google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0

10/09/2019

ŁÓDŹ

ZAMIAST ROBIĆ WRAŻENIE NA KLIENCIE, 

BĄDŹ POD JEGO WRAŻENIEM.

- BRIAN TRACY -

 • CZY ZASTANAWIASZ SIĘ CO ROBIĄ NAJLEPSI MENEDŻEROWIE SPRZEDAŻY, ŻE ICH FIRMY OSIĄGAJĄ SPEKTAKULARNIE SUKCESY?

 

 • CZY ODKRYŁEŚ JUŻ W SOBIE UMIEJĘTNOŚCI SKUTECZNEGO SPRZEDAWCY?

 

 • CZY WIESZ JAK W PROSTY SPOSÓB ZWIĘKSZYĆ KOMPETENCJE SWOJE I SWOJEGO ZESPOŁU?

 

 • CZY CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ, CO ROBIĆ, BY FIRMA SPRZEDAWAŁA LEPIEJ, WIĘCEJ I SKUTECZNIEJ?

 

 • CZY CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTAĆ NAJNOWSZE TECHNOLOGIE DO ZWIĘKSZENIA WYNIKÓW SPRZEDAŻY?

 

Weź udział w kilkugodzinnym seminarium szkoleniowym, prowadzonym przez międzynarodowych i polskich liderów sprzedaży. Zastosuj w swojej firmie sprawdzone i gwarantujące kilkukrotny wzrost sprzedaży rozwiązania, które wdrożyły najlepsze na świecie marki.

 

KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE SZKOLENIA

PODCZAS SEMINARIUM DOWIESZ SIĘ JAK:

1

Budować wysoki poziom pewności siebie jako sprzedawcy

2

Wykorzystać narzędzia psychologii sprzedaży

3

Wzbudzać zaufanie i wiarygodność klienta

4

Prowadzić przekonujące prezentacje

5

Uzyskiwać ponowną sprzedaż i polecenia klientów

6

Skutecznie odpowiadać na obiekcje klientów

7

Stworzyć „Złoty Łańcuch” poleceń dla nowych klientów

8

Opracować stały kanał ponownej sprzedaży dla zadowolonych klientów

9

Planować swój czas zgodnie z metodologią stosowaną przez liderów sprzedaży

10

W jaki sposób wykorzystać najnowsze technologie do zwiększenia wyników sprzedaży

11

Budować dobre relacji z ludźmi, relacje opartych na zaufaniu i partnerstwie?

12

Budować dobre relacji z ludźmi, relacje opartych na zaufaniu i partnerstwie?

ZAPISZ SIĘ NA SEMINARIUM ABY KILKAKROTNIE

ZWIĘKSZYĆ SWOJĄ SPRZEDAŻ.

 

SEMINARIUM SKIEROWANE JEST DO:

 

 • Prezesów firm

 • Dyrektorów sprzedaży

 • Managerów sprzedaży

 • Właścicieli firm

 • Liderów sprzedaży

 • Osób aktywnie sprzedających w kanałach B2B, B2C

FORMY REALIZACJI SZKOLENIA

 

NASI EKSPERCI

JACEK

WALKIEWICZ

EKSPERT BTI

Charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń. Tworzył i zarządzał działem reklamy „Gazety Wyborczej”. Wieloletni współwłaściciel i prezes zarządu Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr. Prowadzi wykłady dla studentów SGH i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Występuje jako ekspert w prasie, radio i telewizji.  Wydał dwukasetowy program audio „Ukryta perswazja, czyli techniki wywierania wpływu w partnerskiej sprzedaży”. Autor książki „Pełna MOC życia” oraz „Pełna MOC możliwości”.

Autor szkoleń dla ponad 300 firm i korporacji. Jego wykład „Pełna MOC możliwości” na TEDxWSB obejrzało na YouTube ponad 2,5 mln ludzi. Autor książki „Pełna MOC możliwości”, uznanej za najpopularniejszą książkę psychologiczną 2013 r. w konkursie miesięcznika „Charaktery”.

MONIKA

BARTKOWIAK

EKSPERT BTI

Praktyk sprzedaży, trener, wykładowca uczelni wyższych. Pasja sprzedaży to misja, którą z radością dzieli się z innymi. Na koncie 20 lat w sprzedaży, 200 zadowolonych klientów i ponad 2000 przeszkolonych sprzedawców.

