google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page
psychologia_live-avatar.jpg
O SZKOLENIU

DLACZEGO WARTO BYĆ Z NAMI?

1

UZYSKASZ 90%  PRAKTYCZNEJ, UŻYTECZNEJ WIEDZY MERYTORYCZNEJ ORAZ 10% INSPIRACJI DO ROZWOJU TWOJEGO I TWOJEGO BIZNESU I POTĘŻNĄ DAWKĘ MOTYWACJI.

2

POZNASZ NAJŚWIEŻSZE, UŻYTECZNE CASE STUDY Z WIELU BRANŻ DEDYKOWANE ZARÓWNO MAŁYM,

JAK I ŚREDNIM CZY DUŻYM FIRMOM.

3

WYSŁUCHASZ 8 MÓWCÓW - PRAKTYKÓW BIZNESU,  PSYCHOLOGII SUKCESU, EKSPERTÓW BRANŻOWYCH, KTÓRZY PRZEKAŻĄ CI INNOWACYJNE NARZĘDZIA - STRATEGIE, TECHNIKI, METODY.

4

POZNASZ NAJNOWSZE, ŚWIATOWE TRENDY W DZIEDZINIE PSYCHOLOGII OSIĄGNIĘĆ PRZEKAZANE PRZEZ MIĘDZYNARODOWYCH EKSPERTÓW.

5

OTRZYMASZ MOŻLIWOŚĆ POZNANIA UCZESTNIKÓW: OSÓB DECYZYJNYCH, WŁAŚCICIELI FIRM ORAZ OWOCNEGO NETWORKINGU I WYMIANY PRAKTYCZNYCH DOŚWIADCZEŃ.

6

SKORZYSTASZ ZE SPRAWDZONEJ FORMUŁY NAUCZANIA - WYSTĄPIEŃ I ZAJĘĆ WARSZTATOWYCH, KTÓREJ CELEM JEST PRZEKAZANIE CI WARTOŚCIOWYCH INFORMACJI SPRZEDAŻOWYCH I ROZWÓJ TWOICH UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNYCH.

7

POZNASZ SKUTECZNE, ZASKAKUJĄCE I KONKRETNE METODY RADZENIA SOBIE Z SYTUACJAMI, CZY PROBLEMAMI, Z KTÓRYMI SPOTKASZ SIĘ NA CO DZIEŃ W SWOIM ŻYCIU ZAWODOWYM

CZEGO SIĘ DOWIESZ

WYDARZENIE DEDYKUJEMY:

 • PREZESOM FIRM,

 • DYREKTOROM ZARZĄDZAJĄCYM,

 • MANAGEROM,

 • WŁAŚCICIELOM FIRM,

 • LIDEROM,

WYKORZYSTYWANE FORMY SZKOLENIOWE:

metody.png
brain-5274020_1280.jpg

O WYDARZENIU

Dlaczego niektórzy ludzie osiągają więcej sukcesów niż inni? 

Najmądrzejsi ludzie wszystkich cywilizacji szukają odpowiedzi na to pytanie od ponad 2500 lat. 

 

W XX wieku na poszukiwanie tej odpowiedzi przeznaczono niezliczone miliony dolarów i tysiące godzin pracy. Napisano na ten temat tysiące książek i artykułów. Dziś o tym, jak osiągać sukces w różnych dziedzinach, wiemy więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Sukces stał się przewidywalny. 

 

Podczas tych warsztatów poznasz najważniejsze metody, koncepcje i zasady, które odkryli i z powodzeniem stosują ludzie sukcesu. Kiedy je opanujesz i zastosujesz, zaczniesz osiągać takie same wyniki, jak oni.

 

Dzięki warsztatom: 

 

 • Nauczysz się określać swoją wartość, odblokować i uwalniać swój potencjał, aby służyć innym i osiągać spektakularne sukcesy. 

 • Poznasz fundamenty sukcesu i psychologii największych osiągnięć. 

 • Dowiesz się jak kreować swoją wymarzoną przyszłość i wyznaczać swoje cele zawodowe i osobiste. 

 • Dowiesz się jak osiągnąć work-life balance, wypracować metody i techniki, które pozwolą Ci być kimś znacznie bardziej efektywnym, wysoce produktywnym zawodowo oraz bardziej obecnym w życiu osobistym. 

 • Dowiesz się Jakie znaczenie mają relacje, jak je budować, aby były silne 

 • Odmienisz swoje życie Przestrzegając założeń przedstawionych w PSYCHOLOGII OSIĄGNIĘĆ 

 • W ciągu kilku lat osiągniesz więcej, niż większość ludzi w ciągu całego życia.

