10/10/2019

KATOWICE

ZAMIAST ROBIĆ WRAŻENIE NA KLIENCIE, 

BĄDŹ POD JEGO WRAŻENIEM.

- BRIAN TRACY -

 • CZY ZASTANAWIASZ SIĘ CO ROBIĄ NAJLEPSI MENEDŻEROWIE SPRZEDAŻY, ŻE ICH FIRMY OSIĄGAJĄ SPEKTAKULARNIE SUKCESY?

 

 • CZY ODKRYŁEŚ JUŻ W SOBIE UMIEJĘTNOŚCI SKUTECZNEGO SPRZEDAWCY?

 

 • CZY WIESZ JAK W PROSTY SPOSÓB ZWIĘKSZYĆ KOMPETENCJE SWOJE I SWOJEGO ZESPOŁU?

 

 • CZY CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ, CO ROBIĆ, BY FIRMA SPRZEDAWAŁA LEPIEJ, WIĘCEJ I SKUTECZNIEJ?

 

 • CZY CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTAĆ NAJNOWSZE TECHNOLOGIE DO ZWIĘKSZENIA WYNIKÓW SPRZEDAŻY?

 

Weź udział w kilkugodzinnym seminarium szkoleniowym, prowadzonym przez międzynarodowych i polskich liderów sprzedaży. Zastosuj w swojej firmie sprawdzone i gwarantujące kilkukrotny wzrost sprzedaży rozwiązania, które wdrożyły najlepsze na świecie marki.

 

KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE SZKOLENIA

PODCZAS SEMINARIUM DOWIESZ SIĘ JAK:

1

Budować wysoki poziom pewności siebie jako sprzedawcy

2

Wykorzystać narzędzia psychologii sprzedaży

3

Wzbudzać zaufanie i wiarygodność klienta

4

Prowadzić przekonujące prezentacje

5

Uzyskiwać ponowną sprzedaż i polecenia klientów

6

Skutecznie odpowiadać na obiekcje klientów

7

Stworzyć „Złoty Łańcuch” poleceń dla nowych klientów

8

Opracować stały kanał ponownej sprzedaży dla zadowolonych klientów

9

Planować swój czas zgodnie z metodologią stosowaną przez liderów sprzedaży

10

W jaki sposób wykorzystać najnowsze technologie do zwiększenia wyników sprzedaży

11

Budować dobre relacji z ludźmi, relacje opartych na zaufaniu i partnerstwie?

12

Budować dobre relacji z ludźmi, relacje opartych na zaufaniu i partnerstwie?

ZAPISZ SIĘ NA SEMINARIUM ABY KILKAKROTNIE

ZWIĘKSZYĆ SWOJĄ SPRZEDAŻ.

 

SEMINARIUM SKIEROWANE JEST DO:

 

 • Prezesów firm

 • Dyrektorów sprzedaży

 • Managerów sprzedaży

 • Właścicieli firm

 • Liderów sprzedaży

 • Osób aktywnie sprzedających w kanałach B2B, B2C

FORMY REALIZACJI SZKOLENIA

 

NASI EKSPERCI

JACEK

WALKIEWICZ

EKSPERT BTI

Charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń. Tworzył i zarządzał działem reklamy „Gazety Wyborczej”.

Wieloletni współwłaściciel i prezes zarządu Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr. Prowadzi wykłady dla studentów SGH i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Występuje jako ekspert w prasie, radio i telewizji.  Wydał dwukasetowy program audio „Ukryta perswazja, czyli techniki wywierania wpływu w partnerskiej sprzedaży”. Autor książki „Pełna MOC życia” oraz „Pełna MOC możliwości”.

Autor szkoleń dla ponad 300 firm i korporacji. Jego wykład „Pełna MOC możliwości” na TEDxWSB obejrzało na YouTube ponad 2,5 mln ludzi. Autor książki „Pełna MOC możliwości”, uznanej za najpopularniejszą książkę psychologiczną 2013 r. w konkursie miesięcznika „Charaktery”.

