NIC SIĘ NIE DZIEJE DOPÓKI NIE DOCHODZI DO SPRZEDAŻY

- BRIAN TRACY -

12/11/2019

POZNAŃ

PODCZAS SEMINARIUM

NAUCZYSZ SIĘ JAK:

1

POZNASZ NAJWAŻNIEJSZE ZASADY BUDOWANIA SWOJEJ MARKI OSOBISTEJ.

6

JAK ZBUDOWAĆ RELACJĘ Z KLIENTEM?JAK PODTRZYMAĆ RELACJĘ?JAK ODBUDOWAĆ RELACJĘ?

2

POZNASZ PRZEŁOMOWE NARZĘDZIA PERSWAZJI UŻYWANE PODCZAS STORYTELLINGU, UMOŻLIWIAJĄCE OSIĄGNIĘCIE WYSOKICH REZULTATÓW SPRZEDAŻOWYCH.

7

CZYM JEST DOBRY STORYTELLING I DLACZEGO TO AKTUALNIE JEDNO Z NAJBARDZIEJ EFEKTYWNYCH 

NARZĘDZI PODWYŻSZAJĄCYCH REZULTATY W SPRZEDAŻY?

3

DOWIESZ SIĘ JAKIE SĄ NAJBARDZIEJ SKUTECZNE NARZĘDZIA KOMUNIKACYJNE W STRATEGII MARKI OSOBISTEJ W SPRZEDAŻY

8

JAK ZBUDOWAĆ UNIWERSALNĄ STRUKTURĘ DO SWOICH WŁASNYCH SKUTECZNYCH HISTORII?

4

JAK ZAPLANOWAĆ I ZOPTYMALIZOWAĆ KOMUNIKACJĘ W STRATEGII BUDOWANIA MARKI OSOBISTEJ

9

POZNASZ 7 NAJBARDZIEJ SKUTECZNYCH STRATEGII KOMUNIKACYJNYCH MARKI OSOBISTEJ W SPRZEDAŻY

5

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE TECHNOLOGIE W SPRZEDAŻY? W JAKI SPOSÓB SKUTECZNIE WYKORZYSTAĆ APLIKACJĘ INSTAGRAM W SPRZEDAŻY?

10

DOWIESZ SIĘ O NAJLEPSZYCH PRAKTYKACH, TECHNIKACH ORAZ STRATEGIACH SKUTECZNYCH SPRZEDAWCÓW TELEFONICZNYCH "ZIMNYCH TELEFONÓW", NA PRZYKŁADACH KONKRETNYCH ROZMÓW Z KLIENTAMI.

CZY ZASTANAWIASZ SIĘ CO ROBIĄ NAJLEPSI MENEDŻEROWIE SPRZEDAŻY, ŻE ICH FIRMY OSIĄGAJĄ SPEKTAKULARNIE SUKCESY?

 

CZY ODKRYŁEŚ JUŻ W SOBIE UMIEJĘTNOŚCI SKUTECZNEGO SPRZEDAWCY?

 

CZY WIESZ JAK W PROSTY SPOSÓB ZWIĘKSZYĆ KOMPETENCJE SWOJE I SWOJEGO ZESPOŁU?

 

CZY CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ, CO ROBIĆ, BY FIRMA SPRZEDAWAŁA LEPIEJ, WIĘCEJ I SKUTECZNIEJ?

 

CZY CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTAĆ NAJNOWSZE TECHNOLOGIE DO ZWIĘKSZENIA WYNIKÓW SPRZEDAŻY?

 

WEŹ UDZIAŁ W KILKUGODZINNYM SEMINARIUM SZKOLENIOWYM. PROWADZONYM PRZEZ MIĘDZYNARODOWYCH I POLSKICH LIDERÓW SPRZEDAŻY! 

 

ZASTOSUJ W SWOJEJ FIRMIE SPRAWDZONE I GWARANTUJĄCE KILKUKROTNY WZROST SPRZEDAŻY ROZWIĄZANIA, KTÓRE WDROŻYŁY NAJLEPSZE NA ŚWIECIE MARKI. 

