google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page
M_tracy tlo_edited.png
logo mt.png

MICHAEL TRACY  

19/04/2024

Novotel Kraków City West

ul. Armii Krajowej 11, Kraków

PODNIEŚ SPRZEDAŻ SZYBCIEJ I ŁATWIEJ,

NIŻ KIEDYKOLWIEK UZNAWAŁEŚ TO ZA MOŻLIWE

- BRIAN TRACY -

O WYDARZENIU

O SZKOLENIU

Skorzystaj z wyjątkowej możliwości poznania skutecznych i sprawdzonych narzędzi do rozwoju Twojego biznesu! Sukces to cele. Skupienie się na nich to cecha wszystkich ludzi sukcesu. Umiejętność wyznaczania celów i sporządzania planów ich realizacji to kompetencja kluczowa do osiągnięcia sukcesu.

Życie podobne jest do zamka szyfrowego, tylko ma znacznie więcej kombinacji. Jeśli tylko ustawisz numery we właściwej kolejności zamek otworzy się - to żaden cud ani kwestia szczęścia. Jeśli dysponujesz odpowiednim zestawem liczb, nie ma znaczenia kim jesteś, pozwól sobie na dojście do MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ.

Jeśli wprowadzisz te techniki do Twojego codziennego życia, zyskasz poczucie szczęścia, zdrowia i pewności siebie. Poznasz wspaniałe uczucie mocy, celu i samodzielnego kierowania własnym życiem. Twoja postawa stanie się bardziej pozytywna i skupiona. Zyskasz umiejętność osiągania założonych celów. Nauczysz się postępować z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Osiągniesz sukces zawodowy i poczujesz się naprawdę spełnionym człowiekiem.

Dobrze wyznaczone cele są podstawą wysokiego poczucia własnej wartości, szacunku do siebie i dumy. U każdego z nas występuje mechanizm porażki i sukcesu. Mechanizmem porażki jest strefa komfortu - naturalna tendencja do poruszania się po linii najmniejszego oporu. Mechanizm sukcesu natomiast wyznaczany jest przez cel. Kiedy tylko wyznaczysz sobie jasny cel, wyłączysz mechanizm porażki. 

W czasie tego kongresu nauczysz się jak:

 • Wyznaczać jasne cele i układać plan ich realizacji

 • Wyjść poza strefę komfortu, aby osiągać coraz to lepsze rezultaty

 • Budować jasną komunikację w biznesie ukierunkowaną na cel

 • Kreować sprecyzowaną wizję siebie zarówno w relacjach zawodowych, jak i prywatnych

 • Przyjmować pełnej odpowiedzialności za swoje działania

 • Wypracować MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ

CO  JESZCZE  ZYSKASZ?

CZEGO SIĘ DOWIESZ
IKONA7.png

90% WIEDZY MERYTORYCZNEJ I 10% INSPIRACJI DO ROZWOJU TWOJEGO ORAZ TWOJEGO BIZNESU i potężną daw-kę motywacji, aby wznosić swoją sprzedaż do maksimum.

IKONA4.png

Wysłuchasz 6 Mówców - praktyków sprzedaży, ekspertów branżowych, którzy przekażą Ci INNOWACYJNE NARZĘDZIA BIZNESOWE - strategie, techniki, metody - językiem sprzedaży.

IKONA3.png

SKORZYSTASZ ZE SPRAWDZONEJ FORMUŁY NAUCZANIA - wystąpień i zajęć warsztatowych, której celem jest prze-kazanie Ci kluczowych, wartościowych informacji sprzedażowych i rozwój Twoich umiejętności praktycznych.

ikona5.png

OTRZYMASZ MOŻLIWOŚĆ OWOCNEGO NETWORKINGU I WYMIANY PRAKTY-CZNYCH DOŚWIADCZEŃ - dzięki obe-cności kilkuset uczestników.

ikona6.png

Poznasz NAJNOWSZE, ŚWIATOWE TREN-DY W DZIEDZINIE SPRZEDAŻY przekazane przez międzynarodowych ekspertów oraz użyteczne case study sprzedażowe z wielu branż dedykowane zarówno małym, jak i średnim czy dużym firmom.

IKIN1.png

Poznasz SKUTECZNE, ZASKAKUJĄCE I KONKRETNE metody czy techniki radzenia sobie z sytuacjami, czy problemami, z którymi spotkasz się na co dzień w swoim życiu zawodowym.

O WARSZTATACH

W czasie ponad cztero godzinnych warsztatów Michael Tracy przedstawi swój autorski program "Mindset Mastery". Dzięki poznaniu tych kluczowych narzędzi staniesz się bardziej skuteczny i produktywny w osobistym oraz zawodowym osiąganiu celów niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Warsztaty te pomogą Ci odnaleźć Twoje największe atuty i uczynić z nich Twoją wizytówkę w biznesie!

