google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page
TLO TRAINER AND COACH.png
LOGO KONSULTANT.png
best.png

27.11 - 01.12.2023

Warszawa

O SZKOLENIU

1

ODPOWIEDZ NA 3 PYTANIA

Czy chcesz zdobyć umiejętności, które oprócz bardzo atrakcyjnych  zarobków zapewnią Ci możliwość nieustannego rozwoju osobistego, dowolność kreowania swojego czasu oraz uznanie otoczenia? 


Czy pragniesz by Twoje nazwisko było wymieniane jednym tchem obok profesora Jerzego Bralczyka, Jacka Walkiewicza czy Macieja Orłosia?  


Czy chcesz realizować międzynarodowe projekty szkoleniowe sygnowane przez Briana Tracy – najbardziej rozpoznawalnego eksperta biznesu? 

Jeżeli tak to mamy przyjemność zaprosić Cię do rodziny zaufanych współpracowników, trenerów i ekspertów Brian Tracy International.  Akademia Akredytacyjna Trener - Coach  - Konsultant to wyjątkowo praktyczny, kompleksowy i skuteczny kurs trenerski, który dzięki najsilniejszej na rynku szkoleniowym marce, gwarantuje uczestnikom szybki start i pewny sukces w branży usług rozwojowych. 
 

Dzięki niezwykle intensywnemu, skondensowanemu i sprawdzonemu programowi uczestnicy zdobywają  solidne podstawy aż trzech kluczowych w branży szkoleniowej kompetencji: 

TRENERA BIZNESU

poczynając od umiejętności właściwego rozpoznania potrzeb rozwojowych, poprzez dobór aktywności i metod szkoleniowych, tworzenie autorskich ćwiczeń i materiałów szkoleniowych, profesjonalne prowadzenie warsztatów i na ewaluacji  kończąc.

COACHA

osoby doskonale identyfikującej i wspierającej indywidualne cele klienta przy wykorzystaniu praktycznej metody prowadzenia rozmów w formule coachingu, który jest także doskonałym sposobem na sprzedaż projektów szkoleniowych. 

KONSULTANTA

eksperta swobodnie poruszającego się w pełnej meandrów rzeczywistości dowolnej organizacji - jej wyzwań biznesowych, zależności korporacyjnych, potrzeb w obszarze HR. 

2

OD SZKOLENIA DO WDROŻENIA 

Trzy, sygnowane przez Briana Tracy certyfikaty, które otrzymują uczestnicy są istotną, ale nie najważniejszą wartością jaką można uzyskać dzięki uczestnictwu w Akademii Akredytacyjnej. To co wyróżnia ten kurs spośród wielu innych, to fakt, że wszyscy absolwenci uzyskują wsparcie merytoryczne, opiekę mentorską i możliwość współuczestniczenia w projektach rozwojowych Brian Tracy International dzięki programowi „Od szkolenia do pełnego wdrożenia”.

Być może masz doświadczenie udziału w szkoleniu, z którego nic dzisiaj nie pamiętasz? Wiedza uleciała, zmiana nie nastąpiła, a inwestycja w żaden sposób się nie zwróciła. Znamy wiele osób, które po ukończeniu nawet bardzo dobrych szkół trenerskich nigdy nie przebiły się na trudnym rynku szkoleniowym. Być może dlatego, że programy tych szkół dotykają wyłącznie kwestii projektowania i prowadzenia szkoleń, ale nie dają odpowiedzi na pytania typu: Od czego zacząć? Jak się przebić? Jak sprzedać projekt szkoleniowy? 

Stworzyliśmy akademię rozwoju kompetencji trenerskich pozbawioną takich wad. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń dla biznesu, najlepszej rozpoznawalności marki oraz szerokiej bazie wartościowych kontaktów, każdemu absolwentowi, który ściśle wykona przekazane na kursie instrukcje, gwarantujemy szybki, udany start w branży szkoleniowej obejmujący
 

STWORZENIE LUB DOPRACOWANIE EKSPERCKIEJ MARKI OSOBISTEJ.