Żyjemy w czasach, w których mamy możliwość realizacji wszystkich naszych celów zawodowych i ambicji.  Żyjemy również w czasach, w których stajemy przed wyzwaniem, jakim jest chęć udanej kariery zawodowej, jak i satysfakcjonującego życia osobistego. 

Sukces nie jest definiowany już wyłącznie przez nasze dochody, ale także przez jakość naszych relacji. 

 

Warsztaty mają na celu umożliwienie Ci uwolnienia Twojego potencjału w dążeniu do realizacji celów i ambicji zawodowych, których pragniesz.  Nauczysz się jak być wysoce produktywnym w pracy oraz jak budować i utrzymywać długotrwałe i wartościowe relacje z ludźmi w Twoim życiu.

PRELEGENCI

prelegenci
cts_edited.png

Ukończyła studia na University of Southern California i Antioch University, gdzie specjalizowała się w psychologii klinicznej. Przepracowała ponad pięć tysięcy godzin jako psychoterapeuta i doradca osobisty. Razem z Brianem Tracy wydała książkę POCAŁUJ TĘ ŻABĘ!, traktującą o metodach zwalczania problemów w życiu prywatnym i w pracy.

Od 2006 roku uczy ludzi jak żyć lepiej, odnaleźć pewność siebie, realizować ustalone cele, osiągać równowagę - "life-balace". 

jw_edited_edited.png

Charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń. Tworzył i zarządzał działem reklamy „Gazety Wyborczej”. Wieloletni współwłaściciel i prezes zarządu Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr. Prowadzi wykłady dla studentów SGH i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. 

 

Występuje jako ekspert w prasie, radio i telewizji. Wydał dwukasetowy program audio „Ukryta perswazja, czyli techniki wywierania wpływu w partnerskiej sprzedaży”. Autor książki „Pełna MOC życia” oraz „Pełna MOC możliwości”. Autor szkoleń dla ponad 300 firm i korporacji. Jego wykład „Pełna MOC możliwości” na TEDxWSB obejrzało na YouTube ponad 2,5 mln ludzi. Autor książki „Pełna MOC możliwości”, uznanej za najpopularniejszą książkę psychologiczną 2013 r. w konkursie miesięcznika „Charaktery”.

ms.png

Trener warsztatowy, coach, mówca inspiracyjny. Właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT – Instytut Szkoleń, Najlepszej Firmy Szkoleniowej 2014. Od 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Moderator warsztatów strategicznych. 

 

Osobowość Roku 2015 miesięcznika Osobowości i Sukcesy. Współzałożyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Członkostwo w ICF, ASTAD oraz International Federation of Journalists.

Autor książek i dziennikarz – publicysta, napisał kilkaset tekstów z zakresu biznesu. Oraz dwa bestsellery „Psychologia Zmiany – rzecz dla wściekniętych” i „Manipulacja Odczarowana”. Nagroda: Ostre Pióro BCC, Proton 2012 dla najlepszego edukatora w branży PR. 

 

Prowadzi gościnnie zajęcia z PR i HR na kilku uczelniach w kraju.

MGK_edited_edited.png

Trener Psychologii Pozytywnej w życiu i w biznesie; Przedsiębiorca handlowy i pracodawca z 25 letnim doświadczeniem; Właściciel Instytucji Szkoleniowej LEVELEST ; Wykładowca Akademicki . 

 

Skutecznie łączy swoje doświadczenie biznesowe z psychologią sprzedaży  a najnowsze techniki psychologii pozytywnej  i narzędzia psychologii osiągnięć z sukcesem realizuje w codziennej pracy trenera i coacha. 

 

Pasjonatka powiększania ludzkiego potencjału  oraz entuzjastka świadomego życia. Kobieta spełniona, która jak mówi nie pamięta kiedy ostatnio „pracowała” bo od dawna robi to co kocha otaczając się ludźmi,  których kocha jeszcze bardziej. Otwarcie dzieli się doświadczeniem i wiedzą z innymi. Uczy jak programować szczęśliwy mózg, wytrenować odporność psychiczną i jak strach przemienić w wyzwanie.  Wskazuje w jaki sposób odkrycia psychologii pozytywnej, optymizm  i pozytywne nastawienie podnoszą jakość naszego życia. 

 

Program zarządzania emocjami i stresem (Emotionship) zrealizowała już w blisko pół tysiąca firmach handlowych, szkoląc tym samym i rozwijając mentalnie kilkadziesiąt tysięcy pracowników. Współpracując z Biznesem, Instytucjami oświaty i Jednostkami samorządowymi realizuje autorskie projekty z zakresu rozwoju kompetencji managerskich i społecznych, min.:

 

 • Ograj Stres po Mistrzowsku !

