google.com, pub-3502946393390270, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page
HOME

ŻEBY WIĘCEJ ZARABIAĆ, MUSISZ SIĘ WIĘCEJ NAUCZYĆ

O NAS

Jesteśmy globalną organizacją doradczo-szkoleniową, działającą w 36 krajach świata. 

Wspieramy menadżerów, liderów, sprzedawców i osoby indywidualne, które chcą świadomie kierować swoim życiem, odnaleźć swoją ścieżkę rozwoju i osiągnąć sukces. Uczestnicy naszych programów zwiększają skuteczność swojego działania zawodowego, organizują lepiej swoje życie i wpływają na poprawę efektywności swoich firm. Pomagamy im myśleć strategicznie, odnaleźć cele i zbudować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

 

Na polskim rynku jesteśmy od 2006 roku. Jako zespół wychowany przez Briana Tracy, wspieramy i rozwijamy przedsiębiorczość po to, aby przy naszym udziale nasi Klienci znajdowali inne, lepsze drogi do osiągania swoich zamierzeń.

Staramy się nieustannie odbudowywać cenne wartości w biznesie takie jak: zaufanie, zaangażowanie, współpraca, akceptacja i ukierunkowanie na przyszłość. Wartości są stale na naszym horyzoncie. Do nich dążymy, w oparciu o nie podejmujemy decyzje. Głównym nurtem naszej działalności jest indywidualne podejście do Klienta oraz projektowanie działań składających się na jeden system wspierający strategię firmy.

Posługujemy się sprawdzonymi narzędziami i zdobytymi latami doświadczeń kompetencjami, po to, aby pomagać Wam i zmieniać świat biznesu na lepszy. Profesjonalnie przygotowani przez Briana Tracy i przekonani o skuteczności jego koncepcji, otwieramy się na dopasowanie rozwiązań do Klientów, tworzenia programów na wyłączność.

ŚWIADOMY CZŁOWIEK - SKUTECZNA ORGANIZACJA

Brian Tracy
Brian Tracy

Jeden z najbardziej uznanych w świecie autorytetów w dziedzinie budowania osobistego i zawodowego sukcesu w oparciu o rozwój indywidualnych możliwości każdego człowieka. Jego porywające wykłady i seminaria na tematy przywództwa, sprzedaży, skutecznego zarządzania i strategii budowania biznesu, są niezwykle konkretne i inspirujące. wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie. 

W prowadzonych przez niego seminariach wzięło udział ponad  4 mln osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte & Touche, McDonell Douglas, Coca Cola i wielu innych.

Brian Tracy to ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 300 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości.

O NAS

BRIAN TRACY

LICZBY
36
30
1
200tys.
60
w tylu krajach
działamy
lat praktyki w
branży szkoleń
nr 1 na świecie
w e-learningu
akredytowanych
trenerów
zrealizowanych
godzin szkoleniowych

JAK PRACUJEMY

1
3

SPOSÓB PRACY

Typowy dla nowoczesnych firm szkoleniowo - consultingowych. Dlaczego jesteśmy wyjątkowo skuteczni? Bo stosujemy nowoczesną i zróżnicowaną metodologię prowadzenia warsztatów. Naszym kluczem do sukcesu jest koncentracja na rozwijaniu poczucia wpływu i zaangażowania wśród uczestników warsztatów oraz odwoływanie się do ich wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu umożliwiamy rozpoznanie mocnych stron pracownika i wzmocnienie jego potencjału.

NASZE PROGRAMY

Tworzymy w oparciu o zasoby i mocne strony ludzi w organizacji. Dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb organizacji i dbamy o integrację naszych projektów z innymi procesami w firmie. Programy projektowane są nie tylko po to, aby realizować założenia szkoleniowe, ale także po to, aby rozwinąć wyobraźnię uczestników, pozwolić im odczuwać dumę, inspirować do nowych marzeń i umożliwiać osiąganie celów biznesowych.

2

WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI

Budujemy poprzez partnerskie relacje, nastawiając się na wspieranie rozwoju pracowników w organizacji, co przekłada się bezpośrednio na wyniki biznesowe. Przy dłuższych programach rozwojowych rekomendujemy rozpoczęcie cyklu od spotkania Kick-off, podczas którego zostaną określone oczekiwania oraz cele szkolenia.