STWORZENIE 3 ORYGINALNYCH, ATRAKCYJNYCH I PROFESJONALNYCH PROGRAMÓW SZKOLENIOWYCH, KTÓRE WEJDĄ DO OFERTY BRIAN TRACY INTERNATIONAL.

STWORZENIE 12 MIESIĘCZNEGO PLANU ROZWOJU WŁASNEGO BIZNESU

W BRANŻY SZKOLENIOWEJ.

POPROWADZENIE PIERWSZEGO

SZKOLENIA POD MARKĄ BRIAN TRACY INTERNATIONAL.

3

DLA KOGO

DLA KOGO

MASTER CLASS TRAINER & COACH adresowany jest do:

 

 • właścicieli firm, którym zależy na zmaksymalizowaniu skuteczności i odpowiedzialności zespołów, menedżerów obejmujących funkcje mentorów czy coachów

 • liderów podejmujących się roli osoby dzielącej się własną wiedzą i doświadczeniem z innymi trenerów, planujących rozwijać kompetencje mentoringowe i coachingowe u siebie i innych ludzi

 • liderów pragnących zwiększyć wiedzę i zaangażowanie zespołu oraz pragnących wprowadzić inne praktyki zarządzania, a także wszystkich osób, które chcą poznać i zrozumieć, na czym polega mentoring i coaching

 • wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie coachingu i mentoringu na poziomie indywidualnym, zespołowym lub organizacyjnym

4

LISTA KORZYŚCI

KORZYŚCI Z UDZIAŁU

Akademia Akredytacyjna BTI to sygnowany przez Briana Tracy, skondensowany program szybkiego doskonalenia kompetencji szkoleniowych w obszarze biznesu, który wyznacza nowy standard na rynku szkół trenerskich. Międzynarodowy certyfikat oraz akredytacja trenerska Brian Tracy International to najlepsza przepustka do ekscytującej, prestiżowej i dobrze płatnej kariery w branży szkoleniowej. Kilkadziesiąt lat doświadczenia BTI – jednej z największych firm szkoleniowych świata – gwarantuje najwyższą wartość merytoryczną i wyjątkową jakość prowadzenia kursu. Oto korzyści jakie osiągniesz dzięki udziałowi w najbliższej Akademii: 

01

Udział w kursie jest gwarancją wysokiej wiedzy i faktycznego nabycia umiejętności efektywnego uczenia osób dorosłych. 

02

Uczestnik uzyskuje umiejętność prowadzenia coachingu

03

Uczestnik uzyskuje umiejętność prowadzenia coachingu

04

Uczestnik zdobywa umiejętność prowadzenia profesjonalnego konsultingu

05

Uczestnik zdobywa umiejętność fachowego przygotowania dowolnego programu szkoleniowego.

06

Uczestnik uzyskuje trzy certyfikaty i prawo do używania tytułów: „Certyfikowany Coach Brian Tracy International, Certyfikowany Konsultant Brian Tracy International, Certyfikowany Trener Brian Tracy International oraz ich odpowiedniki w języku angielskim. 

07

W trakcie kursu uczestnik przygotowuje jeden, autorski program szkoleniowy, który otrzymuje certyfikat jakości sygnowany podpisem Prezesa Briana Tracy. 

08

Uczestnik uzyskuje trzy spersonalizowane listy polecające od CEO Brian Tracy Polska – Kamila Romela Sambora oraz dyrektora programowego BTI Marcina Sebastiana Rogowskiego. 

09

Uczestnik otrzymuje prawo do publikacji dwóch merytorycznych artykułów na stronie brintracy.pl.

10

Uczestnik otrzymuje prawo do publikacji trzech merytorycznych szkoleń w ofercie na stronie brintracy.pl.

