły szkoleniowe on-line.

 • Każdego dnia zapewniony jest catering w postaci całodziennych przerw kawowych oraz lunchu.

 • Uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne w postaci obszernego skryptu szkoleniowego oraz dostęp do trzech audiobooków autorstwa Briana Tracy

 • Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje akredytację trenerską Brian Tracy International umożliwiającą prowadzenie szkoleń otwartych, zamkniętych oraz udział w konferencjach BTI.

 • Po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu, uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat trenerski na poziomie IV EQF.

 • ​Cena kursu: 14 900 zł netto.

 • Wielkość grupy szkoleniowej: maksymalnie 12 osóbkorzyści_zarówka_ikonka.png
bottom of page