 

Pasjonat sprzedaży autentycznej, skupionej na kliencie, opartej na empatii i wzajemnej współpracy. Nie znosi manipulacji, tricków, sztucznych książkowych technik, ponieważ to już w sprzedaży nie działa!

 

Do sprzedaży trafiła przez przypadek, jednak szybko osiągała świetne rezultaty, pięła się po szczeblach kariery, w konsekwencji zarządzając sprzedażą wielu marek na rynku Polskim. Wielokrotnie nominowana do handlowca Europy, przećwiczyła wszystkie skuteczne metody, którymi teraz dzieli się z innymi. Zaraża innych sprzedażą, tak na serio. Lata doświadczenia na różnych szczeblach biznesowych, tysiące rozmów z klientami, praca w międzynarodowej korporacji sprawiły, że sprzedaż to dla niej wciąż świetna przygoda i dobra zabawa. Uwielbia proste rozwiązania, uczy sprzedawców bycia autentycznymi, dzięki temu klienci zostają z nimi na całe życie.

RENATA

KOZŁOWSKA

EKSPERT BTI

Partner w rozwoju ludzi i organizacji. Konsultant, trener biznesu, coach IICD. Absolwentka SGH i Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu. W trakcie 7-letniej pracy w koncernie Bertelsmann A.G.  zarządzała wielomilionowymi projektami pozyskiwania członków do klubu „Świat Książki”.

 

Jako właścicielka agencji reklamowej sprzedawała i prowadziła projekty marketingowe dla takich firm jak Wella Polska, Bank Pocztowy, Vitax, Imperial Entertainment,  Philip Morris, M3 Komfort, Bank Handlowy. Będąc Dyrektorem Sprzedaży w austriackiej firmie szkoleniowej poszerzała kompetencje z zakresu zarządzania, zaawansowanych negocjacji i HR. Jest spełniona w roli mamy, wciąż zafascynowana światem i ludźmi.  

 

Ponad 500 pozyskanych do współpracy firm i międzynarodowych koncernów to jej bilans 15 lat aktywnej sprzedaży. Wnosi też wartość w obszarach marketingu strategicznego, zarządzania operacyjnego, efektywności komunikacji i optymalizacji procesów, szkoląc członków zarządu menedżerów oraz  uczestnicząc w procesach transformacji średnich i dużych organizacji.

Pracowała dla: Airport Hotel Okęcie, Anek – hurtownia zabawek, Bank Pocztowy SA, BASF Polska, Carrefour Polska, CID Lines (chemia przemysłowa), Cleverlogistics Sp. zo.o. – spedycja, Continental Opony Polska, Douglas Polska, Kazgod (środki ochrony roślin),  Kromiss Bis – obecnie Europoles Kromiss – słupy energetyczne, Lafarge Cement, Millenium Leasing, MitMar/Pamapol – branża mięsna, Młyn Jacka Hotel&SPA, Orange Polska, Praktiker, ScandinavianExpress Sp. z o.o., SLX Sp. z o.o. (systemy multimedialne), Warbud

ADAM

DĘBOWSKI

EKSPERT BTI

Od 2006 r. specjalizuje się w zarządzaniu i zarządzaniu zmianą. Współwłaściciel dwóch firm (doradztwo, nowe technologie). Uczy, jak uwalniać się od blokad, oporów, które nas ograniczają, oraz jak pracując z innymi jako pracownik, menedżer, szef, radzić sobie z obawami przed zmianą. Pracuje z liderami nad poczuciem przytłoczenia, przemęczenia, natłokiem negatywnych emocji i stresem. Wykłada na wyższych uczelniach, szkolił się w USA, UK i Australii. Specjalizuje się w koncepcjach Leadership 3.0, Inner Leadership.

Twórca innowacyjnej koncepcji rozwoju kompetencji przywódczych, zarządzania zmianą i oporem CVP (Change Value Process) oraz rocznego programu rozwoju menadżerów i Liderów CVP Program.