OLIWIER

PIETRZYKOWSKI

EKSPERT BTI

Lider, przedsiębiorca, ex bankier. Obecnie szkoleniowiec i biznesmen prowadzący oddziały sprzedażowe w całej Polsce. Dzieli się metodami sprzedażowymi wykorzystywanymi w najbardziej dochodowych firmach. Bez zbędnych konwenansów mówi o tajnikach branży. Bezpośrednio opowiada o metodach motywowania ludzi i budowania niezawodnego biznesu. Skreślony w wielu miejscach za niekonwencjonalne podejście, po wygaśnięciu klauzul dotyczących tajemnic warsztatowych „odkrywa karty”.

 

Zaczynał od sprzedaży maszyn rolnych, potem ubezpieczeń, kredytów, księgowości, usług, akcji i obligacji. Sprzedażą ostatnich zarządzał na poziomie lokalnym, ogólnopolskim i finalnie międzynarodowym.

 

W pierwszej połowie 2018 roku volumen sprzedaży w działach, którym doradzał lub zarządzał wyniósł 1,2 mld PLN.

MAGDALENA

ADAMOWICZ

EKSPERT BTI

Z wykształcenia Italianistka. Z zawodu doświadczony Kupiec w branży fashion. Pracowała dla takich marek jak VENEZIA, UNISONO, SIMPLE, GINO ROSSI. Coach oraz mówczyni motywacyjna. Jej misją jest inspirować ludzi do podnoszenia jakości swojego życia. Z zamiłowania pasjonatka psychologii, rozwoju osobistego, propagatorka otwartości na zmianę i brania świadomej odpowiedzialności za życie.

ADAM

DĘBOWSKI

EKSPERT BTI

Od 2006 r. specjalizuje się w zarządzaniu i zarządzaniu zmianą. Współwłaściciel dwóch firm (doradztwo, nowe technologie). Uczy, jak uwalniać się od blokad, oporów, które nas ograniczają, oraz jak pracując z innymi jako pracownik, menedżer, szef, radzić sobie z obawami przed zmianą. Pracuje z liderami nad poczuciem przytłoczenia, przemęczenia, natłokiem negatywnych emocji i stresem. Wykłada na wyższych uczelniach, szkolił się w USA, UK i Australii. Specjalizuje się w koncepcjach Leadership 3.0, Inner Leadership.

Twórca innowacyjnej koncepcji rozwoju kompetencji przywódczych, zarządzania zmianą i oporem CVP (Change Value Process) oraz rocznego programu rozwoju menadżerów i Liderów CVP Program.

Zapraszany jako ekspert do mediów: TVN, TVP, Polsat, Polskie Radio, „Forbes”, „Gazeta Prawna”. Prowadził szkolenia i procesy doradczo-coachingowe dla liderów z takich firm, jak: Orange, Google, Allegro, Alshaya, Smyk, LOT, Dell, P&G, RWE, PGNiG, Mars, GJ, X-Trade Brokers, czy ING.

SEBASTIAN

CHRZANOWSKI - SAWICKI

EKSPERT BTI

Rozwój osobisty idący w parze z rozwojem biznesu przy jednoczesnym zachowaniu mindfulness to mój  główny afrodyzjak.  Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka oraz akredytowanym mówcą Brian Tracy International. Biznesowo - obecnie pracuję jako dyrektor zarządzający i członek zarządu polskiego oddziału największej na świecie spółki zakresu bezpieczeństwa procesów produkcji. Dwie dekady doświadczenia w sprzedaży stanowią moją solidną podstawę do tego, aby dziś uczyć tej wyrafinowanej sztuki kolejnych adeptów i dzielić się doświadczeniami. Uczę w sposób niekonwencjonalny. Wyznaję zasadę: jeśli chcesz uczyć innych, najpierw sam pokaż, co osiągnąłeś. Ja mogę się pochwalić 700% wzrostami sprzedaży, setkami zadowolonych klientów, wieloletnimi fantastycznymi relacjami z partnerami biznesowymi. Relacja – oto moja tajemnica. Podczas sesji treningu dla biznesu, indywidualnych i grupowych pomagam odkryć ją dla każdego z uczestników osobno. Każdy z Was ma w sobie wielki potencjał. Odkryjmy go razem.