TRZY FILARY NASZEJ PRACY

Business Consulting, doradztwo i rozwiązania systemowe dla organizacji. Tworzymy programy i rozwiązania dopasowane dla konkretnego klienta, w odniesieniu do jego potrzeb i sytuacji rynkowej. Wykorzystujemy tu połączenie podejścia biznesowego z procesami o podłożu psychologicznym stosując najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne. 

4
brian tracy
JAK PRACUJEMY
BTI Speakers Club logo

CO OFERUJEMY

CO OFERUJEMY

NASI KLIENCI

logo energa
logo warta
logo veolia
logo hp
logo paradyz
logo eurocash
NASI KLIENCI

Nie lubię słowa GURU, wolę Autorytet.

Za taką osobę mam Briana Tracy. Gdy zaczynała się moja przygoda ze sprzedażą w 1996 roku bazowałem na dwóch kierunkach. LIMRA  i BT. Po jakimś czasie moja ówczesna firma wyciszyła LIMRĘ, BT pozostał… do dzisiaj :)

BT to nie tylko wydane książki, porady, argumenty, wywiady itp.  Lecz odziaływanie na innych i wpływanie na to co zrobią w najbliższej przyszłości, podczas bezpośrednich spotkań;

Najlepszym przykładem niech będzie spotkanie BT z 1300 uczestnikami Kongresu w Hotelu Gromada;

  1. BT mówi otwórzcie… - wszyscy otwierają

  2. BT mówi zanotujcie to i to – wszyscy notują

  3. BT daje przykład jak argumentować u klienta – zapiszcie to – cisza na Sali wszyscy notują

  4. BT mówi powiedz osobie po lewej stronie…… - wszyscy głowa w lewo
     

Autorytet to coś co pozwala na prawie ślepe wykonywanie poleceń , realizowanie pomysłów, zaufanie.

 

Mało mamy autorytetów, zwłaszcza w otaczającej nas rzeczywistości.

W sprzedaży takim AUTORYTETEM  jest BRIAN TRACY.

01

Bogdan Paluch

Regionalny Dyrektor Sprzedaży Prudential

Zaczęło się od „Psychologii sprzedaży”. Potem „Maksimum osiągnięć”. Wtedy nawet nie sądziłem, że osobiście spotkam Briana Tracy. W 2007 wygrałem konkurs sprzedażowy i pojechałem na pierwsze szkolenie, a za chwilę drugi konkurs i drugie szkolenie. Tak się zaczęło. Szkolenia, konferencje, warsztaty, lunche, spotkania i rozmowy z Mistrzem. Dowiedziałem się na czym polega wyjątkowa jakość i najwyższe standardy pracy z klientami (i  zobaczyłem je w praktyce u pracowników BTI!), jak analizować potrzeby, słuchać, używać pauzy, budować długotrwałe relacje biznesowe - znalazłem odpowiedzi, których poszukiwałem (np. dlaczego moi doradcy tak często słyszeli „to ja się zastanowię”), i jak czytać 50 książek rocznie a samochód przekształcić na mobilny uniwersytet. To wszystko nie byłoby możliwe bez zaufania do Mentora opartego na autentyczności, szacunku, prostocie rozwiązań i przestrzeni do poszukiwania własnych odpowiedzi i stawiania nowych pytań. Dzisiaj polecam znajomym (i nieznajomym), klientom, pracownikom, bliskim, tworzymy społeczność. Bo rozwój osobisty to sport kontaktowy i długodystansowy. Dziękuję Brian. Dziękuję BTI.

02

Jarosław Grzechnik

Dyrektor, PKO Bank Polski

13 lat temu dostałam od swojego szefa za wyniki książkę Briana Tracy, która mnie pochłonęła bez reszty. Tak zaczęła się moja przygoda z jednym z najlepszych mówców świata. Były książki, ebooki, webinaria, potem szkolenia, spotkania i wreszcie warsztaty. Te ostatnie wspominam do dziś.

 

Brian Tracy to człowiek z pasją, energią, zaangażowaniem. Jest prawdziwy, chwyta za serce. Jego historie naprawdę do mnie przemawiają. Po takim spotkaniu z mistrzem człowiek chodzi nakręcony, od razu ustala cel i działa. Już nie mogę się doczekać warsztatów w Szczecinie.

03

Ewa Menkerios

Dyrektor Oddziału  Placówka mFinanse

TESTIMONIALE

TESTIMONIALE

bottom of page