 • Dowiesz się jak stworzyć przyszłościową strategię i taktykę zapewniająca maksymalne wyniki

 • Dowiesz się jak nawiązać lepsze relacje z dużymi i wysokomarżowymi Klientami

 • Nauczysz się jak podwoić liczbę spotkań z potencjalnymi Klientami

 • Dowiesz się jak wykorzystać aktualne technologie, takie jak sztuczna inteligencja i automatyzacja, aby skalować wyniki

 • Nauczysz się jak zostać ekspertem i sprzedawać jako ekspert

 • Nauczysz się jak pokonywać opór sprzedaży i osiągać maksymalne wyniki

 • Dowiedz się jak sprzedawać produkty i usługi o wyższych cenach niż konkurencja

 • Poznasz trendy sprzedażowe - przeszłość, teraźniejszość i przyszłość sprzedaży

NASI EKSPERCI

prelegenci

Jest obecnie jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży. Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował wiele zespołów sprzedażowych, które w efekcie wypracowały wielomilionowe przychody.  W pierwszym roku sprzedaży bezpośredniej Michael wykonał ponad 20 tysięcy rozmów telefonicznych. Dzięki tym doświadczeniom Michael uczy jak zmaksymalizować wskaźnik zamknięcia rozmów z 1 na 20 do 1 na 3. W ciągu 12 miesięcy przesunął się na szczyt rankingów w swojej branży, zatrudnił i wyszkolił 3000 sprzedawców.

 

Michael Tracy jest przedsiębiorcą, trenerem i mówcą. Rozpoczął działalność w obszarach: marketingu, nowych technologii i szkoleń zawodowych. Michael uczył sprawdzonych strategii i technik maksymalizacji potencjału ludzkiego przez ponad 13 lat, najpierw jako kierownik sprzedaży i trener następnie jako właściciel firmy i dyrektor wykonawczy,  aktualnie jako Założyciel Sales Journey - firmy rozwijającej edukację. Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował siły sprzedaży, które osiągnęły wielomilionowe wyniki sprzedaży; w tym zespół, który przekroczył pięć tysięcy pracowników w dziale sprzedaży.

 

Michael to profesjonalny, a jednocześnie dowcipny i kipiący energią mówca. Dzieli się sprawdzonymi w praktyce strategiami i technikami, które jego słuchacze mogą wdrożyć od razu, tak żeby osiągnąć szybko ponadnormatywne rezultaty w sprzedaży. Jest wykwalifikowanym mówcą przekazującym praktyczne pomysły, na bazie swoich osobistych doświadczeń w przyjemnej formie. W swojej karierze Michael ma doświadczenie w następujących obszarach biznesowych: rozwój biznesu, sprzedaż, zarządzanie sprzedażą, profesjonalne prezentacje biznesowe, rozwój produktu, strategie negocjacji, przedsiębiorczość, marketing, utrzymanie klientów, coaching, szkolenia i przywództwo.

KRESKI.png

MICHAEL

TRACY

KRESKI.png
prezes zarządu (1)_preview_rev_1.png

DR KRZYSZTOF

MICHALSKI

Jest doświadczonym ekonomistą i menedżerem, który przez wiele lat zbudował imponującą karierę w korporacjach globalnych oraz w sektorze publicznym. Budował i rozwijał struktury sprzedaży czołowych, globalnych koncernów z branży FMCG takich jak Coca-Cola czy SC Johnson. Był to czas kształtowania nowej rzeczywistości ekonomicznej w Polsce. Odniesienie sukcesu wymagało umiejętności budowania rynku produktu od podstaw. Konieczne było posiadanie kompetencji w obszarze prowadzenia skutecznych negocjacji i rekrutacji kompetentnych, współpracujących ludzi. Mocną stroną Krzysztofa jest umiejętność budowania silnych zespołów, tworzonych z ludzi pasjonujących się rozwijaniem organizacji pełnych harmonii, które oparte są na solidnych fundamentach i dużym potencjale rozwojowym.

 

Lata 2000 - 2008 to okres zarządzania strategicznego firmą produkcyjną. Była to dla niego niezwykła podróż w przestrzeni globalnego biznesu. Początek podróży to objęcie sterów w organizacji bliskiej ekonomicznego upadku. 