 

Kocham wprowadzać na rynek nowe marki i przecierać zamknięte dotąd szlaki, tak samo mocno, jak kocham otwierać w Tobie nowe możliwości i przekraczać granice, które do tej pory uważałaś/-łeś za niemożliwe do przejścia.   Jestem ciągle głodny nowych wyzwań, bycia wśród ludzi i pracy nad ich troskami. Mimo, iż najbliżej mi do biznesu i sprzedaży, pomagam też ludziom sportu i show biznesu. Wdrażam mindfulness w biznesie.  

 

Skutecznie obudzę w Tobie pewność siebie i radość zdobywcy, zgodnie z hasłem #salesfitness – trening mentalny – sposobem na zwyciężenie w runmagedonie sprzedaży.

MONIKA

BARTKOWIAK

EKSPERT BTI

Praktyk sprzedaży, trener, wykładowca uczelni wyższych. Pasja sprzedaży to misja, którą z radością dzieli się z innymi. Na koncie 20 lat w sprzedaży, 200 zadowolonych klientów i ponad 2000 przeszkolonych sprzedawców. Pasjonat sprzedaży autentycznej, skupionej na kliencie, opartej na empatii i wzajemnej współpracy. Nie znosi manipulacji, tricków, sztucznych książkowych technik, ponieważ to już w sprzedaży nie działa!

 

Do sprzedaży trafiła przez przypadek, jednak szybko osiągała świetne rezultaty, pięła się po szczeblach kariery, w konsekwencji zarządzając sprzedażą wielu marek na rynku Polskim. Wielokrotnie nominowana do handlowca Europy, przećwiczyła wszystkie skuteczne metody, którymi teraz dzieli się z innymi. Zaraża innych sprzedażą, tak na serio. Lata doświadczenia na różnych szczeblach biznesowych, tysiące rozmów z klientami, praca w międzynarodowej korporacji sprawiły, że sprzedaż to dla niej wciąż świetna przygoda i dobra zabawa. Uwielbia proste rozwiązania, uczy sprzedawców bycia autentycznymi, dzięki temu klienci zostają z nimi na całe życie.

MAŁGORZATA

KLIMUNT

EKSPERT BTI

Jestem doświadczonym sprzedawcą, coachem, mentorem. Interesuje mnie sprzedaż i wszystkie jej zagadnienia. Z zawodu jestem magistrem rehabilitacji ruchowej ( AWF Kraków) i przez kilka lat pracowałam w swoim zawodzie, prowadząc gimnastykę dla dzieci z wadami postawy. W 1995 roku rozpoczęła się moja przygoda z firmami farmaceutycznymi. Pracowałam dla dużych, międzynarodowych korporacji przez 16 lat: Servier, Hexal, Abbott,  Eli Lilly. Był to czas szybkiego rozwoju, szkoleń, fascynacji nowościami na rynku leków oraz wprowadzania ich na polski rynek. Od 2011 roku pracuję dla Spółki Ekamedica, najpierw jako niezależny dystrybutor, a w kolejnych etapach rozwoju firmy, jako Kierownik Sprzedaży i Dyrektor Generalny.

 

Utworzyłam i samodzielne prowadziłam Klubu walki z nadwagą "Optymax" w Gliwicach, brałam udział w audycjach radiowych o tematyce zdrowotnej. Prowadziłam badania dzieci, w kierunku wykrywania wad postawy, unikatowym  urządzeniem badającym kręgosłup - bez użycia promieni UV. Był to nowatorski sposób wykrywania wad we wczesnym ich stadium. W firmach farmaceutycznych miałam topowe wyniki sprzedaży, nagrody, wyróżnienia, dające możliwość szkoleń i awansu. W 2005 roku ukończyłam studia podyplomowe " Zarządzanie w Ochronie Zdrowia" na Śląskim Uniwersytecie Medycznym , a w 2019 " Edukację zdrowotną z promocją zdrowia"w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. W firmie Ekamedica utworzyłam od podstaw Dział Sprzedaży , którym kieruję do dziś. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją naturalnych suplementów diety. Obecnie obsługujemy ponad  4 tys. klientów: apteki oraz  sklepy zielarskie w całym kraju.  Zaufały nam : apteki DOZ, Dr Max, Gemini, Cosmedica oraz wiele innych aptek Jestem certyfikowanym mówcą Brian Tracy International. Prowadzę wykłady i szkolenia z zakresu  naturalnej suplementacji, profilaktyki, edukacji zdrowotnej oraz technik sprzedaży.

