google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page
zostan-mistrzem-negocjacji.png

Audiobook

ZOSTAŃ MISTRZEM NEGOCJACJI

39,00

Do ceny produktu doliczane jest 17 zł na koszty wysyłki kurierskiej i pakowania.

Twoja - jako przedsiębiorcy - umiejętność negocjowania w swoim własnym imieniu, pozwoli Ci zaoszczędzić, albo wręcz budować majątek w trakcie Twojej kariery. Ogólnie mówiąc - całe życie to negocjacje. Negocjujesz każdym i o każdy element swojego życia prywatnego i zawodowego . Ten proces nigdy się nie kończy. To nie jest tak naprawdę kwestia tego, czy masz negocjować, czy nie. Jedyne pytanie brzmi: jak dobry jesteś w negocjowaniu? Jedną z najważniejszych rzeczy, za które odpowiadasz w swoim życiu, jest nauczenie się, jak dobrze negocjować w każdej możliwej sytuacji. Po prostu, chodzi o to, abyś dostał więcej tego, czego Ty chcesz. Szybciej i łatwiej, niż byś to dostał, gdyby to druga osoba była w negocjowaniu lepsza od Ciebie.

Istnieje kilka uniwersalnych zasad negocjowania, które możesz opanować i wcielić w życie od zaraz. Pomogą Ci one zdobyć więcej rzeczy, których naprawdę potrzebujesz. W sposób lepszy, łatwiejszy i szybszy, niż dotąd. Kiedy będziesz wytrwale stosować te zasady - zapewniam Cię osobiście - każdy aspekt Twojego życia ulegnie poprawie.

Poznaj niekonwencjonalne zasady negocjacji biznesowych:

 1. Zasada korzyści własnych

 2. Zasada przyszłościowości

 3. Zasada nieograniczonych możliwości

 4. Zasada właściwego momentu

 5. Zasada przygotowania

 6. Zasada uprawnień

 7. Zasada odwrócenia ról

 8. Zasada mocy

 9. Zasada wzajemności 

 10. Zasada odejścia 

 11. Zasada ostateczności

Zrozum, że możesz sobie oszczędzić równowartość wielu miesięcy, a nawet lat ciężkiej pracy, nauczywszy się dobrze negocjować. Możesz, jeśli uwierzysz, że możesz. Posłuchaj jakie siedem ćwiczeń mam Ci do zaproponowania, tylko po to, abyś stał się dobrym negocjatorem. Nigdy nie bój się negocjacji.

Kotwica 1
bottom of page