 

Pełnił funkcję Prezesa Agencji Mienia Wojskowego. Współpracował z centralnymi organami państwa i rządowymi organizacjami międzynarodowymi. Było to doświadczenie, które pozwoliło mu na poznanie procesów decyzyjnych oraz ukształtowało umiejętność negocjacji na szczeblu rządowym. Krzysztof jest także wykładowcą akademickim. Był między innymi adiunktem na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Tym co go wyróżnia to bogate doświadczenie biznesowe dzięki któremu przekaz teoretyczny podpierany jest przykładami biznesowych przypadków. Jest doktorem nauk ekonomicznych oraz posiada dyplom MBA nadany przez European University.

KRESKI.png
M&J bez tla (9)_edited.png

JACEK

WALKIEWICZ

Charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń. Tworzył i zarządzał działem reklamy „Gazety Wyborczej”. Wieloletni współwłaściciel i prezes zarządu Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr. Prowadzi wykłady dla studentów SGH i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. 

 

Występuje jako ekspert w prasie, radio i telewizji. Wydał dwukasetowy program audio „Ukryta perswazja, czyli techniki wywierania wpływu w partnerskiej sprzedaży”. Autor książki „Pełna MOC życia” oraz „Pełna MOC możliwości”. Autor szkoleń dla ponad 300 firm i korporacji. Jego wykład „Pełna MOC możliwości” na TEDxWSB obejrzało na YouTube ponad 2,5 mln ludzi. Autor książki „Pełna MOC możliwości”, uznanej za najpopularniejszą książkę psychologiczną 2013 r. w konkursie miesięcznika „Charaktery”.

KRESKI.png
image_6487327(21)_edited.png

MAGDALENA

CAL-KAMIŃSKA

Charyzmatyczna trener, mentor i strateg biznesowy. Od 26 lat przedsiębiorca. Właściciel Bałtyckiej Akademii Masażu i Kosmetologii oraz sieci hotelowych spa na terenie woj. Pomorskiego.


Specjalizuje się  w budowaniu  więzi i długotrwałych relacji z klientem. Twórca autorskiego programu pozytywnego wywierania wpływu oraz angażowania klienta w cały proces sprzedażowy.


Akredytowany trener BTI. W 2023 roku przeszkoliła 1 tysiąc osób na szkoleniach stacjonarnych oraz szkoleniach online. Wykładowca Akademicki. Występuje jako ekspert w prasie, radio oraz telewizji.


Absolwentka kierunku Finanse i bankowość w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Obecnie studentka podyplomowych studiów National Louis Uniwersity w Chicago na kierunku coaching.

KRESKI.png
image_edited.png

JOANNA MARIA

JASTKOWIAK

Charyzmatyczny Trener, Szkoleniowiec. Wielokrotnie doceniana i nagradzana za swój poziom usług szkoleniowych i trenerskich- BusinessWoman.  Licencjonowany Trener Bio Struktur Mózgu STRUCTOGRAM POLSKA ® (pokazuje jak wykorzystać potencjał zapisany w biostrukturach mózgu, by wieść spełnione życie). Specjalizuje się w ZARZĄDZANIU W OPARCIU O NAJNOWSZE BADANIA PRACY NAD MÓZGIEM. Certyfikowany Trener Mentalny – wspiera w rozwijaniu potencjału człowieka, by miał  ODWAGĘ W WYRAŻANIU SIEBIE W ŻYCIU I W BIZNESIE, co w praktyczny sposób pomaga pracować nad danym elementem psychiki ludzkiej, na przykład: pewność siebie, koncentracja, wewnętrzny spokój czy determinacja. Posiada Certyfikat NEUROCOREFLOW INTRO trening łączący pracę mózgu z pracą mięśni głębokich. Trener z zakresu zarządzania zmianą ,zagadnień prawnych związanych z działalnością agentów ubezpieczeniowych – (przeprowadziła ponad 1000 godzin dla ponad 100 osób). Wspiera w kształtowaniu umiejętności w oparciu o nowe technologie i rozwiązania cyfrowe a także szkoli zespoły sprzedażowe z użyciem narzędzi umożliwiających pracę zdalną. AUTORKA PROJEKTU TERAZ JA-stkowiak czyli „projekt KOBIETA! Przestań się bać i zacznij ŻYĆ”. Jest również Prezesem Zarządu w firmie szkoleniowej i trenerskiej z równie dużym sukcesem zarządza własną agencją ubezpieczeniową, biurem podróży EduFan oraz pełni funkcję dyrektora  oddziału agencji pracy tymczasowej. 

