google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page
planowanie-rentownosci (2).png

Audiobook

PLANOWANIE RENTOWNOŚCI

39,00

Do ceny produktu doliczane jest 17 zł na koszty wysyłki kurierskiej i pakowania.

W biznesie pierwszą rzeczą do zrobienia jest planowanie, ponowne planowanie i planowanie tak długo, aż twoje plany zaczną się systematycznie sprawdzać i przynosić rezultaty, jakich oczekujesz. Główną przyczyną porażki w biznesie jest nieumiejętność planowania z wyprzedzeniem, a po drugie, nieumiejętność rewidowania planów, jeśli się z jakiegoś powodu nie sprawdzą. Porażka w planowaniu to planowanie porażki.

 

Jeśli chcesz wzbogacić się na swoim biznesie, kluczowe jest, abyś skupił się na zaplanowaniu swojej strategii marketingowej, biznesowej i sprzedażowej. Następnie musisz skupić się na swoich klientach.

Dzięki tej płycie dowiesz się jak dokonać tego w prawidłowy sposób zwiększając wartość swoich produktów, co  w naturalny sposób zwiększy Twoją sprzedaż, a tym samym przypływ gotówki – dzięki czemu będziesz mógł zaoferować swoim klientom coś więcej.

Chętnie przeprowadzę Cię przez ten proces od początku do końca, dzieląc się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem które zdobywałem latami. Mam Ci naprawdę dużo do powiedzenia na ten temat. Zatem, do usłyszenia!

CO WIĘCEJ?

  1. 12 czynników sukcesu w biznesie

  2. Jak zaplanować swój biznes?

  3. Siedem strategicznych pytań do biznes planu

  4. Usystematyzuj swoje działania biznesowe

Kotwica 1
bottom of page