 

ZAPISZ SIĘ NA SEMINARIUM ABY KILKAKROTNIE ZWIĘKSZYĆ SWOJĄ SPRZEDAŻ 

 

SEMINARIUM

SKIEROWANE JEST DO:

PREZESÓW FIRM,

DYREKTORÓW SPRZEDAŻY,

MANAGERÓW SPRZEDAŻY

WŁAŚCICIELI FIRM,

LIDERÓW SPRZEDAŻY

OSÓB AKTYWNIE SPRZEDAJĄCYCH W KANAŁACH B2B, B2C 

SZKOLIMY

Z WYKORZYSTANIEM:

NASI EKSPERCI:

 

ADAM 

DĘBOWSKI

EKSPERT BRAIN TRACY INTERNATIONAL POLSKA, TRENER KONCEPCJI LEADERSHIP 3.0, INNER LEADERSHIP

Od 2006 r. specjalizuje się w zarządzaniu i zarządzaniu zmianą. Współwłaściciel dwóch firm (doradztwo, nowe technologie). Uczy, jak uwalniać się od blokad, oporów, które nas ograniczają, oraz jak pracując z innymi jako pracownik, menedżer, szef, radzić sobie z obawami przed zmianą. Pracuje z liderami nad poczuciem przytłoczenia, przemęczenia, natłokiem negatywnych emocji i stresem. Wykłada na wyższych uczelniach, szkolił się w USA, UK i Australii. Specjalizuje się w koncepcjach Leadership 3.0, Inner Leadership. Twórca innowacyjnej koncepcji rozwoju kompetencji przywódczych, zarządzania zmianą i oporem CVP (Change Value Process) oraz rocznego programu rozwoju menadżerów i Liderów CVP Program. Zapraszany jako ekspert do mediów: TVN, TVP, Polsat, Polskie Radio, „Forbes”, „Gazeta Prawna”. Prowadził szkolenia i procesy doradczo-coachingowe dla liderów z takich firm, jak: Orange, Google, Allegro, Alshaya, Smyk, LOT, Dell, P&G, RWE, PGNiG, Mars, GJ, X-Trade Brokers, czy ING.

MAGDALENA 

WOJTKOWIAK

ABSOLWENTKA BRIAN TRACY INTERNATIONAL MASTER CLASS SPEAKERS ACADEMY - TRENER SPRZEDAŻY

Założycielka Future Skills ogólnopolskiej firmy szkoleniowej działającej na rynku od stycznia 2012. Charyzmatyczny Trener Biznesu, Coach ACC ICF, Master Reiss Motivation Profile. Ceniona za łatwość przekazywania merytorycznej wiedzy i praktycznego biznesowego doświadczenia w lekki i przystępny sposób. Pobudza do działania i wdrażania w praktyce poznanych techniki. Jako jedyny w Polsce Mówca, Trener, Coach posiada Certyfikacje „Speaker, Coach, Trainer GO GIVER International którą uzyskała szkoląc się u samego Boba Burg-a w USA . Prowadzi zajęcia za Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu przywództwa oraz efektywności menedżerskiej.

 

Autorka ebooków z zakresu liderstwa oraz efektywności osobistej, stworzyła innowacyjne narzędzie do planowania „Business & Life Planner” który łączy funkcję tradycyjnego kalendarza z nowoczesnym planowaniem. Stworzyła kilkadziesiąt autorskich szkoleń z zakresu motywacji, efektywności osobistej i kierowania. Posiada dwudziestoletnie interdyscyplinarne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz zarządzaniu terenowymi siłami sprzedaży. Kierowała działami Sprzedaży, Obsługi Klienta, Marketingu oraz HR. Dyrektor Sprzedaży w ogólnopolskiej sieci dystrybucyjnej z branży FMCG, a wcześniej Pharmacy Sales Manager w międzynarodowym koncernie kosmetyczno-farmaceutycznym NIVEA Polska S. A..