Zapraszany jako ekspert do mediów: TVN, TVP, Polsat, Polskie Radio, „Forbes”, „Gazeta Prawna”. Prowadził szkolenia i procesy doradczo-coachingowe dla liderów z takich firm, jak: Orange, Google, Allegro, Alshaya, Smyk, LOT, Dell, P&G, RWE, PGNiG, Mars, GJ, X-Trade Brokers, czy ING.

ANDRZEJ

MELER

EKSPERT BTI

Ekspert ds. strategii marketingowych i marki, przedsiębiorca – właściciel Agencji Marketingowej Firmowe Rewolucje Sp. zoo. Absolwent elitarnych studiów Master of Business Administration w Columbus na Franklin

University (OHIO). Doktorant Uniwersytetu Łódzkiego z zakresu Zarządzania i Marketingu w obszarze

Strategii Marketingowych. Wykładowca na prywatnej uczelni Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy.

Ukończył również szereg prestiżowych szkoleń m.in. u Briana Tracy, Łukasza Milewskiego i Mariusza Szuby.

Doradza firmom oraz korporacjom jak zmieniać brand i na stałe pozostać w pamięci klientów.

KAROLINA

PRZEWOŹNA - MOŻDŻANOWSKA

EKSPERT BTI

Filolog serbo-kroatystyki z wykształcenia lecz po 16 lat pracy z  logistyką w branży produkcyjnej i TSL uczyniło z niej praktyka biznesu. Swoje doświadczenie biznesowe wykorzystuje w obszarze Business developmentu  – głównie MŚiP. 
 

Uważa, że tylko holistyczne podejście do biznesu daje wyniki dlatego jest praktykującym certfikowanym trenerem biznesu, który w swoich autorskich szkoleniach łączy kompetencje miękkie i twarde bazując przede wszystkich na metodzie komunikacji NVC.  Pokochała sprzedaż, która okazała się niesamowitą przygodą otwierającą drzwi za , którymi stoi zawsze inspirujący i ciekawy człowiek. 

 

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Fanka rozwoju zawodowego i osobistego. Akredytowany mówca Brian Tracy Master Class Speaker’s Academy. 

Współzałożycielka klubu rozwojowego dla kobiet o nazwie Dzień Kobiet.

PATRYCJA

KORPACKA - BŁASZCZUK

EKSPERT BTI

Międzynarodowy, akredytowany trener Brian Tracy International (Master Class Business Trainer). Certyfikowany trener biznesu, dyplomowany coach, psycholog, wykładowca i doradca. Współwłaściciel firmy szkoleniowej Centrum Biznesowych Inspiracji. Jej usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń.  Współautorka książki „Sięgaj dalej”  dedykowanej dla handlowców, trenerów i coachów, a także autorka publikacji branżowych. Liczne nagrody, satysfakcja oraz referencje od firm będących liderami rynku potwierdzają jej zaangażowanie i osiągnięcia, a także powodują ciągłe dążenie do podwyższania poprzeczki szkoleniowej. Jest  wykładowcą -współpracującym w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunkach „Trener Biznesu” oraz „Coaching”. Prowadzi również zajęcia w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu na kierunku „Coaching w biznesie”. Współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. 

 

Posiada certyfikat Trenera VCC przyznawany przez Fundację Vocational Competence Certificate. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie, a także studiów podyplomowych „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwentka trenerskich studiów podyplomowych „Trener Biznesu” na WSPiA w Lublinie oraz licznych kursów trenerskich.  Ukończyła 1,5 roczny kurs pt. „Coach w biznesie” organizowany przez Instytut Przedsiębiorczości Prymus, „Akademię profesjonalnego coachingu” oraz „Akademię profesjonalnego coachingu – poziom zaawansowany” organizowane przez Europejski Instytut Psychologii Biznesu.

 

Posiada liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzające jej ciągły rozwój w kierunku trenerstwa, coachingu oraz umiejętności interpersonalnych. 

 

MARIUSZ

BŁASZCZUK

EKSPERT BTI

Międzynarodowy, akredytowany trener biznesu Brian Tracy International (Master Class Business Trainer). Współwłaściciel Firmy Szkoleniowej „Centrum Biznesowych Inspiracji”, dyplomowany i certyfikowany trener, coach, menedżer, wykładowca, doradca personalny i praktyk biznesu. Autor publikacji branżowych (m. in. w magazynie  World Business Class). Jego usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń.  