11

Uczestnik otrzymuje możliwość promocji poprzez udział jako prelegent w konferencji on-line organizowanej przez BTI prezentując swój warsztat odbiorcom / fanom Briana Tracy w Polsce

12

Uczestnik otrzymuje 3 godziny mentoringu z obszaru rozwoju kariery trenerskiej z prezesem BTI Polska 

13

Uczestnik otrzymuje dostęp do aż 4 dodatkowych modułów on-line z dyrektorami merytorycznymi i trenerami BTI (8 merytorycznych godzin).

5

PROWADZĄCY

PROWADZĄCY

MARCIN SEBASTIAN

ROGOWSKI

Dyrektor merytoryczny Brian Tracy International (PL) Ekspert zarządzania, sprzedaży i negocjacji. W latach 90’ zdobywał menadżerskie szlify w korporacjach zachodnich branży FMCG. Następnie stworzył i zarządzał jedną z największych europejskich central materiałów private label. Prowadził negocjacje handlowe o sumie kilkuset mln euro. Posiada ponad dwudziestoletnie, poparte licznymi sukcesami i nagrodami doświadczenie w sprzedaży, negocjacjach i zarządzaniu firmą na stanowiskach prezesa zarządu. Jest laureatem wielu nagród, m.in. Gazele Biznesu, Nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego dla wybitnych przedsiębiorców.

 

Posiada także teoretyczne przygotowanie. Ukończył studia na katedrze zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył kilka prestiżowych szkół trenerskich i coachingowych, między innymi The Art and Science od Coaching – Erickson Vancouver College.

 

Jest licencjonowanym trenerem najstarszej organizacji coachingowej – Corporate Coach U (Bradenton, USA) oraz specjalistą zarządzania projektami z certyfikatem Prince2® Practitioner.

 

Ma za sobą ponad 20 000 godzin prowadzenia szkoleń dla biznesu i innych organizacji. Jest głównym trenerem działów sprzedaży i konsultantem wielu firm – liderów w swoich branżach. Wykształcił setki profesjonalnych negocjatorów, managerów, sprzedawców. Konsultuje zarządy firm, tworzy strategie sprzedaży, wspiera przedsiębiorców w realizacji ambitnych, biznesowych zamierzeń. Szkoli większość  z największych firm w Polsce wg rankingu Forbsa. Występował na największych konferencjach rozwojowych u boku Briana Tracy, Roberta Cialdniniego, Richarda Denny, Rogera Dawsona. Autor licznych publikacji eksperckich, m in dla World Business Class Magazine, Forbes, Personel i Zarządzanie.

prezes zarządu (1).jpg

DR KRZYSZTOF

MICHALSKI

Rocznik 1967. Jest doświadczonym ekonomistą i menedżerem, który przez wiele lat zbudował imponującą karierę w korporacjach globalnych oraz w sektorze publicznym. W latach 1993 - 2000 budował i rozwijał struktury sprzedaży czołowych, globalnych koncernów z branży FMCG takich jak Coca-Cola czy SC Johnson. Był to czas kształtowania nowej rzeczywistości ekonomicznej w Polsce. Odniesienie sukcesu wymagało umiejętności budowania rynku produktu od podstaw. Konieczne było posiadanie kompetencji w obszarze prowadzenia skutecznych negocjacji i rekrutacji kompetentnych, współpracujących ludzi. Mocną stroną Krzysztofa jest umiejętność budowania silnych zespołów, tworzonych z ludzi pasjonujących się rozwijaniem organizacji pełnych harmonii, które oparte są na solidnych fundamentach i dużym potencjale rozwojowym.