 

Jestem od 32 lat szczęśliwą mężatką,  matką dwójki dzieci i babcią trzech wnuczek. W latach szkolnych byłam zawodniczką BBTS Włókniarz, uprawiłam narciarstwo alpejskie - pasja pozostała do dziś . 

RENATA

KOZŁOWSKA

EKSPERT BTI

Partner w rozwoju ludzi i organizacji. Konsultant, trener biznesu, coach IICD. Absolwentka SGH i Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu. W trakcie 7-letniej pracy w koncernie Bertelsmann A.G.  zarządzała wielomilionowymi projektami pozyskiwania członków do klubu „Świat Książki”. 

 

Jako właścicielka agencji reklamowej sprzedawała i prowadziła projekty marketingowe dla takich firm jak Wella Polska, Bank Pocztowy, Vitax, Imperial Entertainment,  Philip Morris, M3 Komfort, Bank Handlowy. Będąc Dyrektorem Sprzedaży w austriackiej firmie szkoleniowej poszerzała kompetencje z zakresu zarządzania, zaawansowanych negocjacji i HR. Jest spełniona w roli mamy, wciąż zafascynowana światem i ludźmi.  

 

Ponad 500 pozyskanych do współpracy firm i międzynarodowych koncernów to jej bilans 15 lat aktywnej sprzedaży. 

Wnosi też wartość w obszarach marketingu strategicznego, zarządzania operacyjnego, efektywności komunikacji i optymalizacji procesów, szkoląc członków zarządu,  menedżerów oraz  uczestnicząc w procesach transformacji średnich i dużych organizacji.

Pracowała dla: Airport Hotel Okęcie, Anek – hurtownia zabawek, Bank Pocztowy SA, BASF Polska, Carrefour Polska, CID Lines (chemia przemysłowa), Cleverlogistics Sp. zo.o. – spedycja, Continental Opony Polska, Douglas Polska, Kazgod (środki ochrony roślin),  Kromiss Bis – obecnie Europoles Kromiss – słupy energetyczne, Lafarge Cement, Millenium Leasing, MitMar/Pamapol – branża mięsna, Młyn Jacka Hotel&SPA, Orange Polska, Praktiker, ScandinavianExpress Sp. z o.o., SLX Sp. z o.o. (systemy multimedialne), Warbud

MICHAŁ

JANISZEK

EKSPERT BTI

Z wykształcenia ekonomista, z zawodu marketer, z pasji entuzjasta psychologii sprzedaży i lidershipu.Od 2011 roku pomaga firmom w zwiększaniu sprzedaży i budowaniu rozpoznawalnych marek. Prywatnie kochający mąż i tata dwóch córeczek.

TOMASZ

DMUCHOWSKI

EKSPERT BTI

Wizjoner biznesu. Trener. Mówca. Autor

Laureat „Osobowość Roku 2017” w kategorii Biznes Tytuł „Innowacje 2017: Cyfrowe Ewolucje” Autor bestsellera „Wszystko o zaufaniu”. Autor „Przełam swoje granice. Zmiana mentalności”. Twórca metodologii Crash Advisor. Twórca i właściciel: Incred Software & Tech House, SeedHouse, Recru.ai, Pregnancy Growth, AfterSeminars, Weddy i wiele innych…

 

Tomasz dla jednych człowiek zagadka , dla drugich chodząca motywacja. Osoba , która przez swoje doświadczenie i nieskończone pokłady pozytywnej energii codziennie motywuje kolejne osoby do zmiany swojego życia i pracy nad sobą. Pokazuje ludziom jak walczyć o swoje marzenia i jak dążyć do osiągnięcia postawionych sobie celów.

