google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page
geometryczne sufitowa

AKADEMIE BTI

Placeholder Image

MASTER CLASS BUSINESS TRAINER

Master Class Business Trainer to skondensowany program szybkiego doskonalenia kompetencji szkoleniowych w obszarze biznesu, który wyznacza nowy standard na rynku szkół trenerskich. Międzynarodowy certyfikat MCBT oraz akredytacja trenerska Brian Tracy International to najlepsza przepustka do ekscytującej, prestiżowej i dobrze płatnej kariery w branży szkoleniowej. Kilkadziesiąt lat doświadczenia BTI – jednej z największych firm szkoleniowych świata – gwarantuje najwyższą wartość merytoryczną i jakość prowadzenia kursu.

ikona6.png

01-05/07/2024

ikona6.png

5 DNI

MASTER CLASS LEADERSHIP ACADEMY

Master Class Leadership Academy to cykl warsztatów szkoleniowych przygotowany w oparciu o własny know-how oraz wieloletnie doświadczenie menedżerskie i trenerskie trenerów i coachów prowadzących. Warsztaty przede wszystkim mają dostarczyć kompletnego zestawu narzędzi oraz wiedzy i umiejętności do skutecznego przewodzenia zespołem i organizacją. Rola lidera jako katalizatora zmian i nowych wizji działania jest kluczowa w spajaniu i integrowaniu zespołów w realizacji strategii Firmy.

ikona6.png

23-25/05, 06-08/06/2024

ikona6.png

6 DNI

MASTER CLASS MENTOR & COACH

Celem MASTER CLASS COACH & MENTOR jest wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności coachingu i mentoringu oraz przybliżenie im technik, które niezwykle skutecznie wpływają na rozwój zawodowy jak i osobisty pracowników. Bogaty merytorycznie program okraszony dużą ilością ćwiczeń i narzędzi przybliży uczestnikom istotę celów i metodologii coachingu i mentoringu. Udział w akademii będzie szansą na uświadomienie i wydobycie swoich wrodzonych predyspozycji i nieodkrytych talentów tak istotnych w pracy mentora i coacha. Wartością dodaną Akademii jest przybliżenie i doświadczenie różnych zastosowań coachingu i mentoringu w biznesie, w pracy zawodowej i życiu osobistym.

ikona6.png

04-08/11/2024

ikona6.png

5 DNI

MASTER CLASS NEGOTIATIONS ACADEMY

Uczestnicząc w Master Class Negotiations Academy nauczysz się jak stać się mistrzem negocjacji i perswazji. Poznasz prawa, rządzące skutecznym przekonywaniem i decydujące o tym czy skutecznie potrafisz przekonać innych do swojego punktu widzenia. Dowiesz się w jaki sposób negocjują najlepsi negocjatorzy na świecie.

ikona6.png

18-19/10, 08-09/11, 22-23/11/2024

ikona6.png

6 DNI

MASTER CLASS PERSONAL BRAND ACADEMY

Uczestnicząc w kursie nabędziesz unikalne umiejętności praktyczne w zakresie efektywnego budowania silnej marki osobistej, które są kluczowym czynnikiem sukcesu w karierze zawodowej i biznesie. Pozwala to budować i wzmacniać zaufanie, utrzymywać dobre relacje i silne więzi z Klientami, Kontrahentami, Partnerami biznesowymi czy Współpracownikami. Kształtuje sposób percepcji marki jako wyjątkowej i oryginalnej, wpływając na budowanie renomy produktów czy usług firmy. Pozwala na wykreowanie własnego wizerunku unikatowego eksperta w wąskiej dziedzinie.

ikona6.png

11-12/10, 25-26/10, 08-09/11/2024

ikona6.png

6 DNI

o szkoleniu

MASTER CLASS SALES LEADERS ACADEMY

Kurs Masterr Class Sales Leaders Academy to ogromna dawka praktycznej wiedzy sprzedażowej, przekazana przez najlepszych trenerów biznesu. To najpełniejszy program rozwojowy dla sprzedaży w Polsce. Akademię prowadzą – międzynarodowi trenerzy i dyrektorzy merytoryczni Brian Tracy International Patrycja Korpacka Błaszczuk, Mariusz Błaszczuk, Marcin Sebastian Rogowski - autorytety w dziedzinie sprzedaży i negocjacji.

ikona6.png

28-30/11, 12-14/12/2024

ikona6.png

6 DNI

o szkoleniu

MASTER CLASS SPEAKERS ACADEMY

Udział w kursie jest gwarancją wysokiej wiedzy i faktycznego nabycia umiejętności efektywnego przemawiania. Posiadanie umiejętności w zakresie wystąpień publicznych jest kluczowym czynnikiem sukcesu w karierze zawodowej i ogólnie w biznesie. Kurs niezmiennie prowadzą uznani eksperci – trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, autorytetem i sukcesami w branży szkoleniowej, a także w biznesie.

ikona6.png

18-23/11/2024

ikona6.png

6 DNI

MASTER CLASS TRAINER, COACH & CONSULTANT

Mamy przyjemność zaprosić Cię do rodziny zaufanych współpracowników, trenerów i ekspertów Brian Tracy International. Akademia Akredytacyjna Trener - Coach - Konsultant to wyjątkowo praktyczny, kompleksowy i skuteczny kurs trenerski, który dzięki najsilniejszej na rynku szkoleniowym marce, gwarantuje uczestnikom szybki start i pewny sukces w branży usług rozwojowych.

ikona6.png

01-06/07/2024

ikona6.png

6 DNI

o szkoleniu

WORLD CLASS MENTOR & COACH

Celem kursu jest wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności coachingu i mentoringu oraz przybliżenie im technik, które niezwykle skutecznie wpływają na rozwój zawodowy jak i osobisty pracowników. Bogaty merytorycznie program okraszony dużą ilością ćwiczeń i narzędzi przybliży uczestnikom istotę celów i metodologii coachingu i mentoringu. Udział w akademii będzie szansą na uświadomienie i wydobycie swoich wrodzonych predyspozycji i nieodkrytych talentów tak istotnych w pracy mentora i coacha.

ikona6.png

08-10, 22-24/02/2024

ikona6.png

6 DNI

bottom of page