 • Wybierz Optymizm i Zwyciężaj!

 • Uwierz w siebie i Działaj!

 • Psychologia Pozytywna w Zarządzaniu 

 

Dzięki  intensywnej działalności szkoleniowo-rozwojowej tysiące przeszkolonych uczestników, przedsiębiorców, pracowników, nauczycieli, absolwentów oraz klientów indywidualnych odważyło się na zmianę i zrealizowało życiowe cele!   

eom_edited.png

Obecnie dyrektor zarządzająca, współwłaścicielka i członek zarządu jednego z wiodących, niszowych dystrybutorów części samochodowych w Polsce oraz Centralnej i Wschodniej Europy „E-MOTO Sp. z o.o.”; oraz założycielka „Eleven Masters - Master Your Mind, Master Your Life” – Coaching – Motivation – Training - Consulting W swojej 25 letniej karierze ma doświadczenie we współpracy z wieloma międzynarodowymi koncernami, start up’ami oraz projektami typu green-field z branż hotelarskich, finansowych, bankowych, shared service i motoryzacyjnych, jak InterContinental Hotels & Resort, GE Consumer & Finance, GE Money Services, Santander Bank, GroupAuto CEE, Alliance Automotive Group . Absolwentka Politechniki Wrocławskiej oraz Executive MBA Helsinki School of Economics. Certyfikowany trener, mówca, coach i mentor.

 

Pasjonatka rozwoju osobistego i potęgi umysłu. Jest doświadczoną przedsiębiorczynią, trenerem biznesowym, coachem i mentorem w takich obszarach, jak sprzedaż i marketing, negocjacje i strategie biznesowe, ekspansja na rynkach zagranicznych, obsługa klienta, zarządzanie zasobami ludzkimi i wydobywaniem potencjału, przywództwo oraz szkolenia biznesowe.kresu rozwoju kompetencji społecznych.

prof bralczyk.png

Językoznawca, specjalista w zakresie języka mediów, polityki i reklamy. Prof. Bralczyk jest dyrektorem Instytutu Kultury i Komunikowania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, dziekanem Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych tejże uczelni. Jest członkiem Prezydium Rady Języka Polskiego i Komitetu Językoznawstwa PAN. Prowadzi program „Mówi się” na antenie Telewizji Polonia. Pisuje felietony w „Charakterach” i „Przekroju”. Ma na swoim koncie liczne publikacje, do najważniejszych należą: „O języku polskiej propagandy politycznej lat siedemdziesiątych” (1987), „Język na sprzedaż” (1996), „Mówi się” (2001).
 

psychologia_JK.png

Menedżer zarządzający projektami R&D oraz komercjalizacją ich wyników, a także w zakresie dokonywania inwestycji w spółkach technologicznych typu start up na wczesnym etapie ich rozwoju.

Przeprowadza analizy stanu firm w różnych fazach rozwoju pod kątem ich akwizycji.

Zarządzająca z spółką typu venture capital, gdzie odpowiada za monitorowanie poziomu realizowanych inwestycji, a także monitoruje możliwości nowych wejść inwestycyjnych w podmioty. Związana także z spółką technologiczną z branży energetycznej, gdzie zarządza operacyjne prowadzoną działalnością.

Certyfikowany Trener Biznesu, mentor i coach BTI. Prowadzi procesy mentoringowe dla startupów, współpracuje  z fundacją Wicci India-Poland przy rocznych programach mentoringowych  dla podopiecznych.

Swoje kompetencje biznesowe skutecznie łączy z trenerskimi, przekazując uczestnikom praktyczną wiedzę.

pk prowadzacy_edited.png

Konferansjer, prezenter muzyczny, mistrz ceremonii, animator, copywriter, instrumentalista, akredytowany mówca BTI. Posiada 29-letnie doświadczenie w występach publicznych, w tym 18 w branży eventowej. Poprowadził 865 wszelkiego rodzaju wydarzeń. Zajmuje się sprzedażą oraz doradztwem w zakresie budowania wizerunku oraz public relations. 

PROWADZĄCY

AGENDA KONGRES
zegar_bialy.png

AGENDA KONGRESU

08:00 - 09:00

09:00 - 09:05

 

09:05 - 10:00

10:05 - 11:15

11:15 - 11:30

 

11:35 - 13.05

13:05 - 13:50

13:55 - 14:25

14:30 - 15:10

 

15:15 - 15:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 16:20

16:25 - 17:00

 

17:05 - 17:55

17:55 - 18:15

Rejestracja Gości – networking

Powitanie uczestników.Rozpoczęcie Kongresu. - Paweł Kucharski - prowadzący

 

Pomiędzy relacjami i konsekwencją – siła pozytywnego NIE!