 

Posiada szeroką wiedzę w obszarze procesów zarządzania zasobami ludzkimi – rekrutacją, ewaluacją i rozwojem pracowników. Doświadczenie biznesowe zdobyła pracując w takich firmach jak: Vectra Sp. z o.o., PZ Cussons Polska S.A;  NIVEA Polska;  Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.;  Perfetti Van Melle Polska. W trakcie  szkoleń  wykorzystuje  merytoryczną wiedzę popartą bogatym biznesowym doświadczeniem praktycznym. Łączy wiedzę i praktykę z obszaru umiejętności menedżerskich, komunikacji oraz negocjacji i sprzedaży. Uczestnicy cenią ją za pozytywną energię, praktyczne wskazówki oraz elastyczność w sposobie prowadzenia szkoleń.

OLIWIER 

PIETRZYKOWSKI

ABSOLWENT BRIAN TRACY INTERNATIONAL MASTER CLASS SPEAKERS AND BUSINESS TRAINER ACADEM - LIDER, EX BANKIER, BIZNESMEN PROWADZĄCY ODDZIAŁY SPRZEDAŻOWE

Lider, przedsiębiorca, ex bankier. Obecnie szkoleniowiec i biznesmen prowadzący oddziały sprzedażowe w całej Polsce. Dzieli się metodami sprzedażowymi wykorzystywanymi w najbardziej dochodowych firmach. Bez zbędnych konwenansów mówi o tajnikach branży. Bezpośrednio opowiada o metodach motywowania ludzi i budowania niezawodnego biznesu. Skreślony w wielu miejscach za niekonwencjonalne podejście, po wygaśnięciu klauzul dotyczących tajemnic warsztatowych „odkrywa karty”.

 

Zaczynał od sprzedaży maszyn rolnych, potem ubezpieczeń, kredytów, księgowości, usług, akcji i obligacji. Sprzedażą ostatnich zarządzał na poziomie lokalnym, ogólnopolskim i finalnie międzynarodowym.

 

W pierwszej połowie 2018 roku volumen sprzedaży w działach, którym doradzał lub zarządzał wyniósł 1,2 mld PLN.

MONIKA 

BARTKOWIAK

ABSOLWENTKA BRIAN TRACY INTERNATIONAL MASTER CLASS SPEAKERS ACADEMY - TRENER SPRZEDAŻY

Praktyk sprzedaży, trener, wykładowca uczelni wyższych. Pasja sprzedaży to misja, którą z radością dzieli się z innymi. Na koncie 20 lat w sprzedaży, 200 zadowolonych klientów i ponad 2000 przeszkolonych sprzedawców. Pasjonat sprzedaży autentycznej, skupionej na kliencie, opartej na empatii i wzajemnej współpracy. Nie znosi manipulacji, tricków, sztucznych książkowych technik, ponieważ to już w sprzedaży nie działa! Do sprzedaży trafiła przez przypadek, jednak szybko osiągała świetne rezultaty, pięła się po szczeblach kariery, w konsekwencji zarządzając sprzedażą wielu marek na rynku Polskim. Wielokrotnie nominowana do handlowca Europy, przećwiczyła wszystkie skuteczne metody, którymi teraz dzieli się z innymi. Zaraża innych sprzedażą, tak na serio. Lata doświadczenia na różnych szczeblach biznesowych, tysiące rozmów z klientami, praca w międzynarodowej korporacji sprawiły, że sprzedaż to dla niej wciąż świetna przygoda i dobra zabawa.

 

Uwielbia proste rozwiązania, uczy sprzedawców bycia autentycznymi, dzięki temu klienci zostają z nimi na całe życie.