Tomasz cały czas pracuje nad nowymi szkoleniami , na które zgłasza się co raz więcej osób prywatnych i firm. Pokazał, że pochodząc z małego miasta jakim jest Łomża również można realizować marzenia, a poprzeczka, którą sobie stawiamy nie musi być zawieszona nisko.

ŁUKASZ

KUCIŃSKI

EKSPERT BTI

Właściciel firmy Biznes Plus oraz Prezes Zarządu AMS PRESTIGE – Akademia Menedżera Sprzedaży. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w firmach o zróżnicowanym profilu działania. W latach 2003-2011 dyrektor działu nauczania języków obcych w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych, gdzie dzięki alternatywnym metodom zwiększył sprzedaż swoich produktów o 740 proc. Współtwórca koncepcji CGT (Corporate Global Thinking) – metody kreatywnego rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwach. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży, marketingu ze szczególnym uwzględnieniem Efektywnych strategii komunikacyjnych, Innowacji w zarządzaniu oraz Marketingu 3.0.

Twórca autorskiego programu studiów podyplomowych na kierunku Akademia Menedżera Sprzedaży w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy oraz Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Wykładowca na Studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy i Toruniu/Franklin University Columbus/Ohio. Autoryzowany partner systemu wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi – badania Facet5 do diagnozowania osobowości zawodowej. Autor wielu publikacji na temat zarządzania.

 

AGENDA

07:30 - 09:00  09:05 - 09:10 

09:10 - 10:00

10:05 - 10:35

10:40 - 11:10

11:15 - 11:45 

 

11:45 - 12:05

12:10 - 13:10

13:10 - 14:00

14:05 - 14:50

14:55 - 15:35

15:40 - 16:10

16:10 - 16:25

16:25 - 16:55

16:55 - 17:45

Rejestracja Gości – networking

Rozpoczęcie

I EKSPERT BTI: ADAM DĘBOWSKI - Business&Brand Strategy – Skutecznie rozwiń swoją strategię biznesu i marki

 • Poznasz zasady strategicznego myślenia i planowania w biznesie, które jest podstawą budowania przewagi konkurencyjnej 

 • Jednocześnie odkryjesz najważniejsze zasady budowania swojej marki osobistej.

 • Dowiesz się jakie są najbardziej skuteczne komunikacyjne w strategii marki firmy i marki osobistej w sprzedaży oraz jak zacząć planować i optymalizować komunikację marki firmy i marki osobistej.

II EKSPERT BTI: MICHAŁ JANISZEK -  Jak wykorzystać nowe technologie w sprzedaży? Wizerunek eksperta w sprzedaży

 • Twoją sprzedaż w dzisiejszym wysoko-konkurencyjnym rynku determinuje to w jaki sposób

 • Postrzegają Cię Twoi klienci - jako sprzedawcę, który chce zgarnąć prowizję, czy jako eksperta, któremu zależy na rozwiązaniu ich problemu. Bycie sprzedawcą to bardzo dobry zawód, jednak bycie ekspertem w oczach Twoich klientów jest znacznie lepiej płatne. W ramach tego inspirującego wystąpienia dowiesz się:

 • W jaki sposób budować zaufanie do osoby własnej?,

 • W jaki sposób budować wizerunek eksperta przy wykorzystaniu tego co wiesz?,

 • Jak sprawić, aby ludzie sami chcieli od Ciebie kupować?.

 • Po Twojej stronie zostanie tylko wdrożyć tę wiedzę w życie.

III EKSPERT BTI: TOMASZ DMUCHOWSKI -  Wykorzystanie nowych technologii w procesie zwiększania sprzedaży.

IV EKSPERT BTI: SEBASTIAN CHRZANOWSKI - SAWICKI - Sales fitness” – trening mentalny i mindfulness jako nieodłączne składowe sukcesu w biznesie, leadershipu i budowaniu zespołów

Przerwa kawowa – networking

DEBATA: Eksperci BTI ADAM DĘBOWSKI, OLIWIER PIETRZYKOWSKI, MONIKA BARTKOWIAK, ŁUKASZ KUCIŃSKI oraz Prowadzący.

