google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0

MENTORING TO SPOSÓB NA MĄDRE POKIEROWANIE ŚCIEŻKĄ ZAWODOWĄ PRACOWNIKÓW - TAK, BY WSPIERAĆ

ICH TALENTY I MOŻLIWOŚCI.

„Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł” – radzi Robert T. Kiyosaki, amerykański milioner i autor bestsellerów dotyczących skutecznego inwestowania. Mentoring to sposób na mądre pokierowanie ścieżką zawodową pracowników - tak, by wspierać ich talenty i możliwości. To też wyjątkowo skuteczny sposób na zwiększenie kompetencji i efektywności całej firmy.

Mentoring w organizacji to partnerska, oparta na zaufaniu i często przebiegająca poza zależnościami służbowymi relacja mistrz – uczeń. Jej celem jest odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia, inspiracja i stymulowanie rozwoju zawodowego.

Mentor to osoba:

 • Posiadająca doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe.

 • Etyczna, zdolna do przyjęcia odpowiedzialności za osobę, której rozwojem się zajmuje.

 • Elastyczna, tolerancyjna i wolna od uprzedzeń. Gotowa do tworzenia otwartej relacji, która opiera się na wzajemnym zaufaniu z uwzględnieniem i poszanowaniem osobistych granic.

 

Mentoring to program dla firm poszukujących nowych, efektywnych rozwiązań zorientowanych na pełne wykorzystanie talentów i potencjału pracowników oraz ich rozwój wewnątrz przedsiębiorstwa.

W BTI skupiamy się na dwóch kierunkach dla rozwoju talentów:

 • Mentoring prowadzony przez Ekspertów BTI

 • Mentoring jako program edukacyjny dla przyszłych mentorów w organizacji

Proponujemy systemowe i zindywidualizowane podejście do wdrażania mentoringu w firmie. Rekomendujemy rozpoczęcie projektu od spotkania Kick-off, podczas którego zostaną określone cele i sposoby ich realizacji. Zapewniamy stymulację i wsparcie w procesie uczenia, ewaluację wyników oraz planowanie dalszego rozwoju.

MENTORING JAKO PROCES TO:

STYMULACJA I WSPARCIE W PROCESIE UCZENIA SIĘ

DORADZTWO, EWALUACJA WYNIKÓW

PLANOWANIE DALSZEGO ROZWOJU

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z MENTORINGU - CZYLI JAK TO DZIAŁA W PRAKTYCE?

1

WYKORZYSTANIE DOŚWIADCZENIA I WYSOKICH KWALIFIKACJI MENTORA DO SZKOLENIA NOWYCH KADR

2

UWOLNIENIE DRZEMIĄCYCH W MŁODYM PRACOWNIKU TALENTÓW I MOŻLIWOŚCI ORAZ OKREŚLENIE OBSZARÓW, NAD KTÓRYMI PRACOWAĆ

3

WSPARCIE UCZNIA W PODEJMOWANYCH WYZWANIACH I REALIZOWANIU AMBITNYCH CELÓW

4

TWORZENIE ATMOSFERY ZAUFANIA I WSPARCIA W ZESPOLE

KONTAKT

BRIAN TRACY INTERNATIONAL SP. Z O.O.

ul. Mickiewicza 9/u5

01-517 Warszawa

NIP: 701 009 23 90

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT:

OBSŁUGA KLIENTA:

+48 730 200 222

natalia@360sbc.pl

 • Facebook
 • YouTube

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. z dnia 13 czerwca 2016 r. Dz.U. z 2016 poz. 922) przez Spółkę Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

Jednocześnie oświadczam i przyjmuję do wiadomości, że:

 • Administratorem moich danych osobowych jest Spółka Brian Tracy International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mickiewicza 9/5, 01-517 Warszawa (KRS 0000272176, REGON: 140876181, NIP: 7010092390).

 • Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu informowania o aktualnych i przyszłych produktach, usługach i przedsięwzięciach 360 Smart Business Consulting Sp. z o.o.

 • Przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich aktualizacji, poprawiania i usunięcia, a także wycofania w każdym czasie zgody na ich przetwarzanie, jak również prawo do pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania

 • Podanie powyższych danych osobowych jest w pełni dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do realizacji wymienionych celów, na co wyrażam zgodę.