Posiada doświadczenie biznesowe m.in. w pracy w bankowości, gdzie pełnił funkcje Kierownika, Dyrektora i Regionalnego Menedżera Sprzedaży ds. Bankowości Detalicznej oraz Premium. Odpowiadał wówczas za wyniki 77 Oddziałów bankowych, w województwie mazowieckim i łódzkim, współpracując bezpośrednio z Dyrektorami Regionalnymi, Dyrektorami Oddziałów, Doradcami Bankowymi, etc. (około 500 etatów). Kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne i trenerskie doskonalił także, pracując w sieci telefonii komórkowej Play, oraz przy współpracy z Netią i NC+.  Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych „Trener Biznesu”, a także współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. 

Wspólnie z zarządzanymi przez niego Zespołami, wielokrotnie zajmował TOP-owe pozycje w ogólnopolskich  rankingach, o czym świadczą zdobyte statuetki, dyplomy i referencje. Praktyczne i teoretyczne umiejętności, które zdobył m.in. na studiach podyplomowych „Trener Biznesu” i „Coaching w biznesie”, oraz doświadczenie zawodowe, które posiada, wykorzystuje obecnie  do kształtowania i rozwoju pracowników firm z różnorodnych branż, co przekłada się na ich skuteczność w działaniu.

Międzynarodowy, akredytowany trener biznesu Brian Tracy International (Master Class Business Trainer). Współwłaściciel Firmy Szkoleniowej „Centrum Biznesowych Inspiracji”, dyplomowany i certyfikowany trener, coach, menedżer, wykładowca, doradca personalny i praktyk biznesu. Autor publikacji branżowych (m. in. w magazynie  World Business Class). Jego usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń.  

Posiada doświadczenie biznesowe m.in. w pracy w bankowości, gdzie pełnił funkcje Kierownika, Dyrektora i Regionalnego Menedżera Sprzedaży ds. Bankowości Detalicznej oraz Premium. Odpowiadał wówczas za wyniki 77 Oddziałów bankowych, w województwie mazowieckim i łódzkim, współpracując bezpośrednio z Dyrektorami Regionalnymi, Dyrektorami Oddziałów, Doradcami Bankowymi, etc. (około 500 etatów). Kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne i trenerskie doskonalił także, pracując w sieci telefonii komórkowej Play, oraz przy współpracy z Netią i NC+.  Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych „Trener Biznesu”, a także współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. 

Wspólnie z zarządzanymi przez niego Zespołami, wielokrotnie zajmował TOP-owe pozycje w ogólnopolskich  rankingach, o czym świadczą zdobyte statuetki, dyplomy i referencje. Praktyczne i teoretyczne umiejętności, które zdobył m.in. na studiach podyplomowych „Trener Biznesu” i „Coaching w biznesie”, oraz doświadczenie zawodowe, które posiada, wykorzystuje obecnie  do kształtowania i rozwoju pracowników firm z różnorodnych branż, co przekłada się na ich skuteczność w działaniu.

Międzynarodowy, akredytowany trener biznesu Brian Tracy International (Master Class Business Trainer). Współwłaściciel Firmy Szkoleniowej „Centrum Biznesowych Inspiracji”, dyplomowany i certyfikowany trener, coach, menedżer, wykładowca, doradca personalny i praktyk biznesu. Autor publikacji branżowych (m. in. w magazynie  World Business Class). Jego usługi posiadają certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, który jest gwarancją najwyższej jakości szkoleń.  

Posiada doświadczenie biznesowe m.in. w pracy w bankowości, gdzie pełnił funkcje Kierownika, Dyrektora i Regionalnego Menedżera Sprzedaży ds. Bankowości Detalicznej oraz Premium. Odpowiadał wówczas za wyniki 77 Oddziałów bankowych, w województwie mazowieckim i łódzkim, współpracując bezpośrednio z Dyrektorami Regionalnymi, Dyrektorami Oddziałów, Doradcami Bankowymi, etc. (około 500 etatów). Kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne i trenerskie doskonalił także, pracując w sieci telefonii komórkowej Play, oraz przy współpracy z Netią i NC+.  Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych „Trener Biznesu”, a także współpracuje projektowo z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. 