 • Jak zbudować relację z Klientem?

 • Jak podtrzymać relację?

 • Jak odbudować relację?

PODSUMOWANIE DEBATY, PYTANIA I ODPOWIEDZI

Lunch – networking

V EKSPERT BTI: MONIKA BARTKOWIAK - Jak komunikują się z Klientami najbardziej skuteczni sprzedawcy? Lingwistyka sprzedaży jako sekretne narzędzie najlepszych sprzedawców!

Dowiesz się:

 • Czym jest lingwistyka sprzedaży?

 • Jak prezentować siebie w kontaktach z Klientami?

 • Jak zbudować trwałe relacje z potencjalnymi Klientami?

 • Poznasz najbardziej skuteczne strategie przeprowadzania rozmów z Klientami prowadzące do zamknięcia sprzedaży

VI EKSPERT BTI: MAŁGORZATA KLIMUNT - Work Life Balance - Skuteczny Detoks - Najbardziej efektywnym sposobem podnoszenia wydajności w sprzedaży

VII EKSPERT BTI: RENATA KOZŁOWSKA - 10 tajemnych technik skutecznego Cold Callingu!

Dowiesz się o najlepszych praktykach, technikach oraz strategiach skutecznych sprzedawców telefonicznych, na przykładach konkretnych rozmów z Klientami.

Poznasz casy sprzedażowe z wielu różnych branż.

Przerwa kawowa – networking

VIII EKSPERT BTI: MAGDALENA ADAMOWICZ - Toksyczne manipulacje - jak rozpoznać toksycznych ludzi i mechanizmy ich działania

Niemalże każdy w swoim życiu trafił na toksyczną osobę - mógł to być współpracownik, szef, partner, rodzic, teść, teściowa, albo ktokolwiek z rodziny czy znajomych. 

Toksyczni ludzie, zwani również nie bez powodu energetycznymi wampirami są wśród nas, dlatego warto wiedzieć jak ich rozpoznać i jak się przed nimi chronić.

Podam konkretne przykłady technik manipulacyjnych takich jak gaslighting, projekcja, sałatka słowna, karanie ciszą, obwinianie, subtelna krytyka. Są to techniki, których zazwyczaj nie jesteśmy świadomi, co sprawia, że wpadamy w nie i pozwalamy sobą manipulować. Jest to bardzo niebezpieczne i wpływa negatywnie na jakość naszego życia psychicznego, która z kolei przekłada się na nasze relacje, pracę, zdrowie, a więc na jakość naszego życia ogólnie.

Dopiero, gdy widzimy czarno na białym co to za mechanizm i jaka to pułapka, to wiemy jak się przed tym bronić, a więc jak stawiać i chronić swoje granice.

Świadomość jest początkiem transformacji, dlatego warto ją zdobyć.

IX EKSPERT BTI: JACEK WALKIEWICZ -Pełna Moc Sprzedaży

MIEJSCE

 
 

150 zł

tylko 20 biletów

KONTAKT

BRIAN TRACY INTERNATIONAL SP. Z O.O.

ul. Mickiewicza 9/u5

01-517 Warszawa

NIP: 701 009 23 90

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT:

OBSŁUGA KLIENTA:

+48 730 200 222

natalia@360sbc.pl

 • Facebook
 • YouTube

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. z dnia 13 czerwca 2016 r. Dz.U. z 2016 poz. 922) przez Spółkę Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

Jednocześnie oświadczam i przyjmuję do wiadomości, że:

 • Administratorem moich danych osobowych jest Spółka Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

 • Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu informowania o aktualnych i przyszłych produktach, usługach i przedsięwzięciach 360 Smart Business Consulting Sp. z o.o.

 • Przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich aktualizacji, poprawiania i usunięcia, a także wycofania w każdym czasie zgody na ich przetwarzanie, jak również prawo do pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania

 • Podanie powyższych danych osobowych jest w pełni dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do realizacji wymienionych celów, na co wyrażam zgodę.