Jedne z ważnych  nagród: Prestiżowa nagroda w plebiscycie magazynu Law Business Quality - LWICE BIZNESU, Publikacja biznesowa „Top Polish Brands”, „Diament Biznesu”, Nagroda za bycie wzorem przedsiębiorczości dla innych kobiet pod patronatem FORBES POLSKA., Luksusowa Marka Roku 2023

KRESKI.png
Kamil Makula_zdjęcie_edited.png

KAMIL

MAKULA

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Zarządzanie oraz studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej. Od lat zajmuje się budowaniem wartości spółek. Jest prezesem i współzałożycielem Superauto.pl, największego sprzedawcy nowych samochodów w polskim Internecie, będącego w czołówce przedsiębiorstw motoryzacyjnych w Polsce bez podziału na offline i online. Spółka jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie e-commerców motoryzacyjnych w Europie. Forbes trzykrotnie umieścił ją w rankingu najcenniejszych e-commerców w kraju, pośród takich firm, jak np. Allegro, Eobuwie, czy STS. Superauto.pl zajęło również drugie miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji E-Gazel Biznesu w 2021 roku. Spółka aktualnie zatrudnia 180 osób. Od 2018 roku jej udziałowcem jest Wirtualna Polska Holding - lider polskiego Internetu. Jest ekspertem przywództwa i zarządzania, czego potwierdzeniem mogą być wyniki globalnego badania pracodawców i otrzymanie w 2020, 2021 i 2022 roku wyróżnienia Best Employers przyznawanego przez Kincentric. Od 20 lat zajmuje się sprzedażą, najpierw jako praktyk, a obecnie jako pionier nowych trendów w sprzedaży samochodów. Jest inicjatorem Akademii Sprzedaży Superauto.pl, będącej kuźnią najbardziej skutecznych sprzedawców motoryzacyjnych w Polsce. Ponadto od października 2022 pełni funkcję Prezesa Totalmoney.pl - największej internetowej porównywarki produktów finansowych w polskim Internecie. Dzięki dokonanym zmianom, w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zwiększył wartość biznesu o 70 %, a spółka osiągnęła najwyższe w historii wyniki finansowe. Firma Totalmoney.pl zatrudnia 85 osób. Jego pasją jest rozwój i nieustanne podnoszenie kompetencji. W swoim otoczeniu pomaga innym, aby następnego dnia wszyscy stawali się lepsi. Posiada certyfikaty trenera sprzedaży, Master Class Negotiations Academy, Master Class Speakers Academy oraz Master Class Mentor&Coach. 

AGENDA KONGRES
TLO1_edited.png

AGENDA WYDARZENIA

08:00 - 09:00

09:00 - 09:05

09:05 - 09:30

09:35 - 10:05

10:10 - 10:40

10:45 - 11:30

11:30 - 11:45

Rejestracja Gości – networking

Powitanie uczestników. Rozpoczęcie Warsztatów.

DR KRZYSZTOF MICHALSKI

Korzyści z prelekcji:

 • Poznasz psychologiczne, językowe i techniczne aspekty wystąpień dla Klientów.

 • Dowiesz się jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych podczas spotkań/wystąpień dla Klientów

KAMIL MAKULA

Przerwa kawowa

Maksimum Osiągnięć w sprzedaży 2.0 - MICHAEL TRACY

Lunch

11:50 - 13:05

13:05 - 14:00

14:05 - 15:30

15:30 - 15:45

15:45 - 16:45

16:50 - 17:20

Odkrywając Potencjał mózgu: Jak wykorzystać Swoje umiejętności Poznawcze do osiągnięcia sukcesu

JOANNA MARIA JASTKOWIAK

 • Dzięki wiedzy na temat mózgu, wykorzystasz techniki i strategie, wspierające lepszą pamięć i procesy uczenia się  

 • Dzięki spójnej komunikacji, będziesz bardziej wiarygodny

 • Nauczysz się wzbudzać zaufanie i ludzie będą Cię słuchać z zainteresowaniem.

Maksimum Osiągnięć w sprzedaży 2.0 - MICHAEL TRACY

Maksimum Osiągnięć w sprzedaży 2.0 - MICHAEL TRACY

Przerwa kawowa

Maksimum Osiągnięć w sprzedaży 2.0 - MICHAEL TRACY

Nigdy więcej nie trać klienta - jak pojedynczą sprzedaż zamienić w długotrwałą relację - MAGDALENA CAL-KAMIŃSKA

 • Już nigdy nie stracisz klienta

 • Nauczysz się budować długoterminową relację i więź z klientem co będzie miało przełożenie na wielkość Twojej sprzedaży

 • Nauczysz się wywierać pozytywny wpływ na klientów oraz angażować ich w cały proces długoterminowej współpracy

17:25 - 18:10

18:10 - 18:20

Moc słów i komunikacji w sprzedaży - JACEK WALKIEWICZ

Zakończenie warsztatów 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:

Kamil Romel - Sambor

k.romel@360sbc.pl

+48 602 899 999

bottom of page