Wspólnie z zarządzanymi przez niego Zespołami, wielokrotnie zajmował TOP-owe pozycje w ogólnopolskich  rankingach, o czym świadczą zdobyte statuetki, dyplomy i referencje. Praktyczne i teoretyczne umiejętności, które zdobył m.in. na studiach podyplomowych „Trener Biznesu” i „Coaching w biznesie”, oraz doświadczenie zawodowe, które posiada, wykorzystuje obecnie  do kształtowania i rozwoju pracowników firm z różnorodnych branż, co przekłada się na ich skuteczność w działaniu.

MAGDALENA

ADAMOWICZ

EKSPERT BTI

Z wykształcenia Italianistka. Z zawodu doświadczony Kupiec w branży fashion.

Pracowała dla takich marek jak VENEZIA, UNISONO, SIMPLE, aktualnie jest Specjalistą ds. sourcingu w GINO ROSSI. Prywatnie mama 5letniego Franka i 3letniego Ignasia.

Z zamiłowania pasjonatka psychologii, rozwoju osobistego, propagatorka otwartości na zmianę i brania świadomej odpowiedzialności za życie. Jej marzeniem jest inspirować ludzi do podnoszenia jakości swojego życia. Mówi o sobie, że będzie polskim Lesem Brownem.. tyle że w sukience.

AGENDA

07:30 - 09:00 

09:05 - 09:10 

09:10 - 10:00

10:05 - 10:55

11:00 - 11:30

11:30 - 11:50 

 

11:55 - 12:25

12:25 - 13:10

13:15 - 14:00

14:05 - 14:50

14:55 - 15:30

15:35 - 16:05

16:10 - 16:25

12:25 - 13:10

13:15 - 14:00

14:05 - 14:50

14:55 - 15:30

15:35 - 16:05

16:10 - 16:25

16:55 - 17:55

Rejestracja Gości – networking

Rozpoczęcie

I EKSPERT BTI: ADAM DĘBOWSKI - Business&Brand Strategy – Skutecznie rozwiń swoją strategię biznesu i marki

Poznasz zasady strategicznego myślenia i planowania w biznesie, które jest podstawą budowania przewagi konkurencyjnej 

Jednocześnie odkryjesz najważniejsze zasady budowania swojej marki osobistej.

Dowiesz się jakie są najbardziej skuteczne komunikacyjne w strategii marki firmy i marki osobistej w sprzedaży oraz jak zacząć planować i optymalizować komunikację marki firmy i marki osobistej. 

II EKSPERT BTI: ANDRZEJ MELER - Jak wykorzystać nowe technologie w sprzedaży? W jaki sposób skutecznie wykorzystać aplikację Instagram w sprzedaży?

Dowiesz się:

Co to jest E-windows shopping i Behind-the-scenes?

Jak łączyć kanały komunikacyjne mediów społecznościowych?

Jak działają hashtagi oraz inne narzędzia dostępne na Instagramie?

III EKSPERT BTI: KAROLINA PRZEWOŹNA - MOŻDŻANOWSKA - Jak sprzedawać nie sprzedając

Wystąpienie będzie to moje case study pokazujące jak zakupowca można stać się sprzedawcą podpisującym duże kontrakty.

O moim modelu sprzedaży, powstałym po zaledwie półtorarocznym doświadczeniu w sprzedaży.

O roli zmiany w życiu i odwadze w sprzedaży.

Pragnę pokazać, że sprzedaż jest dla każdego wystarczy tylko lubić ludzi i być ich ciekawym.

Przerwa kawowa – networking

IV EKSPERT BTI: MONIKA BARTKOWIAK - Obiekcje klienta szansą na sprzedaż

Jak w konstruktywny sposób reagować na obiekcje i zagrywki klienta? Jak nie wpadać w pułapkę „obrony ceny” tylko uznać ją za argument sprzedażowy? Gotowe przykłady do wykorzystania od zaraz.

 

DEBATA: Eksperci BTI SZYMON LACH, MAGDALENA WÓJCIK oraz Prowadzący.

 • Jak zbudować relację z Klientem?