 

Lata 2000 - 2008 to okres zarządzania strategicznego firmą produkcyjną. Była to dla niego niezwykła podróż w przestrzeni globalnego biznesu. Początek podróży to objęcie sterów w organizacji bliskiej ekonomicznego upadku. Bez umiejętności działania w sytuacjach kryzysowych, którą to Krzysztof posiada, szczęśliwe zakończenie podróży byłoby niemożliwe. Wykorzystał swój bogaty warsztat negocjacyjny, budując trwałe relacje z dostawcami i klientami firmy. Przebudował każdy element struktury organizacyjnej tworząc stałą przewagę konkurencyjną.

 

W latach 2008-2014 pełnił funkcję Prezesa Agencji Mienia Wojskowego. Współpracował z centralnymi organami państwa i rządowymi organizacjami międzynarodowymi. Było to doświadczenie, które pozwoliło mu na poznanie procesów decyzyjnych oraz ukształtowało umiejętność negocjacji na szczeblu rządowym. Krzysztof jest także wykładowcą akademickim. Był między innymi adiunktem na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Tym co go wyróżnia to bogate doświadczenie biznesowe dzięki któremu przekaz teoretyczny podpierany jest przykładami biznesowych przypadków. Jest doktorem nauk ekonomicznych oraz posiada dyplom MBA nadany przez European University.

 Krzysztof ma również wyjątkowe pasje i zainteresowania, które wzbogacają jego życie poza sferą zawodową. Jedną z nich jest jeździectwo, które jest dla niego nie tylko sportem, ale także źródłem radości i wewnętrznego ukojenia. Pasja ta jest też sposobem na rozwijanie siły woli, koncentracji i harmonii z naturą. Zamiłowanie do podróży bez biura podróży to kolejna pasja Krzysztofa. Podróże stały się dla niego inspiracją i umożliwiły spostrzeżenie nowych perspektyw widzenia świata.
 

6

WARUNKI UCZESTNICTWA

WARUNKI UCZESTNICTWA

Akademia Akredytacyjna BTI odbywa się tylko raz w roku i jest najbardziej ekskluzywnym szkoleniem w ofercie Brian Tracy International. Z uwagi na warunki licencyjne oraz chęć zapewnienia wysokiego standardu uczenia każdemu uczestnikowi, oferujemy każdego roku wyłącznie 6 miejsc na ten wyjątkowy kurs.  

 

Chcemy, by absolwenci Akademii stali się naszymi czołowymi ekspertami i pierwszym wyborem przy realizacji projektów szkoleniowych, dlatego dbamy, by uczestnikami Akademii były wyłącznie osoby gwarantujące wysoki poziom merytoryczny, mające za sobą bogate doświadczenie i wymierne sukcesy w biznesie. 

Rekrutacja na Akademię trwa do 30 września i składa się z trzech etapów: 

 

 • Przesłanie zgłoszenia zawierającego życiorys i dotychczasowe doświadczenie szkoleniowe, jeżeli kandydat takie posiada.

 • Rozmowa z dyrektorem programowym Brian Tracy Polska. 

 • Przygotowanie wstępnego zarysu szkolenia egzaminacyjnego.

7

W CO I ILE INWESTUJESZ

INWESTYCJA

Decydując się na udział w Akademii otrzymujesz:

 • 6 dni - 48 godzin stacjonarnego szkolenia z pełnym wyżywieniem w prestiżowym centrum szkoleniowym w Warszawie 

 • 4 dodatkowe moduły on-line z dyrektorami merytorycznymi i trenerami BTI - 8 merytorycznych godzin

 • dodatkowe 3 godziny mentoringu z zakresu rozwoju kariery trenerskiej

 • materiały dydaktyczne - ponad 100 stron autorskiej wiedzy

 • trzy międzynarodowe certyfikaty w dwóch wersjach językowych

 • dostęp on-line do pakietu materiałów dydaktycznych Briana Tracy 

ZAPRASZAMY PO WIĘCEJ INFORMACJI:

KAMIL ROMEL - SAMBOR

+48 602 - 899 - 999

kamil.romel@360sbc.pl 

lnia_zlota.png
lnia_zlota.png
KONTAKT
bottom of page