Marek Skała

 

Korzyści z prelekcji:

#1.Jak zrobić swoje trochę lepiej niż inni – koszty krańcowe w służbie naszych działań,

#2.Jak budować własną konsekwencję – słynne pięć  dolarów Briana Tracy,

#3.Jak skutecznie mówić NIE i nie tracić dobrych relacji,

#4.Elementy hipnozy w służbie naszych osiągnięć.

 

Ćwiczenia:

#1.Chwila Mocy nr 1 – jak skutecznie reagować na podziękowania?

#2.Case Matta Sakaguchi w praktyce – jak słuchać innych?

Psychologia Osiągnięć - część I

Christina Tracy Stein

Przerwa kawowa

 

Psychologia Osiągnięć - część II

Christina Tracy Stein

Lunch

Pełna Moc Osiągnięć

Jacek Walkiewicz - online

Odzyskaj swoją MOC i przejmij kontrolę nad własnym życiem

Emilia Ochab-Moczulska

 

Korzyści z prelekcji:

#1. Odkryjesz, że dzięki Regule 5 sekund: przełamiesz nawyk odkładania spraw na później, pokonasz strach i niepewność oraz podejmiesz działania mimo wątpliwości 

#2. Poznasz zasady działania naszego mózgu i nabędziesz umiejętność zapanowania nad własnymi myślami #3. Nauczysz się, jak zbudować pewność siebie, odzyskać swoją wewnętrzną MOC i stać się LIDEREM we własnym życiu.

#4. Dowiesz się, jak skutecznie budować nawyki i pozytywne postawy, aby mieć życie na „5”

.

Ćwiczenia:

#1. Reguła 5 sekund - wystarczy 5 sekund, aby zmienić swoje życie

#2. Dziennik życia na „5” - jak spisywać cele i marzenia, tak aby się realizowały - warsztaty        z materiałami w workbooku

#3. Wyzwanie „Przybij sobie 5”

Ograj STRES po Mistrzowsku! Pełna MOC Optymizmu w życiu i biznesie.

Monika Grabowska-Kuśmirczuk

 

Korzyści z prelekcji:

#1.Odkryjesz słowa , które dają MOC !

#2.Dowiesz się jak wytrenować Mózg odporny na stres

#3.Poznasz Pełną MOC Optymizmu w podnoszeniu jakości życia

#4.Przejmiesz  stery nad emocjami własnymi i Twojego zespołu

#5.Zwiększysz odporność na hejt i niepowodzenia dzięki Psychologii Pozytywnej

 

Ćwiczenia:

#1.  Fundamenty szczęśliwego mózgu - Technika W-W-W  regulacja emocji wg Emotionship
#2.  Słowa Które Dają Moc . Język Zmysłów i Język Emocji - metoda FUPO w praktyce
#3.  Odporniejsi na stres od zaraz  - Technika Pozytywne PKP i  Metoda 5:1 wg Gottmana

Przerwa kawowa

Zaprogramuj swój SUKCES

Joanna Kłapyta

Korzyści z prelekcji:

#1 Poznasz NAWYKI, które działają

#2 Nauczysz się programowania UMYSŁU

#3 Odkryjesz swoje ukryte TALENTY

#4 Poznasz 6 kroków do SUKCESU

#5 Zaczniesz DOCENIAĆ swoje OSIĄGNIĘCIA

 

Ćwiczenia:

#1.Alfabet PEWNOŚCI siebie  - jako klucz do odkrycia swojego wnętrza

#2.Lista z SUKCESAMI jako motywator do działania

„Pełna Moc osiągnięć”

prof Jerzy Bralczyk

 

Zakończenie

zegar_bialy_edited.png

AGENDA WARSZTATÓW

OD GODZINY 13:55 DLA UCZESTNIKÓW, KTÓRZY NABYLI BILETY KATEGORII PLATINIUM ORAZ DIAMOND CHRISTINA TRACY STEIN POPROWADZI WARSZTATY

13:55 - 15:30

15:30 - 15:45

 

15:45 - 17:00

17:05 - 17:55

17:55 - 18:15

Psychologia Osiągnięć - WARSZTATY część I

Christina Tracy Stein

Przerwa kawowa

Psychologia Osiągnięć - WARSZTATY część II

Christina Tracy Stein

„Pełna Moc osiągnięć”

prof Jerzy Bralczyk

Zakończenie

bilety

BILETY

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:

Kamil Romel - Sambor

k.romel@360sbc.pl

+48 602 899 999

bottom of page