 • Jak podtrzymać relację?

 • Jak odbudować relację?

PODSUMOWANIE DEBATY, PYTANIA I ODPOWIEDZI

Lunch – networking

V EKSPERT BTI: PATRYCJA KORPACKA - BŁASZCZUK, MARIUSZ BŁASZCZUK - Jak komunikują się z Klientami najbardziej skuteczni sprzedawcy?Lingwistyka sprzedaży jako sekretne narzędzie najlepszych sprzedawców!

Dowiesz się:

Czym jest lingwistyka sprzedaży? 

Jak prezentować siebie w kontaktach z Klientami? 

Jak zbudować trwałe relacje z potencjalnymi Klientami? 

Jak działa GPS w naszym mózgu? 

Poznasz najbardziej skuteczne strategie prowadzenia rozmów z Klientami prowadzące do zamknięcia sprzedaży. 

Dowiesz się jak nawigować mózg Twojego klienta, a także jak działają metody programowania własnego RAS - centrum dowodzenia i kontroli mózgu.

VI EKSPERT BTI: RENATA KOZŁOWSKA - 10 tajemnych technik skutecznego Cold Callingu!

Dowiesz się o najlepszych praktykach, technikach oraz strategiach skutecznych sprzedawców telefonicznych “zimnych telefonów”, na przykładach konkretnych rozmów z Klientami.

Poznasz casy sprzedażowe z wielu różnych branż.

VII EKSPERT BTI: MAŁGORZATA KLIMUNT -  Work - Life - Balance - Skuteczny Detoks - najbardziej efektywnym sposobem podnoszenia wydajności sprzedaży

VIII EKSPERT BTI: MAGDALENA ADAMOWICZ- Toksyczne manipulacje - jak rozpoznać toksycznych ludzi i mechanizmy ich działania

Niemalże każdy w swoim życiu trafił na toksyczną osobę - mógł to być współpracownik, szef, partner, rodzic, teść, teściowa, albo ktokolwiek z rodziny czy znajomych.  Toksyczni ludzie, zwani również nie bez powodu energetycznymi wampirami są wśród nas, dlatego warto wiedzieć jak ich rozpoznać i jak się przed nimi chronić.

Podam konkretne przykłady technik manipulacyjnych takich jak gaslighting, projekcja, sałatka słowna, karanie ciszą, obwinianie, subtelna krytyka. Są to techniki, których zazwyczaj nie jesteśmy świadomi, co sprawia, że wpadamy w nie i pozwalamy sobą manipulować. Jest to bardzo niebezpieczne i wpływa negatywnie na jakość naszego życia psychicznego, która z kolei przekłada się na nasze relacje, pracę, zdrowie, a więc na jakość naszego życia ogólnie. Dopiero, gdy widzimy czarno na białym co to za mechanizm i jaka to pułapka, to wiemy jak się przed tym bronić, a więc jak stawiać i chronić swoje granice. Świadomość jest początkiem transformacji, dlatego warto ją zdobyć.

IX EKSPERT BTI: JACEK WALKIEWICZ - Pełna Moc Sprzedaży

MIEJSCE

 

WKRÓTCE

 

150 zł

tylko 20 biletów

KONTAKT

BRIAN TRACY INTERNATIONAL SP. Z O.O.

ul. Mickiewicza 9/u5

01-517 Warszawa

NIP: 701 009 23 90

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT:

OBSŁUGA KLIENTA:

+48 730 200 222

natalia@360sbc.pl

 • Facebook
 • YouTube

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. z dnia 13 czerwca 2016 r. Dz.U. z 2016 poz. 922) przez Spółkę Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

Jednocześnie oświadczam i przyjmuję do wiadomości, że:

 • Administratorem moich danych osobowych jest Spółka Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

 • Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu informowania o aktualnych i przyszłych produktach, usługach i przedsięwzięciach 360 Smart Business Consulting Sp. z o.o.

 • Przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich aktualizacji, poprawiania i usunięcia, a także wycofania w każdym czasie zgody na ich przetwarzanie, jak również prawo do pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania

 • Podanie powyższych danych osobowych jest w pełni dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do realizacji wymienionych celów, na co wyrażam zgodę.