AGNIESZKA 

PIOTROWSKA

ABSOLWENTKA BRIAN TRACY INTERNATIONAL MASTER CLASS SPEAKERS ACADEMY - TRENER ROZWOJU, COACH NLP

Praktyk biznesu z 20-letnim stażem. Lider zespołu w Network Marketingu oraz trener rozwoju, Coach NLP. Właścicielka firmy Piotrowska Consulting Coaching Business. Od 14 lat mieszka i pracuje w Irlandii. Celem Agnieszki jest edukacja i kształcenie, a także pomaganie przedsiębiorcom, liderom, menedżerom w rozwoju, budowaniu mocnej marki i skutecznie pracujących zespołów. Absolwentka Akademii Menedżera u Kamili Rowińskiej. Absolwentka elitarnej grupy World Class Speaker Academy Trainer w Milewski&Partnerzy Certified NLP Master Coach.

KAROLINA

PRZEWOŹNA - MOŻDŻANOWSKA

ABSOLWENTKA BRIAN TRACY INTERNATIONAL MASTER CLASS SPEAKERS ACADEMY - TRENER BIZNESU

Filolog serbo-kroatystyki z wykształcenia lecz po 16 lat pracy z  logistyką w branży produkcyjnej i TSL uczyniło z niej praktyka biznesu. Swoje doświadczenie biznesowe wykorzystuje w obszarze Business developmentu  – głównie MŚiP. Uważa, że tylko holistyczne podejście do biznesu daje wyniki dlatego jest praktykującym certyfikowanym trenerem biznesu, który w swoich autorskich szkoleniach łączy kompetencje miękkie i twarde bazując przede wszystkich na metodzie komunikacji NVC. Pokochała sprzedaż, która okazała się niesamowitą przygodą otwierającą drzwi za , którymi stoi zawsze inspirujący i ciekawy człowiek. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Fanka rozwoju zawodowego i osobistego. Akredytowany mówca Brian Tracy Master Class Speaker’s Academy. Współzałożycielka klubu rozwojowego dla kobiet o nazwie Dzień Kobiet.

 

AGENDA

SPOTKANIA:

17:30 - 17:45

17:45 - 17:50

 

17:50 - 18:30

18:35 - 19:05

19:10 - 19:40

19:40 - 19:55

19:55 - 20:25

20:30 - 21:00

21:05 - 21:35

Rejestracja Gości – networking

Rozpoczęcie

 

I EKSPERT BTI Adam Dębowski

Business&Brand Strategy – Skutecznie rozwiń swoją strategię biznesu i marki

 

Poznasz zasady strategicznego myślenia i planowania w biznesie, które jest podstawą budowania przewagi konkurencyjnej Jednocześnie odkryjesz najważniejsze zasady budowania swojej marki osobistej. Dowiesz się jakie są najbardziej skuteczne komunikacyjne w strategii marki firmy i marki osobistej w sprzedaży oraz jak zacząć planować i optymalizować komunikację marki firmy i marki osobistej.

II EKSPERT BTI Agnieszka Piotrowska

Język komunikacji

 

Jak lepiej podejść do problemu niezrozumienia w komunikacji międzyludzkiej dzięki  Poziomom Wartości wg Gravesa. Jak polepszyć swoja komunikacje na płaszczyźnie zawodowej i osobistej patrząc na drugiego człowieka przez jego filtry, a nie swoje.   Wiedza o poziomach wartości daje światło na to dlaczego osoby wokół mogą mieć różne podejście do życia. Często nie wynika to z ich złośliwości czy złych intencji. Po prostu oni naprawdę myślą inaczej.

III EKSPERT BTI Magdalena Wojtkowiak

Co motywuje wybitnych handlowców? 

 

Czy każdy może być handlowcem? Tak, ale nie każdy z handlowców będzie osiągał wybitne wyniki. Jedni sprawdzają się w pozyskiwaniu klientów i szybkiej sprzedaży. Inni są wybitni w sprzedaży procesowej gdzie nagroda, czyli zamówienie jest oddalone w czasie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć co odróżnia wybitnego sprzedawcę od przeciętnego to zapraszam cię na to spotkanie. Dzięki udziałowi dowiesz się jakie motywatory wewnętrzne odpowiadają za wybitne wyniki sprzedaży handlowców. Poznasz wewnętrzne potrzeby, które kierują działaniami skutecznych handlowców. Dowiesz się co różni handlowca Łowcę od Rolnika i w jaki sposób ich motywować, aby realizowali wyniki. Dzięki udziałowi w module będziesz wiedział jaki typ handlowca jest odpowiedni do sprzedaży opartej na procesie a jaki typ handlowca lepiej się sprawdzi do pozyskiwania klientów. Dzięki temu skuteczniej zarządzisz zespołem handlowców oraz będziesz bardziej świadomie rekrutował odpowiednie osoby do np. obsługi klienta przez telefon. Zrozumiesz dlaczego niektórzy handlowcy mają trudności w kontakcie z klientem czy to bezpośrednim czy telefonicznym. Dowiesz się do jakiego rodzaju sprzedaży masz większe predyspozycje i jaki rodzaj sprzedaży jest dla Ciebie idealny.

PRZERWA KAWOWA

IV EKSPERT BTI Karolina Przewoźna - Możdżanowska

Jak sprzedawać nie sprzedając?

Wystąpienie będzie to moje case study pokazujące jak zakupowca można stać się sprzedawcą podpisującym duże kontrakty. O moim modelu sprzedaży, powstałym po zaledwie półtorarocznym doświadczeniu w sprzedaży. O roli zmiany w życiu i odwadze w sprzedaży. Pragnę pokazać, że sprzedaż jest dla każdego wystarczy tylko lubić ludzi i być ich ciekawym.

V EKSPERT BTI Oliwier Pietrzykowski

High Profit Sales™ – Sprzedaż Wysokomarżowa

 

Dlaczego 20% najlepszych sprzedawców zarabia 80% prowizji? Dlaczego klienci chętniej im płacą więcej? Jak podnieść wartość swoich usług, a następnie pozwolić klientom wydawać u siebie więcej pieniędzy niż u konkurentów? Czy sprzedaż z najwyższą marżą można zaplanować? Dlaczego wielu ludzi odmawia sobie prawa do wysokiej marży 

VI EKSPERT BTI Monika Bartkowiak

Jak komunikują się z Klientami najbardziej skuteczni sprzedawcy? Lingwistyka sprzedaży jako sekretne narzędzie najlepszych sprzedawców!

 

Dowiesz się: Czym jest lingwistyka sprzedaży? Jak prezentować siebie w kontaktach z Klientami? Jak zbudować trwałe relacje z potencjalnymi Klientami? Poznasz najbardziej skuteczne strategie przeprowadzania rozmów z Klientami prowadzące do zamknięcia sprzedaży

 

DOSTĘPNE

BILETY:

LOKALIZACJA:

 

150 zł

tylko 20 biletów

KONTAKT

BRIAN TRACY INTERNATIONAL SP. Z O.O.

ul. Mickiewicza 9/u5

01-517 Warszawa

NIP: 701 009 23 90

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT:

OBSŁUGA KLIENTA:

+48 730 200 222

natalia@360sbc.pl

  • Facebook
  • YouTube

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. z dnia 13 czerwca 2016 r. Dz.U. z 2016 poz. 922) przez Spółkę Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

Jednocześnie oświadczam i przyjmuję do wiadomości, że:

  • Administratorem moich danych osobowych jest Spółka Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

  • Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu informowania o aktualnych i przyszłych produktach, usługach i przedsięwzięciach 360 Smart Business Consulting Sp. z o.o.

  • Przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich aktualizacji, poprawiania i usunięcia, a także wycofania w każdym czasie zgody na ich przetwarzanie, jak również prawo do pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania

  • Podanie powyższych danych osobowych jest w pełni dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do realizacji wymienionych celów, na